Skocz do zawartości
Kaeres

Fifa 2005

Rekomendowane odpowiedzi

Ta fifka chyba najlepszea ze wszystkich jest!!! I ten jżeyk polski... aż mi sie łezka w oku zakręciła ;) Brakuje tylko ligii polskiej :D Tak bym ją nie gra, ale zawsze to coś.

Gra się super!!! Akcje wychodzą cudowne. Piękne tricki i bramki... Gierka nabrała dynamiki i wogole. Super kontry itd.

Co do strzelania goli. Dopiero teraz to zjarzyłem. Przytrzymajcie klawisz strazłu i jak bedzie się "ładował" pasek naciśnijcie drugi raz. Piłeczka ładnie poleci prosto do bramki z ogromną siłą :D Do tego akcje z "w" i z "q" (o klawisze mi chodzi, bo nie pamietam jak to sie nazywa) wychodzą piękne i kul i trendi i wdupe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA 2005 jest napewo najlepszą z wszystkich fifek, nie mówie juz o lepeszej grafice o zwiększonej liczbie zespołów, ale przede wszystkiom o dużej grywalności, płynności i przejżystości. Napewnoe wielkiem plusem jest NARESZCIE JĘZYK POLSKI :), brakuje jedynie ligi polskiej, strasznie wymiata tryb KARIERY, gdzie zaczynamy od samego dołu.... np ja ((gram 3 ligowym zespolem z ligi angielskiej)) gdzie powolutku zdobywa sie puchary, umiejtnosci, doswiadczenie itd itd, NApewnoe cieszy dużo liczba turnieii, pucharów, LM, puchar uefa == naprawde dobry stary sensible soccer, o i te tryby strasznie wciagaja = GRAM JAK GŁUPI NORMLANIE DZIEN W DZIEN :)), a sama gra na boisku :) dla mnie wypasik, zgrabne akcje, myki weroniki((shift+....)) siła strzałów, GRA JEDNYM SŁOWEM WYMIATA..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie, jak można pograć przez neta :?:. Bo daje tryb wieloosobowy i chce dać gospodarz i pisze mi coś próba nieudanego połączenia, czy jakoś tak. A jak wchodze w głównym menu do gra w sieci to chce mi jakiegoś patcha zainstalować i daje na tak i on mi instaluje, i dochidzi do 1/5 tego czerwonego paska i błąd wyskakuje. Co mam zrobić, żebym mógł pograć sobie z kumplem przez neta :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie moich pkt. zbieranych i później przeznaczanych na sztab szkoleniowy - czy po zakończeniu sezonu i po ewentualnej zmianie klubu te pkt. które już władowałem w sztab "przechodzą ze mną" (naive mode) czy już zostają w tamtym klubie a ja sobie muszę ciułać od nowa? Bo się zastanawiam czy jest sens robić ze średniaka klub-potęgę skoro ten średniak nie jest moim docelowym klubem i długo w nim nie zabawię?

Poza tym co trzeba powygrywać i przez ile lat aby zechciały nas najpotężniejsze kluby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Jestem uczestnikiem tego forum, ale jednocześnie jestem patchmakerem na www.fifapolonia.pl. Dzisiaj ukończyłem mój najnowszy patch i postanowiłem tu Wam o nim napisać, bo widze , ze jest tu wielu fanów nowej kopanej EA Sports :D

 

W skład FIFA 2005 GRAPHICS PATCH wchodzą:

- piłka ADIDAS Champions League (red)

- rekawice Adidas Fingersave Evol E3S

- bandy

- korki:

* Puma Torceira

* Nike Air Zoom Total 90 III (white & red)

* Adidas PredatorPulse TRX FG J (red & black)

* Nike Mercurial Vapor (red)

* Adidas F30 TRX SG Molded Soccer Cleat Mens

* Adidas Aveiro

* Nike Mercurial Vapor (gold)

* Nike Mercurial Vapor (white)

- logo TV Canal + SPORT

- nowe stroje dla zawodników rezerwowych

- nowe stroje dla fotoreporterów

- nowe flagi dla sędziego liniowego

 

Download:

 

http://www.fifapolonia.pl/download.php?gam...ifa05&kat=super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screeny nie działaja :) Ale sciagne i zobacze :) mam nadzieje ze savy sie normalnie po nim odpala :)

 

EDIT:

 

No i juz zainstalowalem :) I teraz kazdy biega w takich samych czerwonych korkach :roll: le ogolnie fajnie :) Teraz zrobcie jakis mega patch z liga polska :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracam do postu nt konfiguracji pada. Musialem kupic Saitek P880 zeby fifa go wykryla, ze starym za cholere nie chciala ale jestem zadowolony bo pad z dwoma analogami otworzyl mi dopiero mozliwosci tej gry. Teraz wiem ze bez analogow tricki sa moze w 20% do wykonania i to w duzej mierze przypadkowo- wyjdzie albo nie- w przeciwienstwie do pada z analogami gdzie po prostu sie czuje ten zryw w pelnym biegu mijajac zawodnika i rzecz najwazniejsza- sterowanie off ball drugim zawodnikiem bez drugiego analoga jest technicznie niemozliwe. A jest to miodne uczucie wychodzic na czysta pozycje zawodnikiem bez pilki tak jak my tego chcemy a nie komputer.

Reasumujac- oplacilo sie wydac kase i szczerze wspolczuje klawiszowcom !!!

P.S. Pierwszy rok kariery spedzilem w klubie Niedzielana NEC Nejm. i zrobilem z niego prawdziwego superstrzelca swiatowego formatu !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos co jest grane. Ustawiam wyzsza grafike od 800x600 w opcjach pisze ze zmienil a podczas gry caly czas gry rozdzielczosc nie ulega zmianie. Jak ktos wie jak to zmienic to niech napisze. Z gory dziekiWie ktos co jest grane. Ustawiam wyzsza grafike od 800x600 w opcjach pisze ze zmienil a podczas gry caly czas rozdzielczosc nie ulega zmianie. Jak ktos wie jak to zmienic to niech napisze. Z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś nie macie naprawde planu jak ustawić pada w fifie 05 ? mam mante dual shocka i za cholere nie mozna go skonfigować ustawiałem w rejestrze logitecha ale nic to był sposob z fify 2004 . Narazie gram na defaultowym ustawieniu przez gre ale to mi nie pasuje jak cholera moze jest jakis sposob i juz go ktos wyczaił ? prosze o pomoc :) -pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<- , -> , / , / ---------- poruszanie się po boisku

A ---------------------------- lob , wślizg

S ------------------------------ podanie , zmiana zawodnika

D ------------------------------ strzał , ostrożne przejęcie piłki

Q ------------------------------ wybieg na pozycję , pomoc w obronie

E ------------------------------- sprint

W ------------------------------ podanie na wolne pole

Z ------------------------------- włączenie kontroli zawodnika bez piłki

Shift <- -> / / --------------- zwody

W Q ---------------------------- podanie lobem na dobieg

D C ------------------------------ markowanie strzału

D Z ------------------------------ strzał po ziemi

D Q -------------------------------- strzał lobem

C Z --------------------------------- zmiana ustawienia

2 3 4 5 6 7 8 9 ------------------- zmiana kamery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety mojego pada[od ps] też gierka nie wykrywa i musze grać na standardowych ustawieniach.

ale już sie przyzwyczaiłem.

i jak zawsze najmocniejszą stroną fify jest meczyk z kumplem który siedzi obok :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podczas gry w fifie jest cos takiego, taki czerwony trojkacik i jezeli jest on taki pelny o kolor to mam kontrole nad zawodnikiem i mge nim biegac gdzie chem i robic co chcem, natomiast to po kilku sekundach trojkacik ten staeje sie taki matowy; szary i zawodnik wtedy biega sam gdzie chce i nie mam nad nim pelnej kontroli ':?:', co to jest? i jak zrobic zeby miec pelna kontrole nad zawodnikami?:roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podczas gry w fifie jest cos takiego, taki czerwony trojkacik i jezeli jest on taki pelny o kolor to mam kontrole nad zawodnikiem i moge nim biegac gdzie chem i robic co chcem, natomiast to po kilku sekundach trojkacik ten staeje sie taki matowy; szary i zawodnik wtedy biega sam gdzie chce i nie mam nad nim pelnej kontroli ':?:', co to jest? i jak zrobic zeby miec pelna kontrole nad zawodnikami? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...