Skocz do zawartości
Piotr-ch

Problem Przy Zmianie Sdr Na Ddr

Rekomendowane odpowiedzi

no wiec, zaczne od poczatku. Pamieci nie byly instalowane na kompie jaki mam w sygnaturze, tylko na troche starszym Athlonie 1.1 ghz z plyta K7S5A. plyta ta ma dwa miejsca na SDR i dwa na DDR. przed zmiana RAMu miala wypelnione dwa miejsca SDR (128sdr+256sdr) i wszystko dzialalo. Ale postanowilem zmienic ta jedna 128 na 512, zeby miec 768sdr. Tylko ze prawdopodobnie kupione 512sdr bylo popsute, bo komp sie restartowal zaraz po wlaczeniu windowsa jak byl wlozony z jakims innym do pary, a jak byl sam, to w ogole sie nie uruchamial. No wiec poszedlem do sklepu wymienic, ale ze nie mieli wiecej, to postanowilem kupic 512 ddr zeby dzialala sobie sama. tylko ze przy wlaczeniu windowsa pokazal sie niebieski windosowski ekran smierci z informacja, ze musi sprawdzic spojnosc plikow. I przy 70 % wykrylo cos takiego: "plik \WINDOWS\DUMP3fff.tmp jest skrzyzowany w jednoscte alokacji 115684". (pokazuje sie to przy kazdym uruchomieniu) i w tym momencie komputer staje w miejscu i nic sie nie dzieje. musze zrestartowac kompa. Ale jesli pomine to sprawdzanie, to windows dziala bez zarzutu i nic sie nie dzieje. nie wiem, czy moge usunac ten plik, czy jakos to naprawic zeby windows nie wital mnie codziennie niebieskim ekranem smierci?? ufff, troche sie rozpisalem. Prosze wszystkich o pomoc. Jeszcze dodam, ze dysk systemowy jest w formacie FAT32, a windows jest XP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...