Skocz do zawartości
adabu

Front Panel Do Sblive

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Interesuje mnie możliwość podłaczenia front panelu obudowy (mikrofon i słuchawki) do karty SB Zaznaczam ze nie przy pomocy wtyczek mini jack tylko "switches" (chyba tak sie to nazywa) Planuje kupic SB live i sa tam jakies piny da sie tam mik i słuchawki podłaczyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Interesuje mnie możliwość podłaczenia front panelu obudowy (mikrofon i słuchawki) do karty SB Zaznaczam ze nie przy pomocy wtyczek mini jack tylko "switches" (chyba tak sie to nazywa) Planuje kupic SB live i sa tam jakies piny da sie tam mik i słuchawki podłaczyc?

1205729[/snapback]

Da sie do tych pinow co sa na karcie, bo nawet istnieje taki panel oryginalnie.

Ale nie mam pojecia skad wyrwac rozpiske tych pinów, jak znajdziesz to droga wolna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink:

 

ehhh ludzie 5 minut szukania i sa stronyz rospiskami

1207007[/snapback]

Linki raczej sa o podłaczeniu SPDIF-I/O cyfrowym lub midi Mi chodzi o banalne słuchawki i mikrofon Nie mam ochoty na experymenty z karta za okolo 100zl Więc szukam pomocy w forum Tweak Ktos to robił własnoręcznie? Na własnej karcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linki raczej sa o podłaczeniu SPDIF-I/O cyfrowym lub midi  Mi chodzi o banalne  słuchawki i mikrofon Nie mam ochoty na experymenty z karta za okolo 100zl Więc szukam pomocy w  forum Tweak  Ktos to robił własnoręcznie? Na własnej karcie?

1210252[/snapback]

Szukalem chyba z 5 minut, na PCB karty chyba nie ma wyjscia analogowego :(

Pozostaje konwerter SPDIF > analog. Ale to znowu koszty.

Jedyne wyjscia to podlaczyc wszystko normalnie z tylu karty, a przewody do front panelu puscic w obudowie komputera, chyba na modded-kompz ktos tak robil :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...