Skocz do zawartości
Dafi

Jedno Konto Seti I Dwa Komputery

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam nastepujacy problem, licze u sibie SETI na Boinc'u i jest wszystko OK.

Ostatnio chcialem zainstalowac klienta Boinc na komp. mojej dziewczyny i powstal problem. Klient sie zainstalowal, podalem adres projektu i numer mojego konta. Wszystko wygladalo w porzadku. Jednak wrocilem do domu i moj Boinc przestal dzialac. Przy kazdej probie uruchomienia zamykal sie automatycznie bez podania zadnego komunikatu. Przeinastalowalem Boinc'a i wszystko wrocilo do normy, ale teraz Boinc zamyka sie u mojej dziewczyny. Czy ktos z was mial podobny problem ? Jesli cos robie nie tak to prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam nastepujacy problem, licze u sibie SETI na Boinc'u i jest wszystko OK.

Ostatnio chcialem zainstalowac klienta Boinc na komp. mojej dziewczyny i powstal problem. Klient sie zainstalowal, podalem adres projektu i numer mojego konta. Wszystko wygladalo w porzadku. Jednak wrocilem do domu i moj Boinc przestal dzialac. Przy kazdej probie uruchomienia zamykal sie automatycznie bez podania zadnego komunikatu. Przeinastalowalem Boinc'a i wszystko wrocilo do normy, ale teraz Boinc zamyka sie u mojej dziewczyny. Czy ktos z was mial podobny problem ? Jesli cos robie nie tak to prosze o pomoc.

1209491[/snapback]

Ja miałem podobny problem, tyle ze to nie byla dziewczyna, tylko kolezanka :lol: Teraz u niej nie dziala, nie probowalem przeinstalowac u niej, moze musisz jeszcze raz zainstalowac, moze wyzerowac projekt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...