Skocz do zawartości
P1T3RR0

Heroes of Might and Magic V

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że wersja anglojęzyczna będzie dostępna w Polsce. W przyciwnym razie będe zmuszony skorzystać ze specjalnego kanału dystrybucji :(

Edytowane przez Majdan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co?! Maj?! Dwa miechy?!

 

Cieszylem sie jak dziecko... ze w ciagu kilku dni sobie popykam w najwiekszy (oby) hit tego roku i oni znow premiery przelozyli :|

 

Nawet kaske odlozylem na ten tytul, nie wiele gier ma taki zaszczyt.

 

Choc moze i dobrze. Gdyby teraz sie pojawila to moje stopnie by jeszcze bardziej spadly, a tak w maju maturzysci beda ajeci pisaniem swojego egzaminu, nauczyciele pilnowaniem i poprawianiem, a my sie bedziemy opierdzielac. Mam nadzieje ze opierdzielac przed Herosami, jesli wyjda ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, co ma gra do stopni ;)

Jeżeli ktoś się uczy, to i tak będzie, a gracze będa grać, tak ja ja zawsze robiłem ;)

Nie mów, że ktoś się uczy 10h dziennie i jak wyjdą herosi to nagle będzie się uczył 5h, bo drugie 5 będzie grał ;) Już widzę tych kujonów co nagle grają, taaa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co?! Maj?! Dwa miechy?!

 

Cieszylem sie jak dziecko... ze w ciagu kilku dni sobie popykam w najwiekszy (oby) hit tego roku i oni znow premiery przelozyli :|

 

Nawet kaske odlozylem na ten tytul, nie wiele gier ma taki zaszczyt.

 

Choc moze i dobrze. Gdyby teraz sie pojawila to moje stopnie by jeszcze bardziej spadly, a tak w maju maturzysci beda ajeci pisaniem swojego egzaminu, nauczyciele pilnowaniem i poprawianiem, a my sie bedziemy opierdzielac. Mam nadzieje ze opierdzielac przed Herosami, jesli wyjda ;]

Przeciez po wyjsciu bety byla ciezka chryja ze gra dziala delikatnie mowiac zenujaco i to gracze wymusili na tworcach dwa miechy obsuwu na dopracowanie kodu gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez po wyjsciu bety byla ciezka chryja ze gra dziala delikatnie mowiac zenujaco i to gracze wymusili na tworcach dwa miechy obsuwu na dopracowanie kodu gry...

I bardzo dobrze, jak piata czesc hirołsow nawali to chyba nic nie przywroci serii dawnego blasku. Zycze jej jak najlepiej (niech sie nie spiesza).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja... Niech pieszczą swoje dzieło, na ktore wszyscy czekamy :P

 

... ale żeby nie przegieli, bo ja ciągle widze topic "S.T.A.L.K.E.R", a gry jak nie było, tak nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat z pewnej strony

 

Już wkrótce demo HoMM V !

 

Francuski koncern Ubisoft robi co może, aby uwaga graczy z całego świata nie przestała skupiać się na najnowszej części Heroes of Might and Magic. Ostatnio przygotowali dla fanów serii, mini wersje HoMM V, a dziś mamy zapowiedź, że na dniach pojawi się w Internecie wersja demonstracyjna gry. Plik ważący niecałe 700mb ma nam dawać możliwość rozegrania trzech misji w trybie single player. Owe misje będą wyjęte z kampanii jakie przyjdzie nam przechodzić w wersji pełnej. Jak zapowiada Ubisoft, demo gry ma się pojawić nie później niż 13 kwietnia.

 

Koniec cytatu.

 

Nie moge się doczekać będzie wypas tylko troche duże to demo.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Herosi jak widac sa oczkiem w glowie ubisofu :P I bardzo dobrze.

 

Ciekawe jak zmienila sie ta gra od czasow bety(czy alfy).

700mb to nie tak duzo biorac pod uwage ostatnie demko bitwy o srodziemie, czy ds II.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkty 1,4,5 są najważniejsze.

Demo Heroes of Might and Magic V już w ten czwartek!

 

1.W czwartek, 13 kwietnia oficjalnie zostanie opublikowane demo Heroes of Might and Magic V.

2.W demie tym początkiem będzie ostatnia misja Haven (pierwsza Kampania). Isabel została porwana przez wroga. Jedyną nadzieję pokładała w Godric'ku, który powrócił ze swojej misji do Srebrnych Miast Czarowników. Chociaż jego misja dyplomatyczna zawiodła i nie udało mu się pozyskać nowych sojuszników, nadal musi uwolnić księżniczkę z więzienia opodal miasta Dunmoor. Dunmoor, to stara twierdza, która przetrwała wiele ataków, będzie dawać schronienie księżniczce w tych ciężkich czasach.

 

Cele: Uwolnić Isabel i zdobyć Dunmoor w przeciągu tygodnia. Obronić Dunmoor przed atakami wrogów. Znaleźć łzy Ashy (Tears of Asha) i przynieść je do Dunmoor. Wysłać Godric'ka do Nicolai po pomoc. Agrael próbuje zastawić pułapkę na Nicolai; Przybądź do pomocnika Nicolai.

 

3.Druga misja, jest pierwszą, z Kampanii Inferno. Agrael, który nie wykonał zadania, które otrzymał od Demona Sovereign'a, jest goniony przez armię Griffinów pod Godric. Śmierć się do niego zbliża, i jego przyszłość jest niepewna. Lord Demon będzie musiał znaleźć wyjście z tej sytuacji.

 

Cel: znaleźć drogę do Ziemi Demonów (Demon Lands)

 

4.Single player: "843 RSS (Rok Siudmego Smoka: Heiress"

Zwycięstwo jest blisko. Jest rok 843 i armia demonów wzmocniona przez eclipse napadła Ashan wielką ilością. Stolica Imperium jest otaczana i znienawidzona dynastia Falcon'ów prawie wymarła. Demon Sovereign skupia się na tej bitwie, ponieważ ma nadzieję na wypełnienie proroctwa -- Świat ludzi będzie istniał tylko wtedy, kiedy Falconi mają następcę. Jest jednak łyżka dziegciu w beczce miodu, inna legenda mówi, że potomkowie Falcona nie zostaną pokonani, tak długo, jak długo utrzymują miasto. Mając to w pamięci, Sovereign wysłał swojego lojalnego generała, Jezebeth'a, żeby doglądnął końca Falconów.

 

Cele: Przejąć Stolicę. Pokonać Maeve.

 

5.Multiplayer: Mamy możliwość wyboru 6 z 18 bohaterów w tym nowym trybie online.

 

6.Polska wersja tego dema dostępna będzie tydzień później :)

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie na tym forum maja pelna wersje gry po 1h od wycieku do sieci (co jest bee oczywiscie :P), a dema nikt nie ma po 3h. Dziwne...

Coś jeszcze Sherlocku? <_<

 

Trzymajcie się tematu i nie piszcie kto ile ściągnął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...