Skocz do zawartości
Gość wortigern

Age Of Empires 3

Rekomendowane odpowiedzi

Do d3 to byłem akurat spokojny bo ID Software z Carmackiem na czele to tworzyli. A aoe3 jakby nie było to Microsoft, który ostatnio wydał DS2.

m$ jest tylko wydawca, ds2 tworzyl gas powered i to do nich mozna miec tylko zazalenie...i ludzie maja, bo totalnie pokpili sprawe... aoe3 tez nie robi m$ tylko ensemble studios, ale tutaj akurat jestem spokojny. faktem jest, ze jak przywala z sm3.0 i hdr (a przywala) to moze i troche wolno dzialac, ale tez moze i ladnie brykac gdyz panowie zalecaja topowe karty, gdzie topowe to w/g nich seria 68xx oraz nowe ati - czyli z sm3.0...r3xx/r4xx w/g nich to srednia klasa :D... Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sulaco ja wiem, że to nie oni robli i byli tylko wydawcą ;) tylko chodziło mi o to, że MS "dotknął" ds2 i wyszło jak wyszło... obawiam się że z tym będzie to samo.

 

Zresztą nie ważne kto bo teraz takich produkcji jest masa gdzie optymalizacji NIE MA. Jesty tylko pare developerów, którym można zaufać jakim jest niewątpliwie Carmack.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie jak krew z nosa... 15-20 kilo :( Sciagam sewerów MS bo tam nie ma kolejek. Na Gamershell tez nie ma ale tam dają w wersji spakowanej a z tego co pamietam to pare razy były takie sytuacje ze te zipy były zwalone. Wiec wole execa ;]

Mam nadzieje ze to co w podpisie wystarczy do gry w rozsądnej rozdzielczosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie jak krew z nosa... 15-20 kilo :( Sciagam sewerów MS bo tam nie ma kolejek. Na Gamershell tez nie ma ale tam dają w wersji spakowanej a z tego co pamietam to pare razy były takie sytuacje ze te zipy były zwalone. Wiec wole execa ;]

Mam nadzieje ze to co w podpisie wystarczy do gry w rozsądnej rozdzielczosci.

1638198[/snapback]

sciagnij z gamershell.com..są dobrze spakowane..wiem bo sam stamtad sciagnalem..mi szlo najlepiej z serwera w UK..caly czas 740kB/s..wiec demko bylo w 9 minutek.

 

co do demka..brakuje mi tutoriala (nie jestem az takim fanem AOE aby wszytsko wiedziec od razu co i jak...grafika podobna do settlersów nowych ale 100000x ładniejsza..piękna wręcz..mi chodzi płynnie (jak na razie:) w 1024x768 z AAx4 AFx8 i wszystkie opcje na max..wiec nie jest jescze tak zle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz sciagam z gry-online.pl bo zdjeli na dzis ograniczenia i leci z max predkoscia łącza wiec jest OK.

Kurde juz nie moge sie doczekac. Jak juz ktos grał niech szybcko opisuje wrazenia, moze jakies screeny? ;] Mi jeszcze troszke zejdzie sciaganie a juz ciezko usiedziec w miejscu :D G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i chodzi pięknie :=) ale zobaczymy jak będzie duzo jednostek i urozmaicona kraina. Jednak taką bombę miałem, pograłem z 10min nagle komp mi się wyłączył sam! momentalnie i zaczęło coś piszczeć iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.... ciągły głośny pisk, nie wiem od czego bo z paniki szybko wyłączyłem zasilanie na listwie :o Tak się przestraszyłem, że mała bania!!! nie wiem o co chodzi... 1 raz mi sie takie coś zdażyło. Może ma to coś wspólnego z napisem " game runs great on Pentium 4 " i logiem jego :o. Boję się odpalać to demo :P poważnie.

 

btw. Możecie tam ruszać kamerą ? bo u mnie nic się nie da. Czyżby rzut izometryczny i tylko zbliżanie jak w warcraft3 ? O ile tam nie przeszkadzało to tutaj się obawiam, że takie rozwiązanie z deczka lipne.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, stary dobry AoE z oprawą godną dzisiejszych gier, a może nawet dalej? :) Woda naprawdę robi wrażenie.. Trochę smaczków (Indianin na drzewie :D), pewnie więcej do odkrycia będzie w pełnej wersji.

 

Jedno co mnie irytuje...Nie rozumiem, jak mogli dać tak olbrzymie i brzydkie (ikony są mało estetyczne, już w dwójce były o niebo lepsze) menu (w 1024), prawie na pół ekranu..

 

Ojejku - też nie mogę obracać kamery, pomimo zaznaczenia opcji "Allow rotate camera" (coś takiego). Dusiłem CAŁĄ klawiaturę i mysz :D I nic..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie qmam po co jeszcze robią gry z trybem Singleplayer :?

Przecież granie z kompem to żadna przyjemność.

Domagam się demka multiplayer :)

1638613[/snapback]

Bo ludzie lubią tryb Kampanii i pomyśl także o graczach, którzy chcą poćwiczyć z kompem w skirmish zanim zaczną grać po necie. Traktuj tryb single jaki trening, rozgrzewka przed multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ludzie lubią tryb Kampanii i pomyśl także o graczach, którzy chcą poćwiczyć z kompem w skirmish zanim zaczną grać po necie. Traktuj tryb single jaki trening, rozgrzewka przed multi.

1638747[/snapback]

 

I dodaj do tego jeszcze graczy, ktorzy trybu multi po prostu nie lubia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie qmam po co jeszcze robią gry z trybem Singleplayer :?

Przecież granie z kompem to żadna przyjemność.

Domagam się demka multiplayer :)

1638613[/snapback]

Chyba nigdy nie grałeś w grę z super fabułą napisaną z pełnym rozmachem. LOL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma save'ów. Tzn. swoiście są - zapisują się tylko twoje punkty doświadczenia. Ale do czego one służa (domyślam się, że do ulepszeń)...

 

Hm, próbowaliście zrobić coś sensownego z tymi budnkami w trybie 'wyjściowego miasta" (tam, gdzie wysyła się armię, żywność etc.). Można tam kliknąć i przybliżyć różne budynki (kadetra, port, uniwersytet itd.). I to wsystko, co mogę z tym zrobić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra mimio wszystko swoje wymaga na moim konfigu (Sempron 2500@2.3 Ghz 512 MB ramu GF 6600 @ 550/1213) gra chodzi prawie na high bez aa (prawie bo cienie zamiast na very high ustawione sa na high) i chodzi plynie dopoki nie zrobi sie wiekrze zamieszanie wtedy do 10 klatek spada nawet heh

pocieszam sie ze za dwa lata bede gral w pelnym aa i anizo ;)

 

Ale gra i tak wyglada miazdzaca... Nie widzialem jej na radeonie bo ten nie obsluguje ps 3.0 a gra juz pisana jest z jeg obsluga ale i tak pewnie wyglada pieknie ;)

Edytowane przez Wolan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1024x768 all max bez aa i anizo całkiem ładnie śmiga (choć to tak na oko - nie zdziwię się jak zapuszczę frapsa a tu 20-25 klatek)...wygląda świetnie (zwłaszcza woda) i ogólnie fajna jest...(choć w rts'y praktycznie nie gram więc zbytnio nie mam punktu odniesienia)...

 

Czekam na pełną wersję...(do premiery się może z tym 7800GT wyrobię - będzie jak znalazł żeby w "przyzwoitym" 1600x1200 zagrać :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przeszedłem te 2 misje. I nie byłbym taki pewien, że to będzie dobrze chodzić. W drugiej misji pojawiło się już trochę woja, Ci co przyjechali wspomóc. No i jak mamy ich na ekranie to animacja spowalnia :(( tak jak to miało miejsce w Bitwie o Śródziemie... lipa :/ nie zacina ani nie dogrywa jak to w strategiach, ale to spowolnienie animacji, taki slow motion, więc nie jest różowo :o. Jedyne co mnie urzekło to fizyka, niszczenie budynków fajnie to wygląda, niczym filmik z prezentacji PhysX i HDR widoczny ( chyba, że to mi się coś porąbało :P ). Ogólnie średnio na jeża.....

 

Co do rozgrywki to myślałem, że będzie bardziej na "jakość" wojsk a nie ilość postawione...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że czasami potrafi się skaszanić animacja postaci...zamiast iść dziwnie suną...>> powinni to poprawić...

1639424[/snapback]

Bledow jest troche wiecej, na przyklad brakujace tory w bramach, pociagi przejezdzajace przez bramy, jednostki duchy (dylizans przejechal przez jednosktke bez zadnego problemu). Sama gra jest jednak swietna. Na moim sprzecie (tym drugim z podpisu) wszystko smiga w high details, przy 1024x768. Nie wiem co prawda jak sprawa wyglada gry na mapie (troche male te dostepne w demku) pojawi sie wiecej niz 80 jednostek, ale wedlug wczesniejszych zapowiedzi engine ma zostac jeszcze zoptymalizowany, wiec pelna wersja powinna dzialac jeszcze lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bledow jest troche wiecej, na przyklad brakujace tory w bramach, pociagi przejezdzajace przez bramy, jednostki duchy (dylizans przejechal przez jednosktke bez zadnego problemu). Sama gra jest jednak swietna. Na moim sprzecie (tym drugim z podpisu) wszystko smiga w high details, przy 1024x768. Nie wiem co prawda jak sprawa wyglada gry na mapie (troche male te dostepne w demku) pojawi sie wiecej niz 80 jednostek, ale wedlug wczesniejszych zapowiedzi engine ma zostac jeszcze zoptymalizowany, wiec pelna wersja powinna dzialac jeszcze lepiej.

1639447[/snapback]

LOL. Chyba mi nie powiesz, że animacja nie spowalnia Ci w 2 misji!!, jak to wsparcie przyjeżdża i nim niszczysz bazy. Nie wiem ile tam jest jednostek ale na pewno kilkadziesiąt. :o

 

BTW. woda ładna, ale nie widać żadnej jej reakcji z otoczeniem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...