Skocz do zawartości
Abram

Mój Bigtower Mod

Rekomendowane odpowiedzi

Co do problemu z magnesami. W Castoramie badz w Leroi Merlin i innych powinny byc zatrzaski meblowe. Jedna czesc ma 2 kolki a druga bolec ktory wchodzi pomiedzy nie, jak odnawialem kredens to montowalem cos takiego i sprawdza sie.

Jezeli jeszcze nie zamontowales magnesów to pomysl nad tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis kolejny dzien roboty niestety nie mialem aparatu ale fotki bedą niedlugo.

Dostalem dzis paczuszke ze sklepu pc-fan.pl a w srodku dwie akasy Amber :) naprawde wypasione wentylki, słychać tylko szum powietrza, warte są swojej ceny.

A co do moda to wywyerciłem otwory na sruby do mocowania wentyli, rozrysowalem shrouda,(jutro bede docinał, dopieściłem front i to chyba na tyle :) niebawem biore sie za malowanko i zacznie to w koncu nabierac kształtów :)

 

Pozdrawiam Abram

 

 

________________________________________

Dzis tatuś wziął front do znajomego blacharza zeby ten mi go dopieścił mechanicznie bo ja jechalem recznie i zostawały pewne niedoskonałości...i co sie okazuje, front popękał :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: cała robota do du**. Tak sie wq[ciach] ze normalnie masakra :( musze od nowa robić front taze malowanie troche sie opozni SHIT!!!!

Edytowane przez Abram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pare fotek :) Chociaż nic dużo nie zrobiłem ale dam update'a.

 

Shroud (klejony klejem na gorąco.):

 

Przed klejeniem:

Foto 1

Foto 2

Foto 3

Po klejeniu:

Foto 1

Foto 2

Foto 3

Góra z wentylami:

Foto 1

Foto 2

Zbliżenie na wentyl:

Foto 1

Shroud włożony:

Foto 1

Foto 2

Foto 3

Front przygotowany do szpachlowania(u lakiernika):

Foto 1

Pojemnik na wode:

foto1

foto2

foto3

foto4

foto5

 

Shroud bedzie oczywiscie malowany :) A reszte dopisze pozniej bo wybywam na balecik :) Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widac jak powstaje ciekawy mod...

jak narazie wszystko ok...

 

 

moja jedyna uwaga to to, ze mam nadzieje ze dopiescisz jeszcze te dwie dziury na wentylatory (ale mysle, ze masz to na wzgledzie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mam zamiar lekko je dopracować :)

 

W poniedziałek zawioze ten nieszcześliwy front do pana blacharza ktory zniszczył mi tyle pracy, ale podobno predzej czy pozniej samo by sie sypnelo :) Dlatego juz mi przeszlo i sie na niego nie złoszcze :) a na dodatek zrobi to za darmo i mi jeszcze bude pomaluje srebrnym kolorem i tu nowy pomysł kolorystyczny :)

 

Tył

Dołączona grafika

Przod

Dołączona grafika

 

co o tym sądzicie??

 

Jeszcze fotka mojej terazniejszej obudowy :lol:

 

Dołączona grafika

A i jeszcze jeden pomysł mi dzis podsunął kolega forumowicz zeby mocowanie drzwi zrobic na zwykły rzep krawiecki.... ciekawe jak by to wygladało :) a jak nie to bede musiał zapodać jakieś haczyki czy cuś :blink:

Dalsze update'y w przyszłym tygodniu. "Let the modding be with You" :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dlamnie to tamten projekt kolorystyczny jakos bardziej mi lezał...

(konkretnie TEN)

... ale uwazam ze troche pusto masz na tym przodzie, ja bym jeszcze jakis wyswietlacz albo kontroler wentylatorow dołozył... nie wiem ale cos bym dodał...

 

 

 

Jeszcze fotka mojej terazniejszej obudowy :wink:

Mnie by z domu wyzucili z takim czyms... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... ale uwazam ze troche pusto masz na tym przodzie, ja bym jeszcze jakis wyswietlacz albo kontroler wentylatorow dołozył... nie wiem ale cos bym dodał...

Taki jest pomysł :) żadnych zbednych pierdółek :) nie chce miec tego co wszyscy, nie bede miał nic :wink:

A z tą kolorystyką to jest tak ze raz koles mi powiedzial ze ma farbe czarną a teraz mowi ze juz nie ma i ma srebrną takze zeby sie zbytnio nie bawic to chyba srebrny bedzie przeważał :) i tak bedzie ładnie...zobaczycie :D B)

 

Pominąłem jedną rzecz przy kolorystyce :) Look nał :

Dołączona grafika

Edytowane przez Abram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buda odstawiona do lakiernika. Na tygodniu powinna byc :)

Powinienem zacząć myśleć nad oświetleniem...

Moze jakies propozycje?? Niebieskiego to nie chce bo strasznie oklepany,myslalem nad czerwonym.Co o tym sądzicie??

Prosze o propozycje.

BTW Bardzo mi sie podoba ta <_< minka :) hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czerwony raczej odpada, trudno dostac pożadny, krwisty czerwony, przewaznie "czerwona" to mieszaniec rozowego i lekko czerwone, ole ogólnie nieciekawie. Niebieski fajny ale oklepany, moze jakies nowe kolorki sa? :-P (nieoklepane i fajne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie takich szukam :) tylko ze nie wiem jakie to :) mysle o tym pomaranczu. Zobaczymy narazie oświetlenie to najmniejszy problem :) a tymczasem buda schnie u lakiernika i na 80% bedą juko zdjecia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bedą wtałaczały bedziesz mial lepsza wydajnosc bo bedzie zimne powietrze przechodzlo , a jakby wypychaly to ogrzane powietrze bedzie ogrzewalo nagrzewnice ale bedzie chlodniejsza buda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem to doskonale :)

 

Byłem u lakiernika i niestety nie zrobil mi tego bo nie mial czsu :cry: ale w przyszlym tygodniu powinno byc.Nic mi innego nie pozostaje jak czekac... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak znam zycie to czas na pewno mial, ale mu sie nie chcialo ;]

1242289[/snapback]

Może masz i racje ale jak to sie mowi... nie wolno pośpieszać mistrza przy pracy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no wiesz to jest znajomek starego :) i wydaje mi sie ze by w chu** nie walił. Pozwiedział ze narazie nie ma roboty. W pozniedziałek ma mu koles podstawic cos do szpachlowania to i moją budo pyknie przy okazji :). przyszłym tyg. mam nadzieje ze bedą już efekty pracy :)A tymczasem konńcze butelke whisky z Zomkiem :D pozdro. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja koncze butelke ale kolejnego bronxa ;] napisz jakiej techniki lakiernik uzyl zeby namalowac ten wzor na budzie

malowal najpierw na siwo, naklejal tasme malarska a potem malowal na czarno or somethin' ?

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On bedzie tylko malował na srebrno a czerń i pomarańcz to ja już bede kładł. Rozmawialem z nim jak to zrobic i powiedzial mi to samo co i ty napisales czyli tasma malarska i gazety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a z przodu a dole żadnego wentyla nie walniesz? jakiś grill ładny i ładny kolorek. wg mnie lepiej by wyglądała wtedy. na allegro widziałem krystaliczne zaślepki na cd ;) też fajnie wygladaja nawet. pomysl o tym.

 

Pozdrawiam i życze sukcesu z tą obudową ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a z przodu a dole żadnego wentyla nie walniesz? jakiś grill ładny i ładny kolorek. wg mnie lepiej by wyglądała wtedy. na allegro widziałem krystaliczne zaślepki na cd ;) też fajnie wygladaja nawet. pomysl o tym.

 

Pozdrawiam i życze sukcesu z tą obudową ;)

1251471[/snapback]

Grill z przodu budy odpada :) od początku miałem założenie że bedzie to gładziutki front :)

A te zaślepki z plexą to dla mnie cepelia :) nie podoba mi sie to wogole,ale dzieki za sugestie:)

 

BTW byłem dzis u lakiernika i jutro bierze sie za robote...przypomnialo mi sie wlasnie o zaślepce na cd-rom :/ bede musiał jakoś na szybko jakąś skombinować i zaszpachlować zeby jakoś pasowała :)

 

________________________________________________________________________________

__________________

 

Dzis byłem u lakiernika i szpachla już położona :) przejechane podkładem i jutro malowanko :):):) w sobote powinny byc fotki. Niestety nie obiecuje bo nie wiem ile taka farba stygnie :) ale jak tylko cos bedzie pierwsi zobaczycie fotki :D

Musze jeszcze dokupić: plexi, przyciski, pompke, farbe czarną i pomarańczową i to by było na tyle... w ferie powinienem wszystko skonczyć.(ferie zaczynam od 12,02,2005)

Edytowane przez Abram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...