Skocz do zawartości
pmp

Platforma A64 - Kompendium Wiedzy

Rekomendowane odpowiedzi

KN9 ? od Abita ( KN8 )

Ma SLI i jest na NF4.

 

Edita : PawloHT ło jezys ...babola mi klawiatura zrobiła... i nie spojrzałem.... a ze toledo to nie seat a S939 to wiem :P

 

A epoxika to dobrze wspominam..( oprocz tego ze Os-y z NT mi nie startowały ale moja była na NF3 ) i niedziałajacy zegarek ale to była moja wina ze nie sprawdziłem jej dokładnie przy zakupie ( kurna zreszta kto by pomyslał ze takie cos moze byc... )

 

Tylko na abicie KV8 wyciagnełem wiecje jesli chodzi o mhz a dokładnie całe 100Mhz wiecej... ( za to HTT epox wyciagał 370 a abit 330) ale i tak szybciej proc sie konczył niż HTT.. ale epox ma dodatkowe mnożniki dla ramu np 183 Mhz i 150Mhz....

Edytowane przez Kwazor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podkręciliśmy Athlona 64 3500+ na rdzeniu Orleans. Jest to wersja EE, 1.25V tylko. Problem polega na tym, że nasza płyta MSi K9N Neo nie ma możliwości regulowania napięć na procesorze.

Na 1.25V proc bez problemu robił 2450MHz, na 2500MHz Orthos sypał błędami.

 

Czy istnieje jakaś możliwość podniesienia napięcia? Na stronie MSI nie ma żadnego BIOS'u do pobrania.

Kolejne pytanie, czy procesory na rdzeniu Orleans były dobre? Jakie były najlepsze? Venice?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...