Skocz do zawartości
marek.t

problem z obrazami pod mozillą na mojej stronie

Rekomendowane odpowiedzi

zrobiłem stronę internetowa pajączkiem, pod explorerem wszystko jest ok i obrazki są wyświetlane poprawnie, ale pod mozillą firefox nie wszytsskie działają, wie ktoś dlaczego??

jestem początkujący w tych sprawach więc prosze o wyrozumiałość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różne przeglądarki różnie interpretuja wielkość liter, może jak zmienisz z WIELKICH na male to będzie grać, ale w sumie to w pozostalych tez powinno nie być widać<tyle że tamte to url>, ja bym radzil sprawdzić ze zmianą właśnie rozmiaru liter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod opera 7.54 nie widac jednego tylko jednego, ktory powinien byc licznikiem odwiedzin z tego co zauwazylem. Probojac pojsc za linkiem trafiam na strone z informacja, ze mam czekac. Strona odswieza sie co kilka sekund, nic sie nie zmienia, zapewne tutaj jest problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jurasjo

ja też mam problem z firefoxem. jest problem z wieloma stronkami które na mozilli nie chodzą a na explorerze nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja tam widzę wszystkie zdjęcia.

W Firefoxie wystarczy wejść w Tools (narzędzia) --> Options --> Web Features (przeglądanie) --> Load Images (pobieraj obrazki) --> i odznaczyć 'for the originating web site only' ('pochodzące wyłącznie z serwera, z którym nawiązano pierwotnie połączenie').

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...