Skocz do zawartości
P1T3RR0

Heroes of Might and Magic V

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś jeszcze chciał to walić na priv'a...

 

ściągnąłem klucz, ale później nie chciało mi się ściągać betę...

ja bym chciał wysłałem Ci prywatną wiadomość

lub gg:9242688

Edytowane przez balrog2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na Hyper obejrzałem relację z lokalizacji nowych herosów :) Linda, Foremniak... :P Był też wywiad z jakimś developerem... Z tego co tam było to fabuła zapowiada się mroczna, więc super. Tylko ta cukierkowa grafika mi ten mroczny klimat psuła :/ Owy Pan mówił, że większy nacisk jest na MP postawiony. Mam nadzieję, że ten tytuł( cała seria ) nie będzie musiała się wstydzić numeru piątego.

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat nie pasuje, że w lokalizacji będą takie, a nie inne nazwiska. Teraz będe słyszał głosy i od razu widział Taniec z "gwiazdami" (gwiazdy, lol) i inne biedne seriale. Padaka, wole englisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie martwi ten "wiekszy nacisk polozony na MP" :| Cos mi to pachnie kampania dla jednego gracza krotka i zrobiona na odwal sie.

Jak dobrze pamiętam mówił że 30 misji/etapów składa się na kampanie, zaczynają od strony niebios na ciemnej kończąc albo odwrotnie :))). W MP wspominał o nowościach, że będzie można "samą" walkę zorganizować swoimi drużynami, czyli wystawić swoje teamy i coś jeszcze nie pamiętam... trochę tego było :P Mówił także, że jak zaczynali projekt to ich zadaniem nie było zrobić homm3 w 3d ( o czwórce nie wspominał :)), bo gracze nie tego oczekują, dlatego też najwyższym priorytetem jest fabuła + tryb MP, umiejętności itd, a silnik 3d na kolejnych miejscach. Twierdził, że zdają sobie sprawę iż fani serii nie oczekują nowej szaty tylko czegoś więcej a na koniec dodał, że nawet hardcorowi gracze(fani) powinni być zadowoleni. Ponadto nie zrealizowali do końca tego co chcieli, gdyż ograniczał ich stworzony przez nich engine. A przekładać w nieskończoność pewnie nie chcieli :P Polonizacja już jest gotowa, tzn zrobiona, więc o żadnym przesuwie premiery nie może być mowy.

 

Osobiście, jak mówię klimat z filmików ( pewnie cut-scenek napędzających fabułę ), które tam puszczali był nieziemski :) Mroczny, czułem się jak za czasów diablo, diablo2 :]]] Także wciągnęło mnie niesamowicie, więc czekam na ten tytuł z utęsknieniem.

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Parówkowy_Skrytożerca

a ja bym wolał jakby czytacze byli całkiem nieznani ... Linda i ta cała blondi nie pasuje mi do tego typu klimatów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olbrychski, ok. Dobry aktor i raczej kwestii nie spieprzy. Linda i Foremniak powiedzmy, ze dadza rade.

Ale Okupnik? To babsko o zabim glosie? Litosci... chyba, ze dostala role jakiegos Lizardmena czy innego zaboluda plci zenskiej, to sie nada akurat :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to najwazniejsza rzecza bedzie AI komputera. Bo nie ma sie co oszukiwac, nigdy nie gra sie w tylu by nie bylo komputera a gra przeciwko glupkowi(np H4) nadrabiajac to iloscia wojsk od poczatku zabawy, to nie przyjemnosc . 3 tu rzadzi i mam nadzieje na podobny stopien inteligencji komputera . Wiec niech czekaja i niewypuszczaja dopuki to nei bedzie gotowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra przeciwko glupkowi(np H4) nadrabiajac to iloscia wojsk od poczatku zabawy, to nie przyjemnosc .

ach te mity... jakby ai w poprzednich częściach było lepsze a komp nie miał handicapu w kampanii

imo w H4 najwięcej trzeba było kombinować w czasie walki

jedyny minus w H4 to taki że w większosci kampanii przeciwnie do wypowiedzi killua komp ma zbyt małe siły w koncowych mapach gdy bohater jest koło 30 poziomu i właściwie sam może zmasakrować przeciwnika

sry za offtopic ale nie mogłem się powstrzymać

Edytowane przez Turrican

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze sie myle ale premiera miala nastapic 10 marca a nie bylem wtroszke w temacie wiec sugerowalem sie ze hjuz wyszla? myle sie

 

 

edit:

no pomylka dopiero w maju polish http://www.gram.pl/gra.asp?id=325&pid=368

 

a w bete to chyba peirwszy na forum gralem:) i podlaem nawet namiary i wylecialem z forum na 30 dni:)

Edytowane przez pcmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...