Skocz do zawartości
P1T3RR0

Heroes of Might and Magic V

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co doczytałem w necie, to trza się zarejestrować na ubi.com i czekać :D ---- prawdopodobnie Open Beta ruszy w godzinach wieczornych naszego czasu, ale czy to pewne to nie wiem :(

Klient waży ponad 750 MB, zabezpieczony jest SF i pozwala na rozgrywkę jedynie w trybie online :|

 

Pozdrawiam!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możecie podać dokładny link do rejestracji (jak już będzie dostępna)? :P

 

// ani tu http://www.mightandmagicgame.com/uk/ ani tu http://homm5.gram.pl/ zadnych news'ow narazie nie ma... :(

Edytowane przez enigma_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego - przekierowuje do strony z propozycjami zalozenia platnego konta, tak jak banner na stronie glownej :(

 

Coraz bardziej mam wrazenie, ze ta dzisiejsza Open Beta to plotka... obym sie mylil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinna juz byc,na stronce UBI nie ma nawet zdania na ten temat, chyba bedzie mala obsuwa.Zreszta jak sie wszyscy rzuca to i tak watpie zeby dalo rade sciagnac dzisiaj, najwczesniej jutro w dzien jak wszyscy z USA pojda spac.

Edytowane przez Si3beN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najwazniejszy jest klucz (ja juz mam)

clienta to sie jakos sciagnie ;-)

 

plik klienta -> homm5.exe

np. http://www.filemirrors.com/search.src?type...mm5&action=Find

 

powowdzenia, moze ktorys link zadziala ;-)

 

ftp://ftp.streamarena.ru/streamarena/demos/HOMM5.exe <- własnie zasysam ~100kb/s wiec rano zobaczymy co z tego bedzie (btw: wiedzialem ze warto uczyc sie rosyjskiego ;-) )

Edytowane przez enigma_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najwazniejszy jest klucz (ja juz mam)

clienta to sie jakos sciagnie ;-)

 

plik klienta -> homm5.exe

np. http://www.filemirrors.com/search.src?type...mm5&action=Find

 

powowdzenia, moze ktorys link zadziala ;-)

 

ftp://ftp.streamarena.ru/streamarena/demos/HOMM5.exe <- własnie zasysam ~100kb/s wiec rano zobaczymy co z tego bedzie (btw: wiedzialem ze warto uczyc sie rosyjskiego ;-) )

Wielkie dzieki za tego linka, 128 na liczniku i nie spada!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze bardzo :) Na FP i 3DGamers raczej trudno byloby to zassac (glupie kolejki :angry:) a tak to mozna szybko z rosyjskiego serwerka sciagnac :D

 

Ps. Ja już zainstalowałem... :wink:

U mnie za godzinke bedzie ale spadam do biblioteki takze bedzie na deser jak wroce ;) I takie pytanie bo w sumie nigdy nie gralem w to w MP (nie liczac hot seats) - czy to jest tak ze sie po prostu wbijam na jakis serwer i szukam kogos chetnego do gry czy bezposrednio sie lacze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam tez juz sciagam mam 60 % ... :D ale nie wiem o co chodzi z tym cd-kay ... wszyscy pisza ze juz maja a ja sciagam i nic nie mam..

 

sciagam z fileplanet.. tak ponoc jest cd-kay tylko gdzie?? prosze o dokladna pomoc co i jak?

Z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj dorwalem sie i do klucza i do instalki na fileplanet.

pogralem chwile i pierwsze moje wrazenia sa mieszane:

1.samo zalozenie gry i jej rozpoczecie to meka - zanim sie ludzie zdecyduja,dogadaja itd. to trwa to naprawde dlugo.

2.menu zmienilo sie calkowicie(to akurat oczywiste) i jest troche mniej czytelne (cos na kasztalt etherlordsow) - szczegolnie w miescie jak przychodzi do stawiania budynkow,ale mysle ze da sie do tego przyzwyczaic.

3.czat w grze jest dziwny,bo nie widac co piszesz i dopiero po wyslaniu wiadomosci widac co sie napisalo.mam nadzieje ze to szybko zmienia.

4.walki sa ladne i wygladaja jak polaczenie homm3(jest siatka!!!) i etherlordsow(ogolnie to widac ze gry zostaly zrobvione przez tych samych tworcow).

podsumowujac:

gra zapowiada sie wysmienicie,byle tylko polikwidowali wszystkie niedogodnosci(eh,ten czat),a czasu maja niewiele.

tez sie pisze na wieczorne pogranie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie rowniez 20%

a czekaja nawet dwa kluczyki (lepiej miec zapasowy ;-) )

 

ps. to co gramy jutro? :D jakas liga tłika... wszyscy napewno wiedza ze to tylko mp... :huh:

No wiesz, nie wiem jak Ciebie, ale mnie interesuje juz tylko MP. ;]

 

 

Co do tej gierki to jak juz ktos zauwazyl zanim sie zacznie gra to mija troche czasu, nastepnie tury sa dosyc dlugie (nieraz po kilka minut).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orientuje sie ktos co trzeba wpisac jako account name juz w grze? wpisuje nika i doopa... za kazdym razem wrong account name and/or password

Chyba chodzi o nazwe i pass konta z ubi.com.

Odinstalowalem ten syf, silnik tak samo zoptymalizowany jak w alphie, wszystko dziala jak by chcialo a nie moglo. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...