Skocz do zawartości
ddzini

Ktokolwiek Widzial Ktokolwiek Wie I.e. 3.0

Rekomendowane odpowiedzi

hmm poszukuje jak w opisie myszki microsoftu I.E 3.0

dlaczego - bo jestem leworeczny a ta mysz swietnie lezy w duzej leworecznej dloni

:)

niestety nie produkuja jej juz dlugi czas i nie ma jej praktycznie nigdzie :?

wiec gdyby ktos cos wiedzial b. prosze dajcie znac

 

Ps: dlaczego tu zamiescilem - bo spotykaja sie tu gracze i a noz siekiera ktos w temacie bedzie wiedzial cos na jej temat - wiec prosilbym moderatorow o nie przesuwanie tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja mam IE 3.0 i musze ci powiedziec ze musialy ci sie myszki pomylic bo to jest mysz dla prawo recznych. Sam ja wlasnie wzielem do lewej reki i wcale wygodnie nie lezy. Musi ci chodzic o jakis inny model, poza tym IE nie trudno znalesc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam zadnych myszek z tej serii, ani 3.0 ani 4.0 ani 4.0a. Dawniej myslalem ze to są spoko myszki, ale zobaczylem 4.0 u kumpla i mnienilem zdanie. Czujnik moze jest ok, ale wykonanie myszki wola o pomste do nieba. Po kilku tygodniach mysza sie cala rozklekoce, przyciski i kolko. Staje sie taki luzne ze chodzi na boki i jak sie zakreci to jeszcze siłą bezwladosci sie troche kreci. Byc moze byl to jakis feralny egzemplarz. Polecam cos z logitechow MX, to naprawde dobre myszki. Gdzies ostatnio widzialem porownanie mx510 do ie4.0a, jak znajde to linka dam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IE 3.0 to mysz dla praworecznych. Wystarczy zer spojrzysz na jej zdjeci i obejrzysz progil. Dwa dodatkowe przyciski sa ulozone we wglebieniu pod kciukiem i lewa reka po prostu NIE DA SIE ich nacisnac. Niestety musisz znalesc cos innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co mam "kukac" skoro mam ta myszke w domu... No i skoro na niej grales i ci pasuje do lewej reki to nie wiem czy wiesz po ktorej jest ta lewa stron :wink: . Nie no dobra, skoro ci pasuje to twoja sprawa, zastanawie mnie jak np naciskales te boczne klawisze, malym palcem? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm poszukuje jak w opisie myszki microsoftu I.E 3.0

dlaczego - bo jestem leworeczny a ta mysz swietnie lezy w duzej leworecznej dloni

:)

niestety nie produkuja jej juz dlugi czas i nie ma jej praktycznie nigdzie :?

wiec gdyby ktos cos wiedzial b. prosze dajcie znac

 

Ps: dlaczego tu zamiescilem  - bo spotykaja sie tu gracze i a noz siekiera ktos w temacie bedzie wiedzial cos na jej temat - wiec prosilbym moderatorow o nie przesuwanie tematu

1206116[/snapback]

poszukaj na allegro, aktualnie sa tam 2 taki myszki (jedna uzywana i jedna nowka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam zadnych myszek z tej serii, ani 3.0 ani 4.0 ani 4.0a. Dawniej myslalem ze to są spoko myszki, ale zobaczylem 4.0 u kumpla i mnienilem zdanie. Czujnik moze jest ok, ale wykonanie myszki wola o pomste do nieba. Po kilku tygodniach mysza sie cala rozklekoce, przyciski i kolko. Staje sie taki luzne ze chodzi na boki i jak sie zakreci to jeszcze siłą bezwladosci sie troche kreci. Byc moze byl to jakis feralny egzemplarz. Polecam cos z logitechow MX, to naprawde dobre myszki. Gdzies ostatnio widzialem porownanie mx510 do ie4.0a, jak znajde to linka dam.

1206144[/snapback]

No to widziałes 4.0 i wypowiadasz sie o wszystkich ? 3.0 miazdzy pyte i tyle.

 

/Heaton tez grał (gra dalej ?) na ie 3.0 - jak nie wiesz kto to to nie mamy chyba o czym rozmawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam IE3.0 i jesli ci nie przeszkadza ze nosi wyrazne slady uzytkowania typu wytarcie lakieru na obudowie (czesciowe) to moge ci sprzedac bo mam inna nowa mysze i ta lezy juz pol roku w szufladzie wiec mi to wisi czy ja bede mial czy nie... cena 60 zeta... mimo sladow uzytkowania polecam bo nie od lakieru zalezy jakosc myszki chyba ze chcesz miec na pokaz ale to inna bajka... pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam zadnych myszek z tej serii, ani 3.0 ani 4.0 ani 4.0a. Dawniej myslalem ze to są spoko myszki, ale zobaczylem 4.0 u kumpla i mnienilem zdanie. Czujnik moze jest ok, ale wykonanie myszki wola o pomste do nieba. Po kilku tygodniach mysza sie cala rozklekoce, przyciski i kolko. Staje sie taki luzne ze chodzi na boki i jak sie zakreci to jeszcze siłą bezwladosci sie troche kreci. Byc moze byl to jakis feralny egzemplarz. Polecam cos z logitechow MX, to naprawde dobre myszki. Gdzies ostatnio widzialem porownanie mx510 do ie4.0a, jak znajde to linka dam.

1206144[/snapback]

Nie dosc, ze tej myszki nie uzywales (IE 3.0) nigdy w zyciu to jeszcze mowisz, ze widziales IE4.0 u kumpla i smiesz odradzac cos czego na oczy nie widziales ?

Co do MX`a natomiast moj brat wyrobil sobie zdanie po rocznym uzywaniu.

Powiedzial, ze shit strasznie nieergonomiczny bo go po paru godzinach reka bolala (MX500).

Pewnie ci co maja MX700 i beda jej uzywac z 3-4 lata to sie nabawia jakis zwyrodnien stawow.

Podkreslam, ze mi MX500 sie spodobala. Ale ja mialem sucha ocene po dwoch miesiach uzywania.

Natomiast IE 3.0 to najergonomiczniejsza i najdokladniejsza mycha z jaka sie spotkalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres: Pytanie mam, widze ze ty masz IE 3.0, wiec musisz przyznac ze to mysz dla prawo recznych, bo ddzini nie chce mi uwierzyc :wink:

1211258[/snapback]

skjuzmi ile przyciskow ma IE3???

i gdzie ja sie zapytuje jest powiedziane ze jest Tylko jedna jej odmiana....

no lol normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IE 3.0 ma ma 5 przyciskow, jeden w rolce. A jezeli sa jakies odmiany to juz nie jest 3.0

 

I nawet jak sa tylko z 3 przyciskami to profil i tak jest na prawa reke, a nie lewa, zreszt newermajnd, widze ze wiesz o mojem myszce wiecej niz ja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IE 3.0 ma ma 5 przyciskow, jeden w rolce. A jezeli sa jakies odmiany to juz nie jest 3.0

 

I nawet jak sa tylko z 3 przyciskami to profil i tak jest na prawa reke, a nie lewa, zreszt newermajnd, widze ze wiesz o mojem myszce wiecej niz ja...

1211723[/snapback]

meen a gdzie masz mysz strikte dla leworecznych.. taka ktora ma albo to przyciski rozmieszczone symetrycznie, albo tez ktora ma 2 przyciski po lewej a po prawej nie ma ...

nie ma takich i nigdy nie bylo....

/mowie o myszkach dla graczy z programowalnymi przyciskami/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

meen a gdzie masz mysz strikte dla leworecznych.. taka ktora ma albo to przyciski rozmieszczone symetrycznie, albo tez ktora ma 2 przyciski po lewej a po prawej nie ma ...

nie ma takich i nigdy nie bylo....

/mowie o myszkach dla graczy z programowalnymi przyciskami/

1211773[/snapback]

:lol: :lol: :lol: Czytales jakies opisy myszek? Jak opis jest dobry to na poczatkusie pisze czy mysz jest dla prawo recznych, czy jest uniwersalna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:  :lol:  :lol: Czytales jakies opisy myszek? Jak opis jest dobry to na poczatkusie pisze czy mysz jest dla prawo recznych, czy jest uniwersalna...

1212027[/snapback]

http://www.4max.pl/produkt.asp?id=539

masz jedna

nietak dawno pare miechow temu jak byla jeszcze tu i uwdzie dostepna baaardzo podobny opis byl na h4g - czyli bardziej chyba jak dla mnie wiarygornym sklepie dla graczy...

mozna by przykladow mnozyc

co ty myslisz ze nie lukalem za ta myszka ???? :lol: :lol: no ostro...

dziekuje ze bierzesz mnie za oszoloma ktory nie ma bladego pojecia co sie dzieje na swiecie... tak przyznaje mam 12 lat i internet od 3 dni a gre widzialem na filmie o pro gamerach w TV .... Wybacz :lol: :lol:

..

napisalem ze widac sa nie tylko prawe odmiany tej myszki... qfa mialem ja w rece wiec wybacz

i przestan pitolic tylko dlatego ze masz taka a nie inna....no lol

mniej agresji.. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres: Pytanie mam, widze ze ty masz IE 3.0, wiec musisz przyznac ze to mysz dla prawo recznych, bo ddzini nie chce mi uwierzyc :wink:

1211258[/snapback]

Oczywiscie jest to mysz dla prawo recznych. TYLKO I WYLACZNIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...