Skocz do zawartości
Lisek

No To Jedziemy Na Nowym Forum - Invision

Rekomendowane odpowiedzi

no to tak narazie jest fajnie tylko jedna jedna zecz mi sie nie podoba emoty ;) w phpbb byly ladniejsze jakies takie :/

teraz ide na testowe :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no :D podoba mi sie to nowe forum :D :D mam nadzieje ze bedzie mozliwos szybkiej odpowiedz ( takie okienko na dole strony zebym nie musial kilkac odpowiedz :]) taki szczegol ale ulatwia zycie

1202911[/snapback]

Kliknij na to a coś zobaczysz :>.

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm.. ciekawa sprawa..

Serwer chwilowo nie moze obsluzyc Twojego zapytania ze wzgledu na zbyt duza ilosc jednoczesnych polaczen. Prosimy sprobowac ponownie za kilka chwil.

:/

no no podoba mi sie to nowe forum  mam nadzieje ze bedzie mozliwos szybkiej odpowiedz ( takie okienko na dole strony zebym nie musial kilkac odpowiedz :]) taki szczegol ale ulatwia zycie

możesz sobie to ustawić w opcjach, ja już mam :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wszystkie tematy przetrwały ? bo jakos niemoglem sie doszukac Muzyka Elektroniczna z oślej ?

 

pozdrawiam

1202922[/snapback]

Niestety kilka postów zaginęło przy padzie bazy od phpBB :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwer chwilowo nie moze obsluzyc Twojego zapytania ze wzgledu na zbyt duza ilosc jednoczesnych polaczen. Prosimy sprobowac ponownie za kilka chwil.

To wyglada raczej na wiadomosc od serwera, niz blad forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i czy macie spolszczony Panel Admina, czy nie?

 

Nie nie mamy. Nie ma tlumaczenia a szczerze mowiac nawet Lisek sie lapie w opcjach :P

 

I pytanie czy bedzie mozna dodac swoje zdjecie?? i czy ten adres forum juz tak na stale zostanie czy bedzie normalny forum.purepc.pl ??

 

Bedzie normalny jak skonczymy faze testow. Co do zdjec, zalocznikow itp to odpowiedz brzmi: byc moze ;) W bliskiej przyszlosci. Ale nie nastawiajcie sie ze bedzie za free

 

Co do forum to wypadałoby zmienić styl,

 

Generalnie napewno bedzie inny, ale raczej dopiero wraz z startem nowej wersji glownej witryny tweak.pl tak zeby razem sie to jakos komponowalo

 

Zostalo jeszcze kilka rzeczy do poprawki, na przyklad dodanie polskich dat:

 

Probojemy odnalezc gdzie sie locale wpisuje ;)

 

czy wszystkie tematy przetrwały ? bo jakos niemoglem sie doszukac Muzyka Elektroniczna z oślej ?

 

Niestety niektore nie przezyly. Sa w bazie ale jest problem z ich wyciagnieciem. Bedziemy sie starac je przywrocic ale nie moge obiecac kiedy i czy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zrobcie cos z tym bo wyglada to strasznie

1202960[/snapback]

Problem w tym, że INVISION inaczej oznacza rozmiar czcionek niż phpBB. Dobrze, że nie widziałeś jak wygladały sigi bezpośrednio po przekonwertowaniu bazy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie bo jest moze sie rozkreci :P wogole to nie ma mojego tematu czy ktos wie gdzie jest ????? na znalazce czeka nagroda :P ( temat .:TOXIC BLACKWIDOW:. - w dziale modyfikacje sie wczesniej znajdowal )

1202970[/snapback]

jak panowie wcześniej napisali, nie wszystkie tematy zostały wyciągnięte ze starej bazy i są z tym małe problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...