Skocz do zawartości
fenriz

Problemy Z Myszką

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki szajsik A4tech OK-720 i zaczęła mi ostatnio świrować. Od czasu do czasu najmniejsze dotknięcie jej powoduje szał kursora i samoczynne działanie klawiszy których nie tykam :P Po chwili wraca do normy. Wgrałem najnowsze stery, antywirus z najnowszą bazą , więc osochozi ,mysz służy już ponad 2 lata :blink: :blink: ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobna sytuacje z kulkową A4Tech. Myszka co jakis czas dostawała ataku szału. Niestety okazała sie padnięta.

No ja mialem taka sytuacje 2 razy, nie wiem co jest z tymi myszkami ale padaja w taki sposob co jakis czas i nie znam przyczyny.(w koncu czego wymagac od takiej mychy :D).Teraz sie tym nie martwie bo zainwestowalem w optyczna myche Creativa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A 4-tech to padaki sam taką mam pracuje się ok ale ile problemu z nią Np. na mojej plycie nie chodzi pod USB pod xp sp2. Więc musze przejściówkę, ale jak wyłącze całkowicie kompa- z sieci to nie wykrywa myszki zanim się jeszcze windows zacznie ladować musze kombinować i gdzieś 4 sekundy po włączeniu kompa wciskam szybko usb do ps2 i wtedy wykrywa- ani sekunde wczesniej ani sekunde pozniej. Bo bios nie wykryje myszki.

 

Sterowników jakoś do mojje nie znalazłem jeszcze- naprawa USB pod xp sp2.

 

DLATEGO ODRADZAM.

 

A to że lata kursor też miałem wczoraj, akurat jak w cs-a grałem, po jakichś 8 minutach usatło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...