Skocz do zawartości
Kaeres

Fifa 2005

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem moze tak bylo tylko u mnie ale, mialem podobny problem. Menu i opcje ok, a jak dawalem mecz to krzaki nieziemskie w grafie.. w moim przypadku pomogla zmiana odswiezania na wyzsze w windzie (win2000), jesli to nie zadziala to zmien stery od grafy na nowsze/starsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość solaris29

mam pytanko

mam full wersion zinstalowałem ucieszony chce włączyć a tu nie da rady. robi się czrny ekran i wywala mnie do windowsa? co może być tego przyczyną?

1217466[/snapback]

Nie wiem czy to o to samo chodzico tez u mnie sie działo

Moze byc tak ze masz zainstalowanego firewalla ZONEALARMA

Podczas odpalania gry ZONEALARM moze sie pytac o to czy pozwolic aplikacji polaczyc sie z netem, daj ok i wiecej sie niepokaze i gra sie bedzie wlączała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem ze nie mam wogole glosu w fifie, w kazdej innej grze glos jest. W grze mam wszytsko spoko ustawione w windowsie tez. Mam SB Live i sterowniki KX Pomozcie mi bo gra bez glosu to zadna przyjemnosc :(:(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Widze, ze ten topik juz prawie umarl wiec postanowilem go odkurzyc i podzielic sie radosna nowina :lol:

Tak wiec ukazal sie "Fifa 2005: Mega Patch PL"

Zawartość:- Idea Ekstraklasa w miejsce niemieckiej Bundesligi. - Pierwsza i druga liga! - Aktualne składy. - Koszulki home, away, gk (dla 1 ligi) - wszystko w 2gk. - Flagi. - Bandy. - Loga drużyn i lig. - Menusy. - Buty (8 zestawów). - Piłki (6 sztuk). - Minikitsy. - Popup Canal+ - Elementy wprowadzające w klimat - trenerzy, gazeta, banery trybu kariery, itp. - Łatwy w obsłudze instalator. - MPPL switcher ( program przywracający oryginalne ustawienia FIFY).
Tak wiec mamy okazje pograc caly sezon lub kilka, a nawet kilkanascie naszym ulubionym klubem :) Ja za chwile zabieram sie do sprawdzenia jak to wszystko wyglada i sprobuje juz teraz awansowac z moim ukochanym kluben do I ligi (nie bede czekal do maja), a nastepnie przez zdobycie mistrzostwa Polski do tak upragnionej dla polskich klubow ligi mistrzow. Pozdro for all :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się tak skonfigurować ustawienia w windows lub sterowaniu gry , aby można było na jednym kompie grac na dwóch klawiaturach. (jedna klawiatura PS2 , druga USB). Jeżeli ktoś może mi pomóc to będe wdzięczny. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten Mega patch toleruje stary save ?

Jedynymi slowy, czy moge kontynuowac gre swoja dotychczasowa druzyna pomimo tego patcha ?

1360601[/snapback]

Niestety nie toleruje starych seve'ow :mur:. Jedynie mozna podmienic plik w katalogu Ustawienia dzieki czemu nie stracisz wczesniej odblokowanych koszulek, stadionow itd. Kariere trzeba zaczynac od zera :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można już zassać patcha do demka :) jest to stary edytor do euro 2004,  jednakdziała on również z demkiem f05 mozna zmienic przede wszystkim grafe, ustawić czas połowy, trudność itp, no to do ściagania. 1027673[/snapback]

 

A jak się on nazywa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znow wrocilem do fifki po paru miechach przerwy, poniewaz spoko sie gra przez polaczenie bezposrednie ;) Normalnie genialy pomysl!

 

Ale ni o to chcialem zapytac...

Jak skonfigurowac ustawienie przysicków na padzie?? Mam takiego jakby DualShocka ale z Manty ;) Najwiekszy problem sprawia mi nacisniecie klawisza START na którym ustawione są zwody :( W czasie normalnego meczu trzeba ostro sie nagimnastykowac zeby go uzyc...

Ja go chce pod reką, najlepiej pod palcem wskazującym np przycisk 7 albo 8...

Ma ktos jakis pomysl jak to zmienic:>

Jak nie w grze to moze w jakis plikach:>

Plis pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze post pod postem ;)

Kto mialby ochote zagraac w FIFE 2005 przez polaczenie bezposrednie:>

Niestety ja nie moge postawic serwa bo trzeba kogos z zew IP.

 

Zagramy pare mczykow, czegos sie czlowiek nauczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze post pod postem ;)

Kto mialby ochote zagraac w FIFE 2005 przez polaczenie bezposrednie:>

Niestety ja nie moge postawic serwa bo trzeba kogos z zew IP.

 

Zagramy pare mczykow, czegos sie czlowiek nauczy ;)

1420127[/snapback]

jeszcze się nie nauczyłeś tego, że ta gra nadaje się tylko na śmietnik <_< :lol:

zagraj w pes/we

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze gra na tym świecie w FIFĘ??? Ludzie zagrajcie raz w Pro Evolution 4 lub Pro Evolution na PS One to od razu zapomnicie o EA Sports.Nie wiem dlaczego oni wydają jeszcze tę serię.Żałośni są po prostu i Ci co grają we Fifę także.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gralem we7 i byla super gra ale nie wiem skad zassac tego we8 jak cos wiecie to na maila: goebel@interia.pl lub gg: 7265207 powiem ze jakby ktos chcial zagrac a nie wiem jak zrobic to przez neta (pirat pewnie) to chetnie bym pogral bo w moim miescie jestem the best w fife i we7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze gra na tym świecie w FIFĘ??? Ludzie zagrajcie raz w Pro Evolution 4 lub Pro Evolution na PS One to od razu zapomnicie o EA Sports.Nie wiem dlaczego oni wydają jeszcze tę serię.Żałośni są po prostu i Ci co grają we Fifę także.

1420136[/snapback]

Grałem w Pro Evolution 4 i jakos o Fifie 2005 nie zapomniałem. Jak kiedys w PES bedzie tryb kariery taki jak w Fifie 2005 lub sensiblu to wtedy się przerzuce. Jak narazie to prawie już zapomniałem właśnie o PES4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA rownie nie kocham PES4 ;) Wole FIFE, jednak nie lubie grac przeciwko kompowi :P Wole polamic z innymi ludzmi :> Jak ktos chce zagrac t walic na gg, pw lub pisac tu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jade z kuzynkiem na wspólke kariere. Obecnie 3 sezon. 1 sezon=ok 16-20godzin grania... Ale i tak tego nie lubie. Wole w multi w domku lub przez neta grac. Emocje są i nerwy są :P I jest fajnie. Jedynie krzyżyk w moim padzie skorke z kciuka co chwilke mi zdziera, ale coś, trzeba sie poswiecac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEHEHE tak samoe grając w PES 4 przrzucilem sie ostatnio wlasnie na FIFE 2005, nieiwem poprostu wrócił zapał do fifki :) a przedewszystkim do trybu kariery, nic dodać nic ująć, ==> 15 sezonów, mmmm i te gwiazdki, doświadczenie, itd,,ale ok MAM prośbe nieiwecie skad ściagnać patch PL do fifki 2005? chce zassać z centrum fify, ale tam zawsze limit wyczerpoany> moze znacie jakies inne adresyjezeli tak to ZARZUĆcie :) ======> noi FIFA ruless

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przeleciałem sam 3 sezony no i formata miale i przerwe mam :D kurcze a sasiad ma 5 sezon! zaczynalem drugo ligowa druzyna z hiszpanskiej ligii (world class) ciezko bylo ale jestem w lidze mistrzow:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze gra na tym świecie w FIFĘ??? Ludzie zagrajcie raz w Pro Evolution 4 lub Pro Evolution na PS One to od razu zapomnicie o EA Sports.Nie wiem dlaczego oni wydają jeszcze tę serię.Żałośni są po prostu i Ci co grają we Fifę także.

1420136[/snapback]

 

Ha ha "JA" gram w "fif'ę" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...