Skocz do zawartości
Dzida

Jakej Muzy Słuchacie?

Jaka muze sluchacie?  

187 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka muze sluchacie?

    • 1.R&B
      0
    • 2.Pop
      1
    • 3.Rock
      39
    • 4.Hip-Hop
      48
    • 5.Metal
      38
    • 6.Techno?
      35
    • 7.Lub inne
      26


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko O.K.(mi się osobiście  pezet , fenomen nie podoba, ale lepsze to od 18cweL, mezo, itp)

Co do komercji to znowu wybuchnie wojna, wszyscy mówią że ci hardkorowi(ZiP, molesta itp, itd)  nie są komercyjni. Ale widzieliście wwo-sen?? kto widział to pewnie zauważył....

Wszyscy muszą chyba jakoś zarobić nie??

1209565[/snapback]

Racja też :) ale komercja komercji nierówna ;] A skoro taka tematyka polecam "Grammatik - Friko". Warto posłuchać ;)

 

Ale co do HH to dyskusja o komercji rzeczywiscie jest zawsze burzliwa itepe itede :) Np. są artyści do których się nikt nie czepia, są tacy co walczą z komercjalizacją HH(OSTR), są tacy którym się wytyka komercje , sa tez tacy do ktorych sie nie przyczepia, z tym ze Ci ostatni się niejako przyznaja do tego i sa lubiani chyba za szczerość (np. Tede) :) Ale i tak wszyscy za to kasę biorą i według mnie to normalne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co konkretnie?

1210232[/snapback]

Iron Maiden, Blind Guardian, Rhapsody, Nightwish, Helloween, Within Temptation, Sirenia, Moonlight, Manowar, Therion (szczególnie Secret of the Runes).

 

Oprócz tego słucham jeszcze: Children of Bodom, Tristania, starej Metallici, Summoning, Skyclad i sporo innych o których mogłem w tej chwili zapomnieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A podoba sie wam plyta jay-z z linkin park.Dla mnie jest spoko!!!pozdro:-)

1209884[/snapback]

nienawidze linkin parka , ale ta płytka z jay-z naprawde sie wkręca;]]]]

pierwszy raz LP udała sie płyta :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iron Maiden, Blind Guardian, Rhapsody, Nightwish, Helloween, Within Temptation, Sirenia, Moonlight, Manowar, Therion (szczególnie Secret of the Runes).

 

Oprócz tego słucham jeszcze: Children of Bodom, Tristania, starej Metallici, Summoning, Skyclad i sporo innych o których mogłem w tej chwili zapomnieć.

1210987[/snapback]

Podobne klimaty do moich. Rhapsody swietnie pasuje jako muzyka podczas gry w q3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)Ale co do HH to dyskusja o komercji rzeczywiscie jest zawsze burzliwa itepe itede :) Np. są artyści do których się nikt nie czepia, są tacy co walczą z komercjalizacją HH(OSTR) (...).

1210099[/snapback]

:angry: To co robi ostr to jest po prostu dno, zaczynal z jakims hh ktory mi sie nawet podobal, potem przyszla plytka jazzowa. No dobra czlowiek sie rozwija, zmieniaja mu sie gusta muzyczne, tak samo jak i mi. Ale przychodzi nastepna plytka i... Ragga? :blink: To co nastepne... Swing? Ten czlowiek wlasnie dokladnie kroczy sciezka mody tylko probuje to jakos zataic. Nie mowiac, ze co trzecie slowo to "ziomek", bleeeeeee :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:angry: To co robi ostr to jest po prostu dno, zaczynal z jakims hh ktory mi sie nawet podobal, potem przyszla plytka jazzowa. No dobra czlowiek sie rozwija, zmieniaja mu sie gusta muzyczne, tak samo jak i mi. Ale przychodzi nastepna plytka i... Ragga? :blink: To co nastepne... Swing? Ten czlowiek wlasnie dokladnie kroczy sciezka mody tylko probuje to jakos zataic. Nie mowiac, ze co trzecie slowo to "ziomek", bleeeeeee :mur:

1211253[/snapback]

Nowszych co prawda nie słyszałem to się nie orientuję :) U siebie mam tylko album "Masz to jak w banku" i kilka pojedynczych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blues, bluesrock, southern rock i pochodne ;]

 

Gov't Mule, The Allman Brothers Band, Lynyrd Skynyrd, Albert Collins, SRV, Seven B, JJ Band, Bluesmobile i sporo innych ;]

A z mocniejszego grania troszkę to ironi, Whitesnake, ostatnio Kiss.

Z bardziej melodycznego brzmienia, czyli śpiewające kobitki to na przykład Eva Cassidy, Norah Jones, Tracy Chapman, Deborah Coleman ;>

 

No i oczywiście ostatnio rządzi Andrzej Zaucha ;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym chciał kogoś obrazić ale jak słuchałem "3 Wymiar - Dla mnie masz stajla" to mi tak jakby komercją pachniało :)

 

Hmmm pewnie mnie zjedziecie ale lubię:

-Pezet/Noon

-Molesta

-Pono

-Fenomen

-FU

-PFK

-Grammatik

1209471[/snapback]

Sid całkowicie Cie popieram słyszałeś tą nową piosenke z ośką tede i kochem i dj Buchem jest kozak :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OO, a myślałem, że na forum nie ma normalnych ludzi :)

Ja tak samo.

1213330[/snapback]

no ale to chyba kazdy tak ma, przeciez nikt sie nie ogranicza tylko do kilku gatunkow, ja slucham kazdego gatunku, ale tylko kilku wybranych kawalkow, a z tych co podalem to bardzo duzo, nie tylko kilka wybranych, ktore "wpadly w ucho"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby album "Czarny Alibaba" z niezapomnianą piosenką "Byłaś serca biciem", przypominają się stare dzieje... :]]]

1213316[/snapback]

Także, także, choć ten album to właściwie składanka już wydana po śmierci artysty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie metal, przedewszystkim Polski death: Sceptic, Lux Occulta, Totem, Decapitated , Athropia Red Sun, Behemot, Thy Disease, Antigama oraz Frontside.

 

+ takze bardzo lubie: Bjork^^, Tool, Tori Amos, Type o negative, Tiamat, Theatre of Tragedy.

 

 

Aha i mimo moich muzycznych gustow zdecydowanie nie ubieram sie jak metal, po miescie chodze w puchowej kurtce i bluzie z kapturem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm czego słucham:

- Hip-hop polski, bardzo dużo róznych zespołów.

- Techno (uogólnione przez ankiete) nie jakaś napie.dalanka tylko ciekawe kawałki przy, których mogę się dobrze bawić i nie powodują mi bólu głowy.

- trochę kawałków granych z radia różnej maści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metal (najchętniej w wersji trash lub death), punk, rock, blues, polska muza z lat 80-tych i początku 90-tych, muzyka elektroniczna, czasami muzyka poważna. W tej kolejności. A potem to już, co wpadnie w ucho. Szowinistą nie jestem.

Nie lubię natomiast jazz'u, hh, techno (chyba, że mam już wysoką zawartość % we krwi, to mnie czasami pociągnie na parkiet, co by poskakać - ale muszą to być fajne kawałki), disco polo i innych przyśpiewek ludowych oraz orkiestr dętych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sid całkowicie Cie popieram słyszałeś tą nową piosenke z ośką tede i kochem i dj Buchem jest kozak :rolleyes:

1212511[/snapback]

Dj Buch mi się źle kojarzy - wogóle cała płyta Tede+Dj Buch, a po "Pękniętym jeżu" na jakiś czas przestałem Tede'go akceptować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...