Skocz do zawartości
Kaeres

Fifa 2005

Rekomendowane odpowiedzi

Kaeres Nie rozumiem co masz do statystyk.

Wiem, że są takie - ale są zrobione na odwal się, litery jak dla ślepców. Wiesz, ja jestem przyzwyczajony do CeeMa i to mam za wzór - wiele lepiej da się zrobić takie rzeczy - panowie z ea_s imho nie postarali się za bardzo.

Dobra, odpocznę chwilę i dalej Celticiem pogram :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres dzieki za wyczerpujaca odpowiedz :) w najblizszym czasie jak zawitam w domu to sprawdze czy problem lezy w padzie. Oby nie, bo on ma wlasnie dwie analogowe galki :( moze pozmieniam tez ustawienia przyciskow to moze pomoze.

 

A jeszcze jedno pytanko: dzisiaj wlaczylem fife jedynie na chwile (pierwszy raz), ale za nic nie znalazlem jakiegos turnieju, w ktorym moglbym grac reprezentacjami, jedynie sa puchary ligowe, czy cos przeoczylem???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeoczyles ajakze, bo turniej sobie sam tworzysz czy to z reprezentacji czy z klubami. wybierasz to w opcji tryby gry.

a jesli chodzi o pada to gram takim samym saitekiem i powiem ci ze prawy analog jest na stale przypisany do klawisza shift tzn jemu odpowiada i tego nie zmienisz. byc moze twoje problemy stad sie biora ze probujesz nim sterowac i dlatego ci pilka ucieka. uzywaj go tylko prze zwodach i w "off the ball" do sterowania zawod. bez pilki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Grałem w Fife2005 działała normalnie bez żadnych błedów, zainstalowałęm Service Pack'a 2 do Windowsa XP i pojawia mi się coś takiego jak ładuje mi mecz!! Przeinstalowałęm fife2005 ale to też nic nie pomogło!! pomóżcie!

 

 

<?xml version="1.0" encoding="UTF-16"?>

<DATABASE>

<EXE NAME="fifa2005.exe" FILTER="GRABMI_FILTER_PRIVACY">

<MATCHING_FILE NAME="DrvMgt.dll" SIZE="41472" CHECKSUM="0x2230D2B" MODULE_TYPE="WIN32" PE_CHECKSUM="0x0" LINKER_VERSION="0x0" LINK_DATE="07/25/2003 10:25:36" UPTO_LINK_DATE="07/25/2003 10:25:36" />

<MATCHING_FILE NAME="eauninstall.exe" SIZE="331776" CHECKSUM="0x7407A42A" BIN_FILE_VERSION="1.1.0.319" BIN_PRODUCT_VERSION="1.1.0.319" PRODUCT_VERSION="1.1.0.319" FILE_DESCRIPTION="Uninstall" COMPANY_NAME="Electronic Arts Inc." PRODUCT_NAME="EA Uninstall" FILE_VERSION="1.1.0.319" ORIGINAL_FILENAME="eauninstall7.exe" INTERNAL_NAME="eauninstall7.exe" LEGAL_COPYRIGHT="© 2003 Electronic Arts Inc. All rights reserved." VERFILEDATEHI="0x0" VERFILEDATELO="0x0" VERFILEOS="0x4" VERFILETYPE="0x1" MODULE_TYPE="WIN32" PE_CHECKSUM="0x0" LINKER_VERSION="0x0" UPTO_BIN_FILE_VERSION="1.1.0.319" UPTO_BIN_PRODUCT_VERSION="1.1.0.319" LINK_DATE="09/07/2004 20:55:59" UPTO_LINK_DATE="09/07/2004 20:55:59" VER_LANGUAGE="Angielski (Stany Zjednoczone) [0x409]" />

<MATCHING_FILE NAME="fifa2005.exe" SIZE="3985408" CHECKSUM="0xE43C6B53" MODULE_TYPE="WIN32" PE_CHECKSUM="0x0" LINKER_VERSION="0x0" LINK_DATE="09/10/2004 01:37:02" UPTO_LINK_DATE="09/10/2004 01:37:02" />

<MATCHING_FILE NAME="orgfifa2005.exe" SIZE="5151323" CHECKSUM="0x6FD1F21E" MODULE_TYPE="WIN32" PE_CHECKSUM="0x0" LINKER_VERSION="0x0" LINK_DATE="09/10/2004 01:37:02" UPTO_LINK_DATE="09/10/2004 01:37:02" />

<MATCHING_FILE NAME="SupportEasyInfo.exe" SIZE="561152" CHECKSUM="0xBC263F5A" BIN_FILE_VERSION="2.0.2.5" BIN_PRODUCT_VERSION="2.0.2.5" PRODUCT_VERSION="2,0,2,5" FILE_DESCRIPTION="EasyInfo 2" COMPANY_NAME="Electronic Arts" PRODUCT_NAME="EasyInfo 2" FILE_VERSION="2,0,2,5" ORIGINAL_FILENAME="EasyInfo.exe" INTERNAL_NAME="EasyInfo.exe" LEGAL_COPYRIGHT="Copyright © 2004 Electronic Arts Inc. All rights reserved." VERFILEDATEHI="0x0" VERFILEDATELO="0x0" VERFILEOS="0x4" VERFILETYPE="0x1" MODULE_TYPE="WIN32" PE_CHECKSUM="0x0" LINKER_VERSION="0x0" UPTO_BIN_FILE_VERSION="2.0.2.5" UPTO_BIN_PRODUCT_VERSION="2.0.2.5" LINK_DATE="07/19/2004 23:23:47" UPTO_LINK_DATE="07/19/2004 23:23:47" VER_LANGUAGE="Angielski (Stany Zjednoczone) [0x409]" />

<MATCHING_FILE NAME="SupportEReg.exe" SIZE="618496" CHECKSUM="0x7D469126" BIN_FILE_VERSION="1.0.0.59" BIN_PRODUCT_VERSION="1.0.0.59" PRODUCT_VERSION="1, 0, 0, 59" FILE_DESCRIPTION="" COMPANY_NAME="Electronic Arts Inc." PRODUCT_NAME="EReg" FILE_VERSION="1, 0, 0, 59" ORIGINAL_FILENAME="EReg.exe" INTERNAL_NAME="EReg" LEGAL_COPYRIGHT="© 2004 Electronic Arts Inc. All Rights Reserved" VERFILEDATEHI="0x0" VERFILEDATELO="0x0" VERFILEOS="0x4" VERFILETYPE="0x2" MODULE_TYPE="WIN32" PE_CHECKSUM="0x0" LINKER_VERSION="0x0" UPTO_BIN_FILE_VERSION="1.0.0.59" UPTO_BIN_PRODUCT_VERSION="1.0.0.59" LINK_DATE="10/10/2003 09:08:02" UPTO_LINK_DATE="10/10/2003 09:08:02" VER_LANGUAGE="Angielski (Stany Zjednoczone) [0x409]" />

<MATCHING_FILE NAME="SupportFIFA 2005_code.exe" SIZE="311296" CHECKSUM="0xB05F7833" BIN_FILE_VERSION="1.3.0.0" BIN_PRODUCT_VERSION="1.3.0.0" PRODUCT_VERSION="1.3.0.000" FILE_DESCRIPTION="CDKey" COMPANY_NAME="Electronic Arts Inc." PRODUCT_NAME="CDKey" FILE_VERSION="1.3.0.000" ORIGINAL_FILENAME="CDKey.exe" INTERNAL_NAME="CDKey.exe" LEGAL_COPYRIGHT="©2004 Electronic Arts Inc. All rights reserved." VERFILEDATEHI="0x0" VERFILEDATELO="0x0" VERFILEOS="0x4" VERFILETYPE="0x1" MODULE_TYPE="WIN32" PE_CHECKSUM="0x0" LINKER_VERSION="0x0" UPTO_BIN_FILE_VERSION="1.3.0.0" UPTO_BIN_PRODUCT_VERSION="1.3.0.0" LINK_DATE="07/14/2004 21:54:26" UPTO_LINK_DATE="07/14/2004 21:54:26" VER_LANGUAGE="Angielski (Stany Zjednoczone) [0x409]" />

<MATCHING_FILE NAME="SupportFIFA 2005_EZ.exe" SIZE="626688" CHECKSUM="0xB1A85503" BIN_FILE_VERSION="2.1.0.5" BIN_PRODUCT_VERSION="2.1.0.5" PRODUCT_VERSION="2, 1, 0, 5" FILE_DESCRIPTION="Easy MFC Application" COMPANY_NAME="Electronic Arts" PRODUCT_NAME="Electronic Arts System Information" FILE_VERSION="2, 1, 0, 5" ORIGINAL_FILENAME="Easy.EXE" INTERNAL_NAME="Easy" LEGAL_COPYRIGHT="Copyright © 2000" VERFILEDATEHI="0x0" VERFILEDATELO="0x0" VERFILEOS="0x4" VERFILETYPE="0x1" MODULE_TYPE="WIN32" PE_CHECKSUM="0x0" LINKER_VERSION="0x0" UPTO_BIN_FILE_VERSION="2.1.0.5" UPTO_BIN_PRODUCT_VERSION="2.1.0.5" LINK_DATE="03/08/2003 03:25:43" UPTO_LINK_DATE="03/08/2003 03:25:43" VER_LANGUAGE="Angielski (Stany Zjednoczone) [0x409]" />

<MATCHING_FILE NAME="SupportFIFA 2005_uninst.exe" SIZE="86016" CHECKSUM="0xF882C469" BIN_FILE_VERSION="4.0.0.23" BIN_PRODUCT_VERSION="4.0.0.23" PRODUCT_VERSION="4, 0, 0, 23" FILE_DESCRIPTION="Ereg registry key remover" COMPANY_NAME="EA" PRODUCT_NAME="EA unins_eReg" FILE_VERSION="4, 0, 0, 23" ORIGINAL_FILENAME="unins_eReg.exe" INTERNAL_NAME="unins_eReg" LEGAL_COPYRIGHT="Copyright © 2002" VERFILEDATEHI="0x0" VERFILEDATELO="0x0" VERFILEOS="0x40004" VERFILETYPE="0x1" MODULE_TYPE="WIN32" PE_CHECKSUM="0x0" LINKER_VERSION="0x0" UPTO_BIN_FILE_VERSION="4.0.0.23" UPTO_BIN_PRODUCT_VERSION="4.0.0.23" LINK_DATE="08/02/2002 20:37:34" UPTO_LINK_DATE="08/02/2002 20:37:34" VER_LANGUAGE="Angielski (Stany Zjednoczone) [0x409]" />

<MATCHING_FILE NAME="Supportgo_ez.exe" SIZE="69632" CHECKSUM="0x1708E8FE" MODULE_TYPE="WIN32" PE_CHECKSUM="0x0" LINKER_VERSION="0x0" LINK_DATE="06/27/2002 17:50:49" UPTO_LINK_DATE="06/27/2002 17:50:49" />

</EXE>

<EXE NAME="kernel32.dll" FILTER="GRABMI_FILTER_THISFILEONLY">

<MATCHING_FILE NAME="kernel32.dll" SIZE="1012224" CHECKSUM="0xABFFD815" BIN_FILE_VERSION="5.1.2600.2180" BIN_PRODUCT_VERSION="5.1.2600.2180" PRODUCT_VERSION="5.1.2600.2180" FILE_DESCRIPTION="Biblioteka DLL klienta Windows NT BASE API" COMPANY_NAME="Microsoft Corporation" PRODUCT_NAME="System operacyjny Microsoft® Windows®" FILE_VERSION="5.1.2600.2180 (xpsp_sp2_rtm.040803-2158)" ORIGINAL_FILENAME="kernel32" INTERNAL_NAME="kernel32" LEGAL_COPYRIGHT="© Microsoft Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone." VERFILEDATEHI="0x0" VERFILEDATELO="0x0" VERFILEOS="0x40004" VERFILETYPE="0x2" MODULE_TYPE="WIN32" PE_CHECKSUM="0x1048EA" LINKER_VERSION="0x50001" UPTO_BIN_FILE_VERSION="5.1.2600.2180" UPTO_BIN_PRODUCT_VERSION="5.1.2600.2180" LINK_DATE="08/04/2004 07:43:46" UPTO_LINK_DATE="08/04/2004 07:43:46" VER_LANGUAGE="Polski [0x415]" />

</EXE>

</DATABASE>

 

 

To jest raport tego błedu, zaznaczam, żą zawsze podczas ładowania meczu, wychodzi mi do windowsa XP i pojawia się bład, i wychodzi mi z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Grałem w Fife2005 działała normalnie bez żadnych błedów, zainstalowałęm Service Pack'a 2 do Windowsa XP i pojawia mi się coś takiego jak ładuje mi mecz!!  Przeinstalowałęm fife2005 ale to też nic nie pomogło!! pomóżcie!  

 

 

(...)

 

To jest raport tego błedu, zaznaczam, żą zawsze podczas ładowania meczu, wychodzi mi do windowsa XP i pojawia się bład, i wychodzi mi z  gry.

Jak odinstalujesz FIFE to jeszcze wywal resztki z rejestru i dopiero wtedy zainstaluj na nowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm a było cos takiego juz ??

 

Zainstalowalem najpierw FIFE 2005 grałem sobie było spoko potem NFSa Underground 2 i jak brałem zmiane samochodu albo wogule jak jechalem to sie takie czarne plamy pokazywaly zainstalowalem sterowniki nowe do karty graicznej (GeForce MX 440 128 ram) i było wszystko ok w NFSie pogralem sobie potem chcialem troche w fife posiepac wlaczam a tam w FIFIE 2005 takie paski czarne migajace :| no i wpadlem na pomysl ze odinstaluje ta akutalizacje do sterownikow i ak zrobilem zostaly zwykle sterowniki z plyty do karty graficznej ktore zainstalwoalem od nowa po restarcie zalaczam FIFE wszystko ladnie wlaczam NFSa znowu to samo te czarne plamy na samochodach i na drogach :| zainstalwoalem akutalizacje to w NFSie było dobrze a FIFA sie skopala :| co ja mam z tym zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nie wiecie może jak zagrać na bezpośrednim. Próbujemy z kumplem ale wychodzi kaszana. Ja mam 650/650 kb/s w telewizji kablowej, modem kablowy, wewnętrzny IP (nie publiczne) a kumpel neostrade czyli publiczne IP. On zakłąda u siebie gre, a ja sie moge się z nim połączć. Mi w fifie pokazuje moje IP jako moje a jemu 10.0.0.3 jako jego (a ma inne)... Co zrobić?

 

2. Czy jak gracie na nocnych stadionach to macie takie dziwne kwadratowe odbicia na strojach piłkarzy?

 

PLEASE!

HELP!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj zainstalowac inne sterowniki, a nie te z plyty.

Ktores z serii 53.xx powinny byc OK do Twojej karty.

Mozesz tez jedne z najnowszych ale nie ma sensu.

sek w tym ze wlasnie na tych z plyty wszystko landie chodzi oprocz nfsa :| a jak zainstaluje te ktore sciagnolem ze storny nvidi to wtedy sie kopie fifa i inne gry :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czarnych pasków w grze tylko na sterach 61.77, na innych mam, nawet na najnowszych 66.93 są czarne paski, troche to wkurzajace, że musze za każdym razem, gdy chce grać w FIFE instalować stery 61.77. Zauważyłem że mi bardzo ścina MENU, pewnie to wina sterów, kumplowi na Radku 9200 nie ścina nic. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie jak u mnie :| te paski sie pokazuja przez sterowniki najnowsze :| chyba poszukam innych tych z wersij 53......

 

Jakby ktos mial link z kad moge je zassac to byłbym wdzieczny za pomoc bo na stornie Nvidi sa tlyko najnowsze :( chyba ze przeoczylem i mozna strasze sciagnac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To rób tak: jak grasz w NSFU2 instaluj 66.93, a jak grasz w FIFe to instaluj 61.77. Może jak wyjdą nowe stery to zniknie ten problem 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj zainstalowac inne sterowniki, a nie te z plyty. Ktores z serii 53.xx powinny byc OK do Twojej karty. Mozesz tez jedne z najnowszych ale nie ma sensu.

 

chyba tak zorbie tylko nie moge ich znalesc :( bo takie przeinstalowywanie to troche zabawy :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm a było cos takiego juz ??

 

Zainstalowalem najpierw FIFE 2005 grałem sobie było spoko potem NFSa Underground 2 i jak brałem zmiane samochodu albo wogule jak jechalem to sie takie czarne plamy pokazywaly zainstalowalem sterowniki nowe do karty graicznej (GeForce MX 440 128 ram) i było wszystko ok w NFSie pogralem sobie potem chcialem troche w fife posiepac wlaczam a tam w FIFIE 2005 takie paski czarne migajace Neutral no i wpadlem na pomysl ze odinstaluje ta akutalizacje do sterownikow i ak zrobilem zostaly zwykle sterowniki z plyty do karty graficznej ktore zainstalwoalem od nowa po restarcie zalaczam FIFE wszystko ladnie wlaczam NFSa znowu to samo te czarne plamy na samochodach i na drogach Neutral zainstalwoalem akutalizacje to w NFSie było dobrze a FIFA sie skopala Neutral co ja mam z tym zrobic ?

Mozesz wyprobowac sterowniki Omegi (przerobione sterowniki 45.23 z nVidii) na ktorych u mnie (karta w podpisie, podobna do Twojej) nie ma problemow ani w Fifie ani w NFS.

Nvidia Omega Drivers 1.4523a (WinXP)

 

Na stronie Omegi sa oczywiscie dostepne nowsze wersje sterownikow, ale ich nie testowalem (ale na gf4mx440 chyba bedzie ciezko z nimi)

http://www.omegadrivers.net/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj zainstalowac inne sterowniki, a nie te z plyty. Ktores z serii 53.xx powinny byc OK do Twojej karty. Mozesz tez jedne z najnowszych ale nie ma sensu.

 

chyba tak zorbie tylko nie moge ich znalesc :( bo takie przeinstalowywanie to troche zabawy :|

Jaka zabawa - instalowanie to nawet nie 5 min - instalujesz, restartujesz winde i grasz. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm a było cos takiego juz ??

 

Zainstalowalem najpierw FIFE 2005 grałem sobie było spoko potem NFSa Underground 2 i jak brałem zmiane samochodu albo wogule jak jechalem to sie takie czarne plamy pokazywaly zainstalowalem sterowniki nowe do karty graicznej (GeForce MX 440 128 ram) i było wszystko ok w NFSie pogralem sobie potem chcialem troche w fife posiepac wlaczam a tam w FIFIE 2005 takie paski czarne migajace Neutral no i wpadlem na pomysl ze odinstaluje ta akutalizacje do sterownikow i ak zrobilem zostaly zwykle sterowniki z plyty do karty graficznej ktore zainstalwoalem od nowa po restarcie zalaczam FIFE wszystko ladnie wlaczam NFSa znowu to samo te czarne plamy na samochodach i na drogach Neutral zainstalwoalem akutalizacje to w NFSie było dobrze a FIFA sie skopala Neutral co ja mam z tym zrobic ?

Mozesz wyprobowac sterowniki Omegi (przerobione sterowniki 45.23 z nVidii) na ktorych u mnie (karta w podpisie, podobna do Twojej) nie ma problemow ani w Fifie ani w NFS.

Nvidia Omega Drivers 1.4523a (WinXP)

 

Na stronie Omegi sa oczywiscie dostepne nowsze wersje sterownikow, ale ich nie testowalem (ale na gf4mx440 chyba bedzie ciezko z nimi)http://www.omegadrivers.net/

 

no a z kad moge sciagnac te sterowniki z wersij 53..... nvidi orginalne ?? na tej stronie ich nie ma tam jakiegos archiwum czy cos sa tlyko aktualne do sciagniecia :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a z kad moge sciagnac te sterowniki z wersij 53..... nvidi orginalne ?? na tej stronie ich nie ma tam jakiegos archiwum czy cos sa tlyko aktualne do sciagniecia Sad

Wszystkie oficjalne (oryginalne) wersje sterownikow nVidii znajdziesz w archiwum sterownikow nVidii(podaje dla WinXP/2K):

http://www.nvidia.com/object/winxp-2k_archive.html

Jesli juz uparles sie na uzywanie oryginalnych sterownikow, to jesli to nie zadziala sprobuj sterow Omegi bo byc moze one rozwiaza Twoj problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak podać w FIFA 2005 z klepki...? W starszych to zagranie było pod spacją a tu nie....

Jezeli dobrze rozumiem to chodzi o podanie z pierwszej.

Wydaje mi sie, ze najzwyklej w swiecie klepac wystarczy podanie "A" gdy pilka jeszcze nie dotarla do pilkarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie jak ktoś się zna. mam pełną wersję fify i coś mi się sypie z grafiką. wszyskto wygląda normalnie, nie 'klatkuje' tylko że obraz strasznie jakoś miga i jakieś dziwaczne rzeczy się pokazują (takie plamki, co to zasłaniają wszystko). słyszałem, że coś takiego działo się w starszych wersjach fify. ktoś wie co z tym zrobić ? na oficjalnej stronce oczywiście żadnych patchy nie ma. moja karta graficzna to geforce 6600, może to chodzi o drivery do geforce'a ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie jak ktoś się zna. mam pełną wersję fify i coś mi się sypie z grafiką. wszyskto wygląda normalnie, nie 'klatkuje' tylko że obraz strasznie jakoś miga i jakieś dziwaczne rzeczy się pokazują (takie plamki, co to zasłaniają wszystko). słyszałem, że coś takiego działo się w starszych wersjach fify. ktoś wie co z tym zrobić ? na oficjalnej stronce oczywiście żadnych patchy nie ma. moja karta graficzna to geforce 6600, może to chodzi o drivery do geforce'a ?

Zainstaluj sobie starsze sterowniki.

Sprobuj 61.77, sa bardzo dobre i na nich nie ma zadnych artefaktow.

Chyba, ze bardzo krecisz grafike to bedzie to wina przegrzewania sie pamieci ale jezeli nie to sprobuj mojej rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak ustawić w fifie przyciski na pada (mam dual shocka + przejściówka i w xpku się nie da ustawiać klawiszy tylko kalibrować pada). Pytam bo kumpel miał inaczej usatwione jak podłączył pada, a u mnie też całkiem inaczej.

 

EDIT:

Poszukałem i znalazłem - dla potomnych :>

1.Uruchamiamy Rejestr.(Start -> Uruchom -> piszemy "regedit" -> naciśnij "OK lub enter.)

2.Otweramy zakładke HKEY_LOCAL_MACHINE

3.Nastepnie zakładke System

4.ControllSet001 ControllSet002 ControllSet003

5.Najpierw zaczniemy od ControllSet001

6.Control-->MediaProperties-->Joystick-->OEM

7.Mamy dużo wpisów zaczynających sie na np:VID_0428&PID_4001

8.Szukamy nazwy swojego Pada w polu OEMName

9.Zmieniamy nazwę z naszego Pada na Logitech DualAction USB

10.Gdy zmieniliśmy nazwę zmieniamy nazwę OEMName w ControllSet002 i ControllSet003 tak jak w ControllSet001.

11.To juz koniec wchodzimy do gry i zmieniamy ustawenia.

UWAGA: Przed zmianami należy zrobić Kopie Rejestru.

 

TAk możemy zmieniać klawisze Pada we Fifie 2005!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość solaris29

Witam

Mam następujący problem:

Zainstalowalem fife 2005, juz chcialem sie zabierac do grania

gdy nagle gdy sie zaczyna mecz obraz zaczyna skakac ( wyglada to tak jak zabardzo podkrecona karta na testach w 3dmarku, jakby karta sie zacinala, gorzej jak artefakty )Praktycznie nie da sie grac.

 

Karta musi dawac rade po na innych grach chodzi bez problemu, to jest geeforce fx5200 128bit 64 mb , system XP, procek 1,7mhz

 

Moze macie jakies przypuszczenia

ps instalowalem kilka razy i to samo, u kumpla jest ok

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...