Skocz do zawartości
Mateoosh

Jaki masz zawód??

Rekomendowane odpowiedzi

8) Strong Man  8)

Bierzesz udzial w zawodach Strong Man? 8O

 

no cos ty zartuje przeciez ale to jest moje marzenie chociaz mistrzem Polski zostac..... :roll:

Nie ma co marzyc tylko sprobuj swoich sil! Napeweno sie uda!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, niestety nauczyciel Wychowania Fizycznego w -Zasadniczej Szkole Zawodowej Specjalnej- czyli mam doczynienia z dość zróżnicowanymi i dziwnymi osobami jakimi są moi uczniowie niektórzy z nich naprawdę są nieźli i zaliczyli już np. Zakład Karny w Białołęce 8O 8O 8O lub byli/są dealer'ami dragów na sporą skalę no lub też mają wujków w Prószkowie lub Wołominie

8) 8) 8) Kochane Dzieciaki :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inzynier projektant w VW... ale dopiero od paru dni

Powiedz jaka szkole trzeba skonczyc zeby zostac projektantem, jakie sa szanse i jakie place (jesli to nie tajemnica) ??

Ja konczylem Politechnike Koszalinska na Wydziale Mechanicznym, profil dyplomowania CAD, szanse - niemiecki przede wszystkim i znajomosc CADow, place - nie moge zdradzic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co na drugim roku PW na Mechatronice. Jak dobrze pójdzie to skończe za 4 lata a póki co to nie wiem kim chce być.

Najlepsza byłaby robota jako admin w jakimś Banku.

Dużo kasy mało roboty no ale duża odpowiedziałność i miałbym dużo czasu i kasy na kombinowanie. Myśle że wtedy mógłbym tak koło 500zł miesięcznie na sprzęt przeznaczać :)).

 

Acha może sobie jeszcze zrobie drugi fakultet na wydziale Elektronicznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie.

Ja mam dwa. Technik mechanik ---> od tego chyba te modyfikacje mi sie wywodza, a drugi technik informatyk ---> ten ma wiele wspolnego z tym czym sie zajmuje, a mianowicie serwis sprzetu i oprogramowania, oraz instalacje wszelakiego softwaru (OS-y, Serwery www, bazy danych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...