Skocz do zawartości
P1T3RR0

Heroes of Might and Magic V

Rekomendowane odpowiedzi

heh a co chcesz wiedzeć?

Gierka  fajna i wciągająca choć troszkę przecudowana i skomplikowana :] 3 była lepsza:P

Mi osobiście się nie podoba ale mam rzeszę zwolenników wśród kumpli:D

1210730[/snapback]

Grales juz w gre, ktorej nie ma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

H3 to moja pierwsza oryginalna gierka :) i zarazem jedna z niewielu turowych strategii, w które grałem. Gierka była wypasiona, szczególnie multiplayer z kolegami w hot-seat :D . W czwórkę dużo nie grałem, jakoś nie przypadła mi do gustu. Jak będzie z V częścią.... zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak można jednocześnie lubić dwójkę

i mowić że 4 to totalne dno - dla mnie obie mają bardzo podobne

"klimaty" a że 4 wprowadziła walczącego bohatera :) dlatego

stawiam ją o włos przed 2, tą z kolei o dwa przed 3 (za lepszą "klimatyczność")

Jak dla mnie ranking Heoresów jest taki -

1. H 4 - 10/10

2. H2 - 9,9

3. H3 - 9,5

H1 uważam tylko za beta wersję H2 :lol:

Szkoda że NWC padło bo nie będzie już kontrolowanych herosów

a wiele to wniosło do rozgrywki w 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie Hiroes 4 był jedną z najlepszych gier w jakie było mi dane zagrać :-P Moze faktycznie kilka kwesti w grze było niedopracowanych jednak ogólem gra BARDZO mi się podobała.

 

Czekam z niecierpliwościa na V :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W H3 gram do dzisiaj. Wczoraj skończyłem kolejną mapkę :) W tej grze podoba mi się to m.in. to, że tę samą planszę można zagrać kilka razy. Wystarczy drobna zabawa w edytorku i jazda :lol:

Niestety w nieskończonośc nie można grać w te same mapki. Dlatego mam pytanie. Zna ktoś może jakąś stronę polską lub zagraniczną z mapkami do H3? Głównie chodzi mi o XL (rozmiar mapki) Mniejsze mnie nie ciekawią.

W sumie i HV dowiedziałem się wczoraj z Gameboxa? Już nie mogę się doczekać.

Długo trzeba było czekać na nowego Heroes. (Czwórka dla mnie nie istniała. Zainstalowałem, zagrałem dzień, odinstalowałem. Nigdy potem więcej nie miałem z nią do czynienia i nie chcę mieć <_< )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do mapek, to sprawdź w Jaskini Behemota.

A co do wersji 3 i 4 hirosów to moim zdaniem obie są świetne, ale ja je dobieram jakby to były gry z innej parafii... A poza tym, jednak trójka ma w sobie to "coś" czego czwórce zabrakło... Moim zdaniem HoMM V powinien mieć te najlepsze cechy z 3 i 4 (aktywni bohaterowie to moim zdaniem dobry pomysł, ale żeby to było w klimacie trójki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał_misiek

Nawet nie słyszałem że V część Herosa ma wyjśc, nie grałem prawie w IV część, no ale chyba jednak moge powiedzieć że Heroes III jest najlepszy. Ale zobaczymy co nowego pojawi się w V części!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Heroes III jest jedną z najlepszych gier w historii!!! Do dziś często gram... Jedyną rzeczą która podobała się mi w IV i przez która w nią grałem, był genialny rozwój bohatera. Jeżeli zostanie zawarte to w V to bede skakał z radości. Jeżeli ine, bedzie to mały krok wstecz...

 

Jednak i tak czekam z niecierpliwością :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1)@Buck Tuddrussel : Na emulu jest plik z 1500 map ok 75 MB kazdy znajdzie cos dla siebie.Kiedys juz tu o nim moowilem mozego ktos na ftp wrzucil . Przeszukaj temat o grze w h3 poo sieci.

 

2)Macie poinstalowane WoG= Nowe ulepszenia(m.in skrypty) potrafia przedloozyc zycie tej gry o sporo czasu , tylko trzeba uwazac zeby nieprzedobrzyc bo bedzie niegrywalne, dlawielbicieli bohatera z 4 to idealna rzecz bo tam sie wlasnie pojawia Commander zastepca bohatera ktoory moze rozwinac mase zdolnosci np 2 ciosy lub atak dookola . Tylko ze niestety odbywa sie to pewnym kosztem a tym jest inteligencja kompa. Troche ona sie pogarsza przy grze z Commanderem ale i tak warto pograc.

 

3)A co do inteligencji kompa to ktos moze widzial takie coos w H4 bo kurde troche w to gralem ale nie dostrzeglem nigdzie(mialem wszystkie mozliwe patche). Nadrobiono to tylko iloscia przeciwnika ale to bez sensu. Jednostki == smich na sali , ufno i wogoole przecie nawet chopi byli niewiele wieksi od czarnych smokoow. Widzial ktos Disciples 2 . Tak powinny wygladac jednostki i klimat. Ja chce takie jednostki w herosach. A tak pozatym maja byc full 3D . Bo najwyzszaj juz pora. Nie jestem maniakiem 3d ale tej grze by to napewno na zdrowie wyszlo.

 

4) Te screeny z 5 mnie przerazaja , jest takie cukierkowe ze zaraz sie zeszygam.Cos czuje ze w zla strone to idzie , Slyszalem ze zamki bedamialy 5 poziomoow jednostek a w zamku demonów na 5 poziomie bedzie super wielki ...PIKACHU....a w dodatku bedzie mial 3 stadia ewolucji co wsumie daje 8 poziomoow.W miescie robali bedzei pszczoolka Maja, a u elfoow Piotroos Pan. Bossu barbazyncoow dosiadac ma Króla Lwa. Ponoc trzonem krasnoludzkiej armi jest Krecik . A w role kuszników w armi Ludzkiej wcieli sie Bolek, Lolek bedzie paladynem. I tym optymistycznym akcentem moofie PA heosom5 :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

H4 to kicha pomieszali rasy masz do wyboru np albo kawalerzysta albo anioł to chore jest a podbijanie zamku dennie wygąda.

3 ma klimat i random map editor na szybką partyjke z kolegami w "gorące pośladki"

jest kilka plusów np jednoski same mogą wychodzić z zamku ale nie ma ubgradów jednostek Archanioł,Arcydiabeł.

kicha.

Nikt mnie nie przekona że 4 jest lepsza od 3 z dodatkami np AB ja gram tylko z AB jego tylko mam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja czekam i czekam i nie moge sie juz doczekac 5 garalem we wszystei od 1 do 4! kocgham ta gra najwiecej kasy wygralem na niej! zawsze gramy po sieci o kase na najwyzszym poziomie! nie no gireca jest zarabista! keidy 5???????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie, trojeczka byla duzo lepsza niz 4:) w czworce nie podobalo mi sie to ze sie walczy herosami, i czasami nawet wojko inne przeszkadzalo w walce bo powodowalo straty tych ze wojsk, mowie o sytuacji kiedy heroes byl juz tak silny ze potrafil spokojnie pozabijac dziesiatki czarnych smokow poprzez przywolywanie sobie ogromnych ilosci pomocników:)wiec nie moge sie doczekac na piateczke szczegolnie gdy uslyszalem ze ma nie byc juz sterowania herosem podczaw walki a jedynie ma uczestniczyc w niej biernie,

 

Pozdroweczka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

Mi sie podoba, nawet bardzo. Widok 3d napewno odświerzy troche stare dobre heroski. Mam nadzieje nie skopia i gra bedzie miodna.

Juz sobie wyobrazam, znowu 5 godzinne rozgrywki z kumplami heh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwalą to chyba :( Mam nadzieję, że te zbliżenia facia na kłuniu to włąśnie zbliżenia, że normalnie mapa będzie oddalona... Teraz to wygląda jakby chodzenie było w czasie rzeczywistym ! Fatalnie...

Grafa ładna. Wygląda bardzo fajnie, troszkę śmiesznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...