Skocz do zawartości
Gość wortigern

Age Of Empires 3

Rekomendowane odpowiedzi

Shit, przydałoby się żeby HDR w końcu zaczął działać na ati bo ta gra może dużo stracić na wyglądzie bez tego bajerku.

 

Myślę, że wszystkie konfigi >5000pkt w marku05 spokojnie uciągną tę grafikę w full detalach 1280x1024.

 

A co do gameplaya- jak nie skaszanią tego co było w AoE 1 i 2 to mamy hit przez wielkie H.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafa-nic ująć tylko dodawać :). Według mnie bedzie to najlepsza giera z taką grafiką. Czuje ze spędze przy niej dłuuuuugie wieczory i nie tylko. Gra zapowiada sie naprawde dobrze. :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: :blink:

 

Po oblukaniu filmu :blink: :blink: HIT !!

 

 

W dwie pierwsze czesci mucilem z 5 lat temu, ponad 4 tygodnie gralem prawie non-stop tylko w AOE !! :D

 

Ta gra wymiatala i wymiata, super miodnosc :)

 

 

Teraz po tym screnach co widze i po oblukaniu filmu wiem na 100% ze kupuje oryginala odrazu po ukazaniu sie gry :D :rolleyes:

 

Dawac mi ja tu juz ! :wink:

 

Szkoda ze nie ma narazie jakiegos demka :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zapowiada sie hit-mam nadzieje że do czasu premiery będę już miał nowego kompa :twisted: Oby się tylko nie okazało że mamy kolejną grę z super grafiką/fizyką, która nudzi się po tygodniu :!:.

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[mode on] szczena w dol [/mode off] nie no, nigdy nie lubialem RTSow, jedynym moim ulubionym byl Age of Empires, kiedy wyszla 2jka to sie strasznie zawiodlem bo ja spaprali.. a 3ka to bedzie cos :) czekam z niecierpliwoscia

1418340[/snapback]

Chyba Ci sie cos pomylilo.

 

AOE i AOE2 to byly zajedwabiste gierki (jedyna zrąbana czescia "sagi" bylo Age of Mythology) :P

Edytowane przez Micro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak ten tytuł zachowa się na GF6600GT, no i czy ta gra będzie potrafiła w końcu "realnie" lecieć na SLI, bo jak narazie ze SLI to potrafi korzystać tylko nowy Splinter. Raszta tytułów i wsparcie SLI to tylko kupa śmiechu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość scar

nie wiem nie wiem ? mam gf fx 5600 gle 256 1gb ramu a xp 2500+ i sie boje...grafa jesli sie zachowa to bedzie naprawde kozak giera z naprawde kozak grafa zeby sobie zalupac na full detalach odpada na tej grafie 6800 gt mysle lekko by tu wydolalo :) nieno gierzylem we wszystkie czesci i byly na swoje czasy naprawde dobre (takze i pod wzgledem grafiki) napewno eoe3 niezawiedzie! CZEKAMY!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daje 100-wkę, że będzie zoptymalizowana jak DS2 albo jeszcze gorzej! Takie czasy nastały :(.

 

I znowu biedny Sulaco nie nacieszy się sowim monstrum :] A nie mówię już o nas....

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daje 100-wkę, że będzie zoptymalizowana jak DS2 albo jeszcze gorzej! Takie czasy nastały :(.

1633561[/snapback]

Jakis czas temu napisali, ze demo faktycznie nie bedzie najlepiej zoptymalizowane, ale za to pelna wersja ma dzialac juz duzo lepiej. Kto wie, moze az tak zle nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje ze demo bedzie hulalo odpowiednio. Odkąd sięgam pamięcią to wszystki AoE były maksymalnie dopracowanie, demka równiez. Ensemble wypuszcza gry bardzo rzadko, ale jak juz to robi to dba zeby dalo sie grac :ploom: I oby tak bylo tym razem.

PS. Oby demo wyszło PO 12 wrzesnia bo sesja moze nie skonczyc sie dla mnie tak szybko i łatwo jak przewidywalem :D

Edytowane przez mic_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolaczam do grona milosnikow serii gry AoE... siegam pamiecia jak dobrych pare lat temu odpalilem pierwsza wersje tej gry - i jak chyba kazdy mi przyzna racje, ze to byl szok ! zadna gra w swoim czasie nie wciagnela mnie tak bardzo jak AoE 1 ... od tamtej pory caly czas pocinam w AoE 2 a na AoE 3 juz sie nie moge doczekac. Co prawda wszyscy sie boja o sprzet, ale pamietajcie jak zapowiadali DOOM-a 3 to mimimalne wymagania sprzetowe byly o niebo za duzo jak sie okazalo w rzeczywistosci. Mysle ze spokojnie bedzie mozna grac na sprzecie typu : 1,5 GHZ, karta graficzna cos w granichac 9500PRO ( 5600 PRO ) no i jak to w kazdej grze bywa ramu nigdy nie za malo ;) powinno 512 starczyc - oczywiscie to minimum ! jesli sie pojawi jakis link do Dema to wiecie co macie robic :) POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do d3 to byłem akurat spokojny bo ID Software z Carmackiem na czele to tworzyli. A aoe3 jakby nie było to Microsoft, który ostatnio wydał DS2. A jak to chodzi to przejrzyj sobie topic o nim. Oczywiście życzę Wam i sobie żeby chodziło to pięknie :=), obyście nie musieli przypomniać moich słów ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tak bardzo mogles byc spokojny bo pierwsze zapowiedzi D3 byly juz w 2000 a jak mnie pamiec nie myli to demko wyszlo w 2001 a wtedy ciezko bylo o sprzet na ktorym gierka by smigala ... dzisiaj jest calkiem inaczej, strasza prockiem 3 gigowym ale powinno chodzic plynnie na procku o polowe wolniejszym... no chyba ze Dx9 V.c bedzie wykorzystane to bedzie problem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...