Skocz do zawartości
P1T3RR0

Heroes of Might and Magic V

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak.Bylem betatesterem od push 2 i tak.Dzwiek nie trzeszcal byl ok.Ale po 10 minutach grania gra sie ciela strasznie.W Push 3 muzyka zaczela trzeszczec ale z graniem bylo ok.Push 4 to dokladnie to samo co open beta.Wiec tak.Gra wyglada bardzo ladnie jakby nie bylo.Gdy kiedys czytalem wywiad kiedy jeszcze byly filmiki z E3 to dowiedzialem sie ze gre robia na podstawie wzorcow sredniowiecza.Zrobili tak jak opisali.I grafika nie jest mangowa.Manga to rozne hentai i sailour moon.Nie mylcie japonskich rysunkow z tym.Zreszta porownajcie aniola z jakas sailour moon i zobaczycie czy to manga.Grafika jest bardzo ladna i zrobiona przez profesjonalistow co widac.Gra chodzi na directx 9.0c i wymaga pixelshadera.Przez pixelshader gra sie wszystkim tnie.Wystarczy go wylaczyc i chodzi bardzo ladnie.Gre robi UBI i chyba logiczne bylo ze gra bedzie miala wysokie wymagania.Dla mnie to bylo oczywiste.To prawda ze wymagania sa moze za duze ale nie mowcie ze grafika jest z warcrafta bo to przesada.Tak samo jak grafika jak na te wymagania jest brzydka.Grafika jest bardzo fajna.Ciekawe ze nikt nie dyskutowal gdy byly filmiki E3 bo tam tak samo gra wygladala procz innego koloru ciuchow.Mozna ze mna pogadac na gadu 3311068 i powiem wam cos o tej grze bo tu sie nie bede rozpisywal.Moje osobiste wrazenia sa takie ze gra jest swietna tylko za malo urozmaicona jeszcze.A bugi zdarzaja sie jak w wiekszosci grach.Nie porownujcie tego do alphy bo to byl pierwowzor tylko.Pozatym ten trzeszczacy dzwiek idzie naprawic nie do konca ale idzie.Wystarczy w console wpisac sound_update i muzykatroszke trzeszczy.W push 3 wogole nie trzeszczala po tej komendzie.To wszystko z mojej strony.Dalej dyskutujemy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzeniem "manga to hentai i sailor moon" pokazujesz calkowita nieznajomosc tematu...

 

Zapewniam Cie, ze grafika w HOMM5 traci manga i anime, w niektorych miejscach bardzo. Jako punkt odniesienia proponuje przyjac Record Of Lodoss War i Berserka (raczej anime, niz mange, bo manga jest zdecydowanie zbyt mroczna jak na ta gierke).

 

Mnie to osobiscie nie przeszkadza, choc znam takich, ktorzy na slowo "manga" dostaja metaforycznej wysypki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adi_Rybnik z twojej wypowiedzi wieje fajnatyzmem. Prawda jest taka ze gra wyglada i chodzi ja sam s[ciach!]....

Niewiem ile tych bet czylo czy tam push. Z tym PX to przegiales. Po pierwsze ja tam zbytnio to go niewidze a po drugie niby jakby mialo to obciazac AZ TAK KOMPA ZE nieidzie wejsc do miasta ? kod gry jest skopany i tyle. Tlumaczeniem tego ze gre robi UBI i LOGICZNYM jest ze bedzie miala duze wymagania jest simechu warte....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to anime, manga to komiksy

 

Pociagne tego OT jeszcze jednego posta: zarowno hentai (kategoria baaardzo szeroka), jak i Sailor Moon istnieja rowniez w postaci mangi ;) Zreszta zdecydowana wiekszosc anime ma swoj mangowy odpowiednik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adi_Rybnik z twojej wypowiedzi wieje fajnatyzmem. Prawda jest taka ze gra wyglada i chodzi ja sam s[ciach!]....

Niewiem ile tych bet czylo czy tam push. Z tym PX to przegiales. Po pierwsze ja tam zbytnio to go niewidze a po drugie niby jakby mialo to obciazac AZ TAK KOMPA ZE nieidzie wejsc do miasta ? kod gry jest skopany i tyle. Tlumaczeniem tego ze gre robi UBI i LOGICZNYM jest ze bedzie miala duze wymagania jest simechu warte....

Wiec tak PS jest i go widac.Naprzyklad woda w zamku heaven.Jak byl wylaczony to woda taka niebieska byla a zamki Academy i Sylvan byly czarne lub niewyrazne.I nie mow mi ze przegiolem bo gralem w to dluzej niz ty.Kod gry nie jest skopany tylko poprawiony jak juz.Trzeba miec sprzet na ta gierke.I smiechu warte nie jest ze gra sie tnie bo UBI ma specjalistyczny sprzet do grafiki.Jak mnie wysmiewasz to sobie zalacz farcry albo bia i zobaczymy czy ci sie bedzie cielo czy tez plynnie chodzic.To sobie we wlasnym interesie zrobisz.I mozesz tu filmik z farcry zapuscic ile masz fps bo ci nie uwierze jak powiesz ze ci sie nie tnie na lepszych detalach.

 

Szkoda, że z komputerem nie można zagrać.

Z komputerem mozna grac.Wystarczy sciagnac plik z tej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z komputerem mozna grac.Wystarczy sciagnac plik z tej strony.

Tak można włączyć gre z komp ale czy on wogole wykonuje jakieś posuniecia rozbudowuje miasto, odkrywa mape i walczy z jednostkami. Otoż nie stoi jak ten osioł przed bramami miasta i nic nie robi. I co to za przyjemność grać z takim przeciwnikiem. Opcja single jest fajna bo gierka nie tnie tak jak po sieci sie zdarza.

 

Wizard Palący Zioło :P

Dołączona grafika

 

Kawałem Mapki 1v1 Połnocna część

Dołączona grafika

 

Walka

Dołączona grafika

Edytowane przez zuczek83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adi_rybnik ty wogule widzisz co piszesz ? przemysl moze najpierw. Wymienieles elementy w ktorych jest PX. spoko ok, ale nie jest to powod zeby TAK obciazac kompa. I twoje argumenty ze mi inne gry beda kiepsko dzialaly sa wyssane z palca. Fakt ze to dop beta gry i MAM NADZIEJE poprawia jej dzialanie. Piszesz ze UBI ma specjalistyczny sprzet - to chyba oczywiste (na czyms musza te gry robic) ale gry sa wypuszczane dla przecietnego gracza ktory takiego sprzety nieposiada. Narazie to niekazdego gracza stac na karte gf 7800 albo rad 1800.

 

Dziwne jest ze mnustwo innych gier ktore bija na glowe grafika Hersow V dziala 100% lepiej.

w gry ktore podales geralem jeszcze na FX5200 i mimo ze fps niebylo za duzo to jednak w rozsadnych detalach dalo sie grac spokojnie i bez stresow czego o herosach nawet w MINIMALNYCH detalach na dzien dzisiejszy niemoge powiedziec. Ta dyskujsa niema dalszego sensu bo mozna tak w nieskonczonosc. kazdy ma swoje racje ale faktem jest ze:

na wyglad i opcje oferowany przez BETE gra wyglada koszmarnie i dziala tragicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak można włączyć gre z komp ale czy on wogole wykonuje jakieś posuniecia rozbudowuje miasto, odkrywa mape i walczy z jednostkami. Otoż nie stoi jak ten osioł przed bramami miasta i nic nie robi. I co to za przyjemność grać z takim przeciwnikiem. Opcja single jest fajna bo gierka nie tnie tak jak po sieci sie zdarza.

pewnie dlatego ze w becie nie ma jeszcze sztuczniej inteligencji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na samym początku :)

 

Niestety, ostatnimi czasy miałem problemy z komputerem i nie mogłem się zapisać na długo oczekiwaną przeze mnie betę Heroesów =( Podobno nie ma czego żałować, bo beta ma źle zoptymalizowany kod, ale ja jako fan serii Heroes nie mogę przejść obok [nawet bety] obojętnie. I tutaj właśnie moja proźba do Was. Wiem z doświadczenia, że dobrze jest czasem zarejestrowac sobie np. 2 CD-Keye [w razie, jakby któryś nie działał]. Może ktoś z Was mógłby podzielić się ze mną swoim niepotrzebnym kluczem? Wychodze poprostu z siebie :mur: , bo nie mogę sobie pograć. Byłbym rzecz jasna bardzo wdzięczny. Niech każdy postawi się na moim miejscu i wyobrazi sobie zycie bez swojej ulubionej serii :P Moje GG to 7272760. Naprawdę będę wdzięczny. Z góry dziękuję za pomoc!

 

RENGOR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZIBI jak sadzisz ze gra wyglada gorzej od tych co chodza na mniejszych detalach i lepiej wygladaja to zazalenia do UBI.I mysle co pisze.Powiem ci wspolna prawde ktora uznasz i ty i ja.Beta jest od tego zeby ja poprawiac:].Nie zamierzam sie klocic o glupoty.Ty widzisz racje ze swojej strony a ja ze swojej i koniec.Ale i tak gra jest dla mnie super.Myslisz ze jakby byla grafika jak przypuscmy w lineage 2 gra by sie nie ciela??Bo mi sie zdaje ze by sie ciela dosc mocniej.Dlatego zrobili bajeczna grafike zeby to sprzet wytrzymywal przy zoomach i rotate'ach.Ludzie przeciez pisza na oficjalu co sie nie podoba i UBi to z pewnoscia poprawi i tyle i nie ma co sie wypowiadac ciagle ze gra ma to i tamto zle.Tyle.Trzeba pisac raporty i PM do FC jak cos nie pasuje i tyle a nie na tym forum.To forum do dyskusji o wrazeniach.Z wrazen sie wyciaga wnioski i posyla do UBI.To wszystko chyba:].Gadamy dalej ale juz ZIBI nie odpisuj bo tak mozna w kolko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak PS jest i go widac.Naprzyklad woda w zamku heaven.Jak byl wylaczony to woda taka niebieska byla a zamki Academy i Sylvan byly czarne lub niewyrazne.I nie mow mi ze przegiolem bo gralem w to dluzej niz ty.Kod gry nie jest skopany tylko poprawiony jak juz.Trzeba miec sprzet na ta gierke.I smiechu warte nie jest ze gra sie tnie bo UBI ma specjalistyczny sprzet do grafiki.Jak mnie wysmiewasz to sobie zalacz farcry albo bia i zobaczymy czy ci sie bedzie cielo czy tez plynnie chodzic.To sobie we wlasnym interesie zrobisz.I mozesz tu filmik z farcry zapuscic ile masz fps bo ci nie uwierze jak powiesz ze ci sie nie tnie na lepszych detalach.

Jak ten kod jest poprawiony, to nie chcialbym tej gry ogladac przed poprawkami...

 

Argumenty, ze "trzeba miec sprzet na te gierke" sa kompletnie z sufitu, i IMHO moga co najwyzej sluzyc jako bezczelne tlumaczenie nieudolnosci programistow i przerzucanie tej nieudolnosci na portfele graczy.

 

W FarCry moge spokojnie grac na full detalach z HDR bez zadnego zwalniania, a HOMM5 ledwo utrzymuje plynnosc na medium? i do tego jeszcze dzwiek pierdzi? Moim zdaniem jest tu cos nie tak...

Do tego jeszcze beta jest wydana w zenujacy sposob - dlaczego zeby zmienic glosnosc muzyki/efektow musze grzebac w pliakch ini? Dlaczego klawiszologie moge zmienic (czy chociaz podejrzec) grzebiac w pliku ini? Dlaczego nie ma praktycznie zadnych opcji?

Nie mozna wszystkiego zwalic na "to przeciez beta"...

 

Zgadzam sie, ze dobrze ze takie kwiatki wyszly w becie, a nie w finalnej wersji. Ale przyznasz mi chyba racje, ze sytuacja gdy gracze po kontakcie z beta wymuszaja na tworcach opoznienie premiery i poprawienie baboli do normalnych nie nalezy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co się kłócicie poczekajcie do grywalnego dema, wtedy dowiemy się kto ma rację, programiści mają jeszcze ponad dwa miesiące, aby poprawić błędy, albo nawet więcej zależy o ile Ubisoft przedłuży wydanie gry. Porównywanie dopracowanego Farcry do wersji beta Heroes5 jest bezsensowne chyba sami wiecie dlaczego. Pozatym ludzie chcieli betatestów, a teraz są narzekania niektórzy na gram.pl już wycofują zamówienia, a Fabrycy przecież informował, że to tylko Beta, a nie demo. Nie narzekajcie, tylko zgłaszajcie bugi od tego jest ta beta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krotka pilka z mojej strony - na moim lapku z sygnaturki giera sie tnie. A moze nie tyle tnie co grafika jest po maxie nie plynna, i nie chodzi o to ze karta nie wyrabia tylko o to ze im dluzej sie gierczy tym bardziej sie zamula. Tak wiec nie ma bata zeby finalna wersja byla tak bardzo obciazajaca sprzet - w FEAR gram ze wszystkimi efektami i detalami na max a to bym nie mogl?! Przeciez to paranoja jakas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ci sie tnie? Oblivion? Takie bajki to o 19.00 prosze.

jaki Oblivion ?? jakie bajki ?? chłopakowi giera się tnie (u mnie tez :( ) bo engine jest zwalony i tyle, a co do zamulania po dłuższej zabawie z Heroes Of Might and Magic V to w czwórce też to było :( dobrze że patch ten problem poprawił :)

 

heroes roxxxxxxx :rolleyes:

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki Oblivion ?? jakie bajki ?? chłopakowi giera się tnie (u mnie tez :( ) bo engine jest zwalony i tyle, a co do zamulania po dłuższej zabawie z Heroes Of Might and Magic V to w czwórce też to było :( dobrze że patch to poprawił :)

 

heroes roxxxxxxx :rolleyes:

No wlasnie, z tym komentarzem to mi tak wyjechal ze az spojrzalem czy w dobrym topicu sie dopisalem :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...