Skocz do zawartości
Gość on23warszawa

Walka ze zmeczeniem = rady, rozwiazania, medykamenty

Rekomendowane odpowiedzi

ale ryje toto beret bardziej niz dxm.....

1313808[/snapback]

Coś za coś :-P

 

Kupiłem poppersa Taboo (Czarnego) i nie polecam nikomu, efekty są przereklamowane. Jedyne co jest odczuwalne to błyskawiczne przyśpieszenie pracy serca, i uczucie jak by krew wlewał się do głowy i ją napełniała oraz pulsowanie obrazu w rytm serca. W skrócie zmarnowane 30zł, czemu zmarnowane bo trwa to tylko 2 minuty :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naboje jednorazowe N2O 17.08zł.

Naboje jednorazowe z tlenkiem azotu,

10 szt. w opakowaniu.

Zastosowanie: do bitej śmietany

jak tego używać :-P Edytowane przez kukifas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej polmaske miec i wciagac to rozmieszane 1:1 z tlenem (tak czytalem) ;] niweluje bol i robi sie smiesznie :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytajac ostatnie dwie strony nic nie zrozumialem :|

 

ja przez studia calymi dniami chodze jak zużyty wstajac o 12, idac spac o 3,4 w nocy :/ dla mnie chyba nie ma leku na to zmeczenie spowodowane nic nie robieniem... chce juz wiosne :) rower itd - to sa moje lekarstwa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w życiu bym sie tak nie truł ani dla nauki :lol: ani dla ''fazy'' :D

rozumiem ze według etykiety czy czegos jakies tabletki czy co tam jeszcze nie sa szkodliwe, ale sam fakt ze rytm serca przyspiesza to juz nie jest tak wesoło

ja preferuje fresz er :D i np. guarane

nie bierzcie tych gówien :D

w zyciu dla nauki bym sie nie poswiecił w ten sposób ;) (moze dlatego takie słabe wyniki :D )

aha no i jeszcze ktos dobrze napisał - co z tego ze to wezme np. jesli nie chce mi sie uczyc (a kiedy mi sie chce :lol: ) niestety mnie nie da sie ''pobudzic do nauki'' takimi trikami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bueheh ja wymyśliłem na chłopski rozum jak można walczyć ze zmęczeniem.

Duzo się tu mówi o eryfydrynie :] A eryfydryna jest bardzo podobna w działaniu i właściwościach do adrenaliny(z tym, że np. adrenalina jest trawiona przez zoladek, a eryfydryna nie). Czyli jak masz się uczyć, ugadaj się z kilkoma kumplami i zagraj sobie w coś mocnego co cię będzie mogło z deka wystraszyc/wkurzyc. Może być skok na bungee :D I wtedy podnosi się poziom adrenaliny :D I mamy przyspieszona akcje serca, jasniejszy umysł :P:P:P:P:P:P:P :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] eryfydryna

1314808[/snapback]

WTF? :D chyba chodziło Ci o efedrynę :D

 

luks__pl, na hyperrealu czytałem, że poppersy to popularne są wśród gejów, ze względu na swe szczególne właściwości rozluźniania mięśni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a więc zakupiłem sobie tussi, przyszedłem do domu, walnąłem 8 i popiłem słabą kawą. wyszedłem na 30min na dwór, a następnie wróciłem do domu. efekt zajeb... czuję się przymulony jak cholera, w dodatku mrowienie na łbie (jak by mi skakało milion pcheł). do nauki tego nie polecam, gdyż ja czuję się jeszcze bardziej rozkojażony i nie mogę sie skupić. w dodatku przybyło mi bardzo dużo energii, więc zapuściłem sobie techniawke i poskakałem po pokoju :D nie przeszło więc zrobiłem serie pompek i popodciągałem się na drążku. do tego straszna agresja. teraz idę spać, jutro dalszy ciąg kuracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF?  :D  chyba chodziło Ci o efedrynę :D

 

luks__pl, na hyperrealu czytałem, że poppersy to popularne są wśród gejów, ze względu na swe szczególne właściwości rozluźniania mięśni :)

1315199[/snapback]

Co do poppersów to znam dziewczyny, które je używają oraz moich kolegów, którzy są normalnej orientacji. Więc nie nie można powiedzieć, że jest to gejowska używka. Co do efektów, napisałem kilka postów wyrzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF?  :D  chyba chodziło Ci o efedrynę :D

1315199[/snapback]

Sory - wcześnie rano było :D Wiedziałem że literówke zrobiłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie można tego wypić jakoś? Na tej stronce co podałeś, jest napisane, że g. nie rozpuszcza się z wodą, a pić osad to mi się nie usmiecha ;) Więc można jakoś?

 

btw. kupiłem...zobaczymy...studia cięzkie są ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie można tego wypić jakoś? Na tej stronce co podałeś, jest napisane, że g. nie rozpuszcza się z wodą, a pić osad to mi się nie usmiecha ;) Więc można jakoś?

 

btw. kupiłem...zobaczymy...studia cięzkie są ;]

1660325[/snapback]

Wsyp do jogurtu pitnego i wymieszaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...