Skocz do zawartości
Skorpion

Marzenie

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

 

Takie cudo ... mmm ... właśnie cos takiego chce zrobic z W-wy :D

 

UPDATE... moj to dopiero pimpcar bedzie jak dostanie chrom fele ze spinnerami, a poza tym mam białe futro i to

http://allegro.pl/show_item.php?item=39123402

 

i to

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=39055471

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy to nie wiecie co to piękno i prawdziwa moc ;)

 

Moje przyszłe GTO z '69 :D

 

Dołączona grafika

 

No chyba że by mnie stać było na Shelby Cobrę (aczkolwiek nawet na GTO mnie stać nie będzie :P)

 

Dołączona grafika

 

A tutaj bardziej przyziemne marzenie (swoją drogą od dziecka zawsze mi się podobał) VW Corrado

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Te autka mają duszę, w przeciwieństwie do takiego maybacha itp. :( Nie powiem, niektóre nowsze fury mi się też podobają, ale nie tak jak te klasyki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kobry to w polsce robia ladne repliczki. Wiem ze jedna z nich ma silnik 500KM i robi do setki w ponizej 3,5sek ale dokladnie to Ci nei powiem. Wiem ze kosztuje ok. 80tysiecy. A najtansza do zlozenia gdzies z silnikiem 120KM kosztuje 25tys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

:D

Od zawsze go chciałem Vectora, kiedy tylko go pierwszy raz zobaczyłem to sie zakochałem :D

A ktoś wspomniał że długo by sie nie nacieszyliśmy np: jak by komuś ukradli Ferrari f50 to myślisz że ile takich w polsce jest. :D

Pewnie szybko by znależli.

Więcej fotek tu http://www.fast-cars.ch/VectorW8_pictures.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze go chciałem Vectora, kiedy tylko go pierwszy raz zobaczyłem to sie zakochałem :D

A ktoś wspomniał że długo by sie nie nacieszyliśmy  np: jak by komuś ukradli Ferrari f50 to myślisz że ile takich w polsce jest. :D

Pewnie szybko by znależli.

Więcej fotek tu 1210867[/snapback]

Widzisz, cały problem w tym, że takie auto w ciagu 3h jest za polską granicą :) Lub co gorsza w ciągu godziny masz górę nowych części :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3lo ziomale... z maybaszkiem no problemo ! ja i moje ziomki podpieprzymy go jakiejś grubej rybci i bedzie spox...a na razie ide sie zbakać....

 

pozdro 600 & all my niggass !

1209157[/snapback]

Takim slangiem to w gimnazjum mozesz sie popisac najwyzej buehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za przeproszeniem srajcie sie tymi starymi gratami ;]

 

Nie wytrzymam, ale powiem. Wiem ze cool i trendy są stare samochody. Bo na filmach pokazują jak Nicki Cage szaleje Shelby i jest cool. Te samochody są UNCOOL ;]

 

 

Cool jest Maybach. Prawdziwe auto, silnik tira, wnetrze zamku. Ale jezeli was kreci brak radia, dvd, barku, lodowki, laptopa, szofera, 21' felg, bialej delikatnej skory, parasolki w drzwiach, zamszowego sufitu, panaromicznego szklanego dachu, rozkladanych podstawek na nogi, szaluzji w oknach i cichego szumienia silnika, gps, telefonu to dalej marzcie o swoich gruchotach ;]] Ja zostaje przy mojej limuzynie ktora Phantoma gniecie rowno.

 

Ale pojechalem, jestem gotowy na krytyke ;]

 

 

=====

 

@Mak - zadne 3 godziny. Tego autka nikt nie tknie w Polsce. Po pierwsze jest malo znane. Kto to bedzie wiedzial co to jest. Na czesci tego nie sprzedadza. Wiec daje mu z miesiac, albo i wiecej. Predzej kradną Golfy, a nie jakies samochody ze Star Treka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za przeproszeniem srajcie sie tymi starymi gratami ;]

 

Nie wytrzymam, ale powiem. Wiem ze cool i trendy są stare samochody. Bo na filmach pokazują jak Nicki Cage szaleje Shelby i jest cool. Te samochody są UNCOOL ;]

Cool jest Maybach. Prawdziwe auto, silnik tira, wnetrze zamku. Ale jezeli was kreci brak radia, dvd, barku, lodowki, laptopa, szofera, 21' felg, bialej delikatnej skory, parasolki w drzwiach, zamszowego sufitu, panaromicznego szklanego dachu, rozkladanych podstawek na nogi, szaluzji w oknach i cichego szumienia silnika, gps, telefonu  to dalej marzcie o swoich gruchotach ;]] Ja zostaje przy mojej limuzynie ktora Phantoma gniecie rowno.

 

Ale pojechalem, jestem gotowy na krytyke ;]

1211366[/snapback]

Znasz moją odpowiedź z dyskusji na gg :) Ja nigdy nie jarałem się furami w filmach, no bo i po co :) Mi się podoba GTO i to akurat to GTO z 69roku, podoba mi się także COBRA, ale tylko w wykonaniu SHELBY :) Po co mi auto bez duszy wypchane elektroniką... A taki jesteś kozak ze swoim tirowym silnikiem, to dawaj za parę lat jak skończymy szkołę, założyły własne przedsiębiorstwa, wtedy pościgasz się swoim maybachem z moim GTO :D Zobaczysz co to czysta moc :D A pozatym takie autko w środku można zrobić jak nowe (aczkolwiek odbiera to urok samochodowi...) Mnie naprawdę nie jara Maybach z szoferem, dla mnie przyjemnością jest siedzieć za kierownicą, czuć pedał pod nogą, czuć moc drzemiącą w samochodzie, czuć każde otwarcie zawora, każdy wydech rury... Yeah, that's what I'm talkin about :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge ci zrobic RP ;]

 

Taki, tyle ze srebny jezdzi pod moja szkola i czesto go widze jak stoje na przystanku.

 

Te felgi w rzeczywistosci miazdza. Szczegolnie jak koles stanał obok malucha.

 

 

@mak

 

no wiesz, ktos musi sciskac tą kierownice. Zeby ktos z tylu mogl panienke... [;

Szczerze mowiac, stawiam na komfort i bezpieczenstwo. A nie na samochody w ktorych jak sie wcisnie gaz to caly az skacze. Smieszą mnie te chlopaczki z 2f2f. Maja wymalowane samochodziki i pedza po ulicach [; A pozniej kazdy kto wychodzi z kina, mysli sobie "Ale mają fury, tez chce. Ale takie stare bo mowili ze stare są fajne" :P

 

A uwierzcie mi ze Maybach wolny nie jest ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, pali duzo. Znajomy kiedy okreslil to tak.

 

"Paliwo w hummerze schodzi tak szybko jak woda z kibla"

 

[;

 

A co do Chryslera 300C. Jakos to auto zrabali. Dziwne wymiary ma, szybki male, drzwi ogromne. Zostaje przy Maybachu, albo niech juz bedzie to minimum przy Merolu E class ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do Chryslera 300C. Jakos to auto zrabali. Dziwne wymiary ma, szybki male, drzwi ogromne. Zostaje przy Maybachu, albo niech juz bedzie to minimum przy Merolu E class ;]

1211428[/snapback]

Bling Bling, gangsta...8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Poca

E-Classe to dla starych dziadków

Lepsze jest BMW M5 lub Audi A6 :wink:

 

 

A co do nowego SLK:

to jechałem takim 2 tygodnie tamu. Fajne auto, silnik 200Kompressor, ale strasznie małe w środku. Mam 186Cm i ledwo się zmieściłem.

A poza tym SLK to taki kobiecy samochód, dla mężczyzn jest SL przewidziany :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...