Skocz do zawartości
Kaeres

Fifa 2005

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos doszedl juz do roku 2009 w karierze?? ja zacząłem gre Tarragoną z drugiej ligii hiszpanskiej i przed paroma minutami wygrałem ligę mistrzów pewnie myslicie ze miałem sobie amatora i szpanuje niestety gram w kazdą fife od wersji 97 i w 2005 na najwyzszym poziomie gra nie sprawia mi zadnych trudnosci nawet duzo słabszą druzyna kiedy FIFA osiągnie poziom WE7 bo wlasnie w tej grze meczylem sie najwiecej aby wygrywac na najwyzszym poziomie i powoli mnie fifa nudzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy macie do tej FIFY. Ona naprawde jest wypas... wiem ze PES4 syci mimo to FIFA nie jest zła gra, jest bardzo dobra!

Kariera Cordoba... i gry przez polaczenie bezposrednie czy przy jednym kompie wymiataja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy macie do tej FIFY. Ona naprawde jest wypas... wiem ze PES4 syci mimo to FIFA nie jest zła gra, jest bardzo dobra!

Kariera Cordoba... i gry przez polaczenie bezposrednie czy przy jednym kompie wymiataja...

1485685[/snapback]

Dobra, juz dobra, nie zjem panu, nie zjem :P.

 

Fifa moze i ma kilka zalet ( tylko zeby plusy nie przeslonily minusow :P), ale odkad jest seria pes i we to fifa sie nie zajmuje wcale. A teraz na ps2 smigam z WE8 Liveware Evolution. Jest to chyba jedyna seria gier ( pes, we) gdzie kazda nastepna wersja jest lepsza od poprzedniej. Miodzio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kominiara

A kogo to obchodzi że wolisz PES (WE) od Fify? Przecież to jest temat o Fifie i o tej grze w tym topicu rozmawiamy. :angry:

Nie odpisuj na moją wypowiedź w tym temacie. Jak chcesz do mnie coś napisać, to pisz na pm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...

 

Od jakiegoś czasu przy próbie odpalenia FIFA2005 wyskakuje mi taki oto komunikat: "Fifa 2005 requires hardware graphics acceleration" ....

 

Sytuacja owa zaczęła pojawiać się nagle - do tej pory wszystko było w porządku... Grzebałem we wszelkich dostępnych forach itp.... Moja karta graficzna to ATI Radeon 9200 na płycie Asrock k7s8x ...

 

Zainstalowałem najnowsze sterowniki do grafy - nie pomogło ... zainstalowałem najnowszego directX - nie pomogło .... Grzebałem w poszukiwaniu sterowników do płyty głownej - coś tam znalazłem, zainstalowałem - nie pomogło .... Komunikat ów pojawia się cały czas przy próbie odpalenia gry .. Myślałem, że to moze jakis problem z grą - zainstalowałem ją ponownie - nie pomogło ...

 

Może wy pomozecie ... ? Z góry dzięki za wszelkie sugestie i porady ....

 

pozdrawiam ....

 

PS ... przy odpalaniu komputera pojawia mi sie również komunikat o braku pliku "GIocl.dll" - ale nie wiem czy to moze być powód bo to chyba pojawiało sie zanim pojawił sie problem z FIFĄ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z fifa 2005 a mianowicie jak wlaczam gre wszystko sie normalnie odpala tylko glos jest niechalo jakis taki wolny taki gruby znieksztalcony strasznie :/ co jest prosze o pomoc :/

Może jakiś kabel się trochę odłączyłi Ci zniekształca dzwięk B) .Ja miałem tak samo ale ''poprawiłem'' kable i działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...