Skocz do zawartości
Dzida

Jakej Muzy Słuchacie?

Jaka muze sluchacie?  

187 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka muze sluchacie?

    • 1.R&B
      0
    • 2.Pop
      1
    • 3.Rock
      39
    • 4.Hip-Hop
      48
    • 5.Metal
      38
    • 6.Techno?
      35
    • 7.Lub inne
      26


Rekomendowane odpowiedzi

Hmm to kogo to jest skierowane tak wlasciwie?

1206768[/snapback]

Autora tematu...

Hip-Hop -> to kultura, w niej jest "zawarty" rap....

Więc poprawnie "Słucham rapu", a nie "Słucham hip hopu"

Sam dostałem kiedyś(2 lata?) wyklad chyba własnie od deczklava...

I od tego czasu zaczełem się interesować "teorią & historią"

 

BTW -> rumun musisz jakoś sprecyzować... Wiesz ja mogę Ci coś innego polecić i np. deczklav moze Ci coś dać z undergroundu ( pewnie tych MC nikt nie będzie znał.. :wink: )

Np. mi spodobała się płyta Kanye Westa oraz odgrzebałem kilka płytek De La Soul & Onyx

 

Panowie widzę że jet kilkanascie osób słuchajacej rapu -> moze załozy się temat jak mają ludzie słuchający techno.... Taki freestylowy ;) na teamty nowych płyt itp. itd. ( tylko brz żadnych beefów jak ten X jest do [gluteus maximus] a Y jest da best..)

 

Peace...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sLiM JiM

Osobiscie słucham tylko Czarnego rapu na kompie mam coś koło 15GB oto niektórzy artyści z mojej płytoteki :D

 

dmx,busta rhymes,methodman, redman, ludacris, fabolous,snoop dogg, xzbit, dr.dre, j-kwon, nelly, lil jon, cypress hill, nas, mass, cam'ron, wutangclan, onyx, rakim, fat joe, the roots, timbaland, bubba sparxxx, g-unit, ja rule, ruff ryders....

 

cos tam pominołem napewno ale duzo tego jest (oczywiscie wszystko orginały zakupione w empiku :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rock progresywny i psychodeliczny ;) najlepsza muza kto zna ten wie  :D

podpisuje sie pod tym :)

btw. bylem ostatnio w budapeszcie na koncercie zespolu "Korai Orom", malo zany zespol ale grali rewelacyjnie, tyle, ze ciezko znalesc ich muze, ale warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

De la Soul znam, b. dobra muza... właśnie chodzi o jakis taki Underground, cos... Ostatnio nawet z czarnego rapu podszedł mi Jay-z

1207378[/snapback]

nie chodziło mi o to ze Jay-Z czy De La Soul to jest underground <_< tylko mowie co mi podchodzi, a pisząc o undergroundzie chodziło mi o to zebyscie mi cos polecili, mzoe rzeczywiscie troche zle sformułowałem posta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleccie cos z Amerykanskiego HH biały, albo czarny, oprocz wu-tang, atmosphere, Fabolous itp. Najlepiej jakies takie mniej znane, no ale nie dinzaury takie jak House of pain :D OWszem dobre to jest ale jzu mi sie przesluchalo.. .

1206658[/snapback]

Non Phixion, Cunninlynguists, Sage Francis, Arsonists, Killarmy, Sunz Of Man, Gravediggaz, Immortal Technique, Jaylib, Gift Of Gab, Grouch, Group Home, MF DOOM, GM Grimm, Teflon, Krumbsnatcha, R.A The Rugged Man, Smif-n-Wessun.

Jak bedziesz chcial cos jeszcze to mow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z prawdziwej muzyki:

 

Metallica

KoRn

Rammstein

Slipknot

Godsmack

SOAD

White Stripes

RATM

Motorhead

Hatebreed

Rob Zombie

Static X

Nightwish

 

no a dla relaxu uwielbiam słuchać :

 

Hansa Zimmer'a

Ere

Enigme

itp.

 

oraz wiele innych miłych dla ucha...

 

 

ps.( cholernie nie trawie tych mezo-libero-donio podobnych )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Non Phixion, Cunninlynguists, Sage Francis, Arsonists, Killarmy, Sunz Of Man, Gravediggaz, Immortal Technique, Jaylib, Gift Of Gab, Grouch, Group Home, MF DOOM, GM Grimm, Teflon, Krumbsnatcha, R.A The Rugged Man, Smif-n-Wessun.

Jak bedziesz chcial cos jeszcze to mow.

1207503[/snapback]

wunat musisz być prawdzimym zapaleńcem czarnego undergroundu :wink:

skąd ty takie rzeczy grzebiesz?? sprowadzasz ich płytki z usa czy jak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GM Grimm as Superstar Jet Jaguar : Digital Tears: E-mail From Purgatory z niesamowitym "Black Helicopter"

Ngafsh, Brodhi & Rifleman - Mid Evil

pedestrian- volume one unindian songs

Cage -Suicidal Failure (singiel)

Crustified Dibbs - Night of the Bloody Apes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polski HH to tragedia. Amerykanski stary ujdzie, ale i tak Punk Rock all zmiazdzy. Taka klasyka jak The Clash, The Ramones, czy Sex Pistols to chyba kazdy zna. Ja w old schoolu mniej siedze aczkolwiek to dzieki takim kapelom wszystko mialo swoj początek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...