Skocz do zawartości
Dzida

Jakej Muzy Słuchacie?

Jaka muze sluchacie?  

187 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka muze sluchacie?

    • 1.R&B
      0
    • 2.Pop
      1
    • 3.Rock
      39
    • 4.Hip-Hop
      48
    • 5.Metal
      38
    • 6.Techno?
      35
    • 7.Lub inne
      26


Rekomendowane odpowiedzi

PunkRock/Melodic skate punk/HC/EMO skłaniając się w stronę Pana Kroka. Aczkolwiek Emo czy hardcore'u tez moge posluchac. Mniej więcej tych klimatów mozna posluchac na winampie ctrl+l http://www.shoutcast.com/sbin/tunein-stati...me=playlist.pls Rant Radio-Punk Rock. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepsze jest techno!!!

UC UC UC UC UC UC taaaaaaaaaaaaaa...

Juz naprawde wole muzyke klasyczna, a to co leci w Requiem for a dream to jest naprawde mistrzostwo.

Ale jezeli juz mialbym wybierac to jednak hip hop (Atmosphere, Murs, Promoe, Dj Babu, RJD2, Mos Def, Kanye West, Talib Kweli... )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedośc że już samym wyglądem to takze tym o czym się gada tweakowe forum pzrypomina pclabowe, którego nie lubie, ale rozumiem ze o samych kompótrach nie można gadac.

A mogłeś więcej kategorii dodac to buym zaglosowal, bo tak jak lubię np. punk a ktoś inny classic to bedziemy głosować na to samo, a to nie jest to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rock, Metal... Lovemetal ostatnio (HiM) ... Dobry HH, ale rzadko polski. Ostatnia piosenka Fabolous - Breathe fajne nawet jest, no i atmosphere wymiata. Alexisonfire, Killradio, Three Days grace (fajne nawet ostatnio słucham tego) Papa Roach; to z rocka. Z metalu: Slipknot, Korn, Mushroomhead( :* kocham ten band), Dream theatre (to jesli o klasyke chodzi) Tool. Z Polskich zespolów ostatnio podszedł mi "Coma" naprawde niezła muza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

Czarny rap....

1206632[/snapback]

Jedyn słuszna muza :D :D , czasami R&B i soul a może nawet często. Polski HH mi nie podchodzi. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyn słuszna muza  :D  :D , czasami R&B i soul a może nawet często. Polski HH mi nie podchodzi. :/

1206644[/snapback]

Poleccie cos z Amerykanskiego HH biały, albo czarny, oprocz wu-tang, atmosphere, Fabolous itp. Najlepiej jakies takie mniej znane, no ale nie dinzaury takie jak House of pain :D OWszem dobre to jest ale jzu mi sie przesluchalo.. .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleccie cos z Amerykanskiego HH biały, albo czarny, oprocz wu-tang, atmosphere, Fabolous itp. Najlepiej jakies takie mniej znane, no ale nie dinzaury takie jak House of pain :D OWszem dobre to jest ale jzu mi sie przesluchalo.. .

1206658[/snapback]

Mi ostatnio zajeb***ie podoba się DMX, no ale on jest z tych bardziej znanych

We Right Here !

 

Cały zip skład itp doni,tewu,tede,liber,kris itp a Amerykańskiego np Eminem d2 itp

1206671[/snapback]

nie wiem czy wymieniłeś tu hh pl, ale ja nie zaliczyłbym tych pogrubionych do hh 1 klasy, ja uważam to za nowych hh, który mi nie podchodzi zbytnio, no ale ci się może podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widząc po twojm emblemacie to hyba tesz Metalica, BarthosH a podaj mi jaki to Metal :rolleyes:

1206631[/snapback]

 

Niekoniecznie, chociaż czasami można posłuchać :) Poprostu mi się okładka podoba i jako avatar występuje :)

 

BTW - Witchin Temptation też ROXX ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strasznie ogólne te kategorie, wybrałem rock, bo tego najwięcej, ale lubię też czasami nieco metalowego brzmienia... ostatnio zauważyłem, że nawet techno jakoś przetrawię, mam trochę tego i całkiem niezłe jest

krótko mówiąc słucham muzy w zaleźności od nastroju :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinno byc wiecej opcji wyboru :)

 

bo ja np slucham wszystkiego tego, co tam jest napisane :) no... moze oprocz techno... chociaz to prawdziwe mi pasuje...

 

a najwiecej i najczesciej slucham metalu i rocka...

 

---

rumun - posluchaj sobie Afu-Ra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...