Skocz do zawartości
Dzida

Jakej Muzy Słuchacie?

Jaka muze sluchacie?  

187 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka muze sluchacie?

    • 1.R&B
      0
    • 2.Pop
      1
    • 3.Rock
      39
    • 4.Hip-Hop
      48
    • 5.Metal
      38
    • 6.Techno?
      35
    • 7.Lub inne
      26


Rekomendowane odpowiedzi

A mi się właśnie podoba polski hh ;] Jamerykańskiego nie słucham wogóle to się nie wypowiem(powiem tylko że nie lubie kawałków typu 'ju ar de bicz la la la joł madafaka :D:D:D:D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wunat: po twoim poscie przypomnialo mi sie, ze mam nie przesluchana plytke Dooma "Leftovers" tak se ja puscilem na szybko, no i jednak... posysa ;] .

Porownujac go z takim Slugiem z Atmosphere no to po prostu... Z 4 klasy pod nim jest :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rock ( 3 Doors Down, Linkin Park, Paparoach, Creed ... ), Metal ( Fear Factor, Iron Maiden ... ), i Hip-Hop & Rap, zarowno polski jak i zagraniczny ( 2Pac, DMX, Jay Z, Nelly, a z polskiego Peja, Trzeci Wymiar, WWO, i wogole cos co do ucha wleci ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubisz Peje?????? ja nie ale WWO Zip Skład , Tede, Tewu,Trzeci wymiar,WSZ,Kooch A oglądacie vive jak jest teduni i kooch ja normalnie nie wyrabjam jak ich słucham i oglądam

1207979[/snapback]

Wyrób na słownik - musisz co drugi post wciskać "lubie bla bla bla" ? Napisałes 1 i starczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ble, takie gowno nazywasz hh :o

 

ps: zipy rlz :)

1207992[/snapback]

chodziło mi także o nich... to co oni śpierwają to wogule hh nie można nazwać....

 

a więc mezo , liber, donio i PODOBNI do nich to kupe warte komercyjne parówki....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

metal, rock, death, black;]]]

klasyka, blues, jazz (techno-1 kawalek mi sie podoba), i inna

hh tekno i innych murzynskich wynalazkow nie trawie

 

oo teraz np. leci sobie wroclawski zespol Fruhstuck;]]]] pieknie graja

 

BTW. tak patrze myslalem ze tu sie pisze co sie slucha a nie robi sie wywody na temat hh zespolow i innego takiego (shitu) wg. mnie;]]] buehehehee :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcecie zobaczyć prawdziwych ziomali to polecam czasami włączyć Vive a w szczególności namawiam do oglądnięcia sobie teledysku "Hemp Gru - To jest to"

 

normalnie czołgam i parskam ze śmiechu przy tej piosence ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym chciał kogoś obrazić ale jak słuchałem "3 Wymiar - Dla mnie masz stajla" to mi tak jakby komercją pachniało :)

 

Hmmm pewnie mnie zjedziecie ale lubię:

-Pezet/Noon

-Molesta

-Pono

-Fenomen

-FU

-PFK

-Grammatik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym chciał kogoś obrazić ale jak słuchałem "3 Wymiar - Dla mnie masz stajla" to mi tak jakby komercją pachniało :)

 

Hmmm pewnie mnie zjedziecie ale lubię:

-Pezet/Noon

-Molesta

-Pono

-Fenomen

-FU

-PFK

-Grammatik

1209471[/snapback]

Wszystko O.K.(mi się osobiście pezet , fenomen nie podoba, ale lepsze to od 18cweL, mezo, itp)

Co do komercji to znowu wybuchnie wojna, wszyscy mówią że ci hardkorowi(ZiP, molesta itp, itd) nie są komercyjni. Ale widzieliście wwo-sen?? kto widział to pewnie zauważył....

Wszyscy muszą chyba jakoś zarobić nie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię właściwe wszystko z ankiety BEZ techno i metalu. Natomiast z nie wymienionych dodam jeszcze jazz oraz jpop :) . Ważne aby się miło słuchało i pasowało do nastroju.

 

PS. Raczej RAP nie HH :mur: ale to już zostało wyjaśnione...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...