Skocz do zawartości
pmp

Platforma A64 - Kompendium Wiedzy

Rekomendowane odpowiedzi

a ztej stronki http://www.monarchcomputer.com/Merchant2/m...gory_Code=AMD64 ale ja w new jersey mieszkam tonie wiem jak w polandzie ala ja go wychaczylem jak jeszcze za 248$ byl dlatego odrazu kupilem bez zastanawiania teraz czekam na reszte sprzetu

Edytowane przez gregosnl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

srekal34--> jesli ktos sie do nie doczepi, ze nie moj do go zdejme, mi wogole avatar nie jest potrzebny, bo po co? to jest jakis avi z zagranicznego forum, dalem go sobie bo mi sie podoba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: próbował ktoś instalować kartę TV na płycie z s939? Występują jakieś problemy z działaniem karty?

I jeszcze jedno: co myślicie o płycie Asus A8N-SLI nForce4 PCIex, pod względem OC i ewentualnych problemów z płytą (z kartą TV na niej też)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad płytą pod AGP :? Planowałem MSI K8N Neo2 Platinium ale teraz jak doszedłem do momentu w którym bym mógł kupić to sie okazuje że nie ma gdzie :blink: co więcej ani widu ani słychu a nich :?

 

W związku z tym zastanawiam się nad jakąś rozsądną alternatywą :? - przejżałem wątek o płytach głównych - co myślicie o Epox 9NDA3+ ? Ma większe wady oprócz niskich napięć na pamięci? Jak wygląda bios ? Thx za rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na Asus A8V z PCI Express (K8T890) działa blokada PCI? Bo na płytach na K8T800 Pro z AGP w wersjach 1.x nie działa.

1244099[/snapback]

 

Kto powiedzial ze nie dziala na takich plytach blokada PCI ? u mnie normalnie ustawiasz sobie 66/74, albo zaleznie od czestotliwosci ... i wszystko jest ok. mysle ze gdyby nie bylo to przy 280x8 moja barracuda by juz dawno odleciala z talerzami :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam , pytanko , jakich powinnam się spodziewać wymików w EVEREŚCIE na ustawieniach 250X9 , pamiątki 500mhz 2,2-3-3-8 1T ??

Bo coś mi sie mało wydaje że mam odczyt z pamięci 3800 :-( , czy sa to może realne wyniki?? THX i powiedzcie mi jak macie CELL meni ustawwione funkcje OC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drugi od góry ,czyli od zasilacza,acha mam tylko jedną kostkę :-(

1244532[/snapback]

do dual'a potrzebne sa dwie :rolleyes:

poza tym, najlepiej abys wkladala kostki w sloty pierwsze od procesora.

do tego, szczerze Ci powiem, ze posiadanie tylko jednej kostki troche przycmiewa sens uzywania S939.

zatem moja rada to - zmien pamieci ;)

przy 250x9 w dual'u powinnas miec Sandre mniej wiecej na poziomie 6700-6900 MB/s

Edytowane przez bachus_anonymous

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam , pytanko , jakich powinnam się spodziewać wymików w EVEREŚCIE na ustawieniach 250X9 , pamiątki 500mhz 2,2-3-3-8 1T ??

Bo coś mi sie mało wydaje że mam odczyt z pamięci 3800  :-( , czy sa to może realne wyniki?? THX i powiedzcie mi jak macie CELL meni ustawwione funkcje OC

1244497[/snapback]

 

Kasiuniu :>... mysle ze twoje wyniki są ok. ja przy 260X9 CL3-4-3-10-2T mam okolo 3904MB/s odczytu wiec u ciebie jest ok bo masz mniejsze FSB...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto powiedzial ze nie dziala na takich plytach blokada PCI ? u mnie normalnie ustawiasz sobie 66/74, albo zaleznie od czestotliwosci ... i wszystko jest ok. mysle ze gdyby nie bylo to przy 280x8 moja barracuda by juz dawno odleciala z talerzami :]

1244407[/snapback]

Raptor pisał w poradniku o płycie Asus A8V Deluxe. Tą płytę miałem na myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oka thx, zaczynam szukać pamiątek do duala latajacych na minmum 500mhz , i musze sprzedać moje hynixy, a nie mam kasy na następną 512  :-(, ale na 2x256 czemu nie skoro jest az taki przyrost mocy :P

1245090[/snapback]

Święta prawda, kupiŁem sobie dwa miechy temu Hynixy specjalnie do A64, ale okazuję się że one są zasłabe !

Dobre to były do athlonów XP :lol:

 

Mój rekord w podkrĘceniu to 2700Mhz ale prime95 wywalał okoŁo po 15 minutach , chyba za maŁe napięcie dawałem, ale wiĘcej nie eksperymentowałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raptor pisał w poradniku o płycie Asus A8V Deluxe. Tą płytę miałem na myśli.

1245097[/snapback]

No na wczesniejszych biosach nie dzialala ,ale z tego co wyczytalem na xtremesystems to chyba od biosu 1005 albo 1006 blokada dziala. Zreszta teraz wszystkie plyty to rev2 ,wiec nie ma sie czym martwic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam do was prosbe , bede zmienial plyte z AV8 na cos na nF3 i mialem brac 9nda3+ ale zauwazelem ze na forum kilka osob zachwala GIG K8ns ultra-939 i zastanawiam sie czy warto sie w nia bawic , cena 300zl a epox 500 zl , 200 zl roznicy to bym wziol sobie 6600GT sprzedajac jeszcze mojego 9550 i troche dolozyc , prosilbym o porade , chce zmienic mobo bo ten abit jest o dupe roz....ć , fsb230 1:1 lub asynchro i koniec :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

mam do was prosbe , bede zmienial plyte z AV8 na cos na nF3 i mialem brac 9nda3+ ale zauwazelem ze na forum kilka osob zachwala GIG K8ns ultra-939 i zastanawiam sie czy warto sie w nia bawic , cena 300zl a epox 500 zl , 200 zl roznicy to bym wziol sobie 6600GT sprzedajac jeszcze mojego 9550 i troche dolozyc , prosilbym o porade , chce zmienic mobo bo ten abit jest o dupe roz....ć , fsb230 1:1 lub asynchro i koniec :mur:

1245181[/snapback]

jeśli już masz zamiar kupować nową grafę to nie lepiej na PCIe ?? Bierzesz tego GB na NF4 i 6600 (zwykły z dobrymi pamięciami albo GT) na PCIe i jazda

 

A najlepiej to Asusa A8N SLI albo DFI ultra-D i do tego 6200 :D i jak dozbierasz to wsadzisz drugiego 6200 (@6600) i wydajność na pewno bedzie większa niż 6600GT

Edytowane przez majkel84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam do was prosbe , bede zmienial plyte z AV8 na cos na nF3 i mialem brac 9nda3+ ale zauwazelem ze na forum kilka osob zachwala GIG K8ns ultra-939 i zastanawiam sie czy warto sie w nia bawic , cena 300zl a epox 500 zl , 200 zl roznicy to bym wziol sobie 6600GT sprzedajac jeszcze mojego 9550 i troche dolozyc , prosilbym o porade , chce zmienic mobo bo ten abit jest o dupe roz....ć , fsb230 1:1 lub asynchro i koniec :mur:

1245181[/snapback]

 

witam mialem tego gigabyta ostatnio dziala dokladnie jeden dzien i zmarl z niewadomych przyczyn plytka swirowalatroche max fsb na niej jakie uzyskalem to 280 wyzej juz dziwnie sie zachowywala i za nic w swiecie nie chcial dzialac dual plytka raz odpalala raz nie nie bylo regoly teraz mam owego epoxa i jestem zadowolny na maxa jak narazie fsb 320 dzis jeszce potestuje co ten potwor potrafi pamieci glownie mnie ograniczaja 2x256 twinmos chodza na max 250 hynixy pozyczylem kumplowi jedyny jak narazie - jaki zauwazylem to brak blokady 3i4 portu sata jak dla mnie plytka jest swietna :)

 

pozdr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce sli bo to za duzo kasy i jakos pci-e mi nie lezy :P wole stare poczciwe AGP

 

storm no epox jest swietny ale tyle kosztuje , a takto bym mial mobo i grafe , cpu mam 3200+ Winiego

Edytowane przez VerB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce sli bo to za duzo kasy i jakos pci-e mi nie lezy :P wole stare poczciwe AGP

 

storm no epox jest swietny ale tyle kosztuje , a takto bym mial mobo i grafe , cpu mam 3200+ Winiego

1245216[/snapback]

 

moze to byltylkoprzypadek ze trafilem na takie mobo ale nie usmiechalo by mi sie puzniej czekac na plytke jak by sie skopala i te dziwne jej zachowania to zrazilomnie do gigabayta fakt epox jest troche drogi no ale wybor nalezy do ciebie bioroac epoxa napewno sie nie zawiedziesz takjak na tym AV8 :)

 

pozdr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...