Skocz do zawartości
P1T3RR0

Heroes of Might and Magic V

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sciagnalem jakies 2 godziny temu. Gierka jest swietna chodzi o wiele lepiej niz beta, naprawde ciezko sie od niej oderwac dokladnie tak jak od heroesow 3.

Co jest w demku, ile mapek, czy jest mp, co zmienili wzg. bety ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra. pogralem. giera jest masakryczna. muza powala na kolana, klimat jak w trojce :) co do wymagan to na moim sprzecie (w podpisie) w 1024x768 i detalach na medium/normal chodzi plynnie, tylko wiecej ramu by sie przydalo to troche docina. jest mapka "skrimish" gramy inferno, wyglad zamku jest niesamowity. mozna pograc w necie, lanu nie ma. i 3 misje z kampanii. to by bylo wszystko.

a jeszcze jedno, zauwazylem ze jak patrzymy w strone nie odkrytego terenu to gra strasznie doczytuje i troche spada fps. w sumie to wyglada tak jakby grafa za czarna mgla byla renderowana, a po co skoro tego nie widzimy, troche to bezmyslne ze strony "koderow" herosow

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi sie pisac zagraj to sie przekonasz.

to wystarczy sobie sciagnac demo i sprawdzic. nikt tu nie musi pisac jakis szczeglowych recenzji.

Jestescie moimi idolami. [;]

Jednemu sie nie chce pisac a drugi tez chyba nie ma pomyslu na posta.

Moze graliscie 'we snach' i dlatego nie macie nic ciekawego do napisania ? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh z tym doczytywaniem nieodkrytego terenu mam to samo, a mam A64 3.2ghz 1gbram i 7600gt, to jest niezalezne od sprzetu, gra chodzi na full ustawieniach z max antyaliasingiem, grafika jest piekna, muzyka swietna, troche mozna sie pogubic bo interfejs jest malo intuicyjny i kamera jest troche zakrecona :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minimum

-------

 

- OS: Windows 2000/XP, DirectX 9.0c April 2005

- CPU: Pentium 4 1.5 GHz / Athlon 2000+ or higher

- RAM: 512 MB or higher

- Video: 128 MB AGP GeForce4 Ti4200 / RADEON 8500 or higher video card

- CD/DVD-ROM speed: 32x

- Sound: DirectX compatible PCI 16-bit sound card

 

 

Recommended

-----------

 

- OS: Windows 2000/XP, DirectX 9.0c April 2005

- CPU: Pentium 4 3.0 GHz / Athlon 3000+ or higher

- RAM: 1024MB or higher

- Video: 256 MB AGP 8x GeForceFX 6600 / RADEON x800 or higher video card

- CD/DVD-ROM speed: 32x

- Dolby Surround 5.1 sound processor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzyka super. Grafika super, aczkolwiek wymaga przyzwyczejenia, jednak 2d to 2d, no ale jest ok. Płynność super. Cofnij. Płynność... erroooor..

Jaka płynność? Jak kręce kamerką i dam pod skosem to mam 5-8fps!

Detale na minimum, rozdziała 800x600 i mam 10 fps. LOOOOL!

Ide spać, mam 24h roboty jutro, w d..e mam taką grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzyka super. Grafika super, aczkolwiek wymaga przyzwyczejenia, jednak 2d to 2d, no ale jest ok. Płynność super. Cofnij. Płynność... erroooor..

Jaka płynność? Jak kręce kamerką i dam pod skosem to mam 5-8fps!

Detale na minimum, rozdziała 800x600 i mam 10 fps. LOOOOL!

Ide spać, mam 24h roboty jutro, w d..e mam taką grę.

Pewnie od bety nic nie ruszali, tylko grali na zwloke. ;]

To jednak sobie daruje to demko. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ruszali i to duzo. wlacz sobie bete i potem zagraj w to demko, i jezeli nadal bedziesz twierdzil ze nic nie ruszyli to gratuluje spostrzegawczosci :)

Narazie opieram sie o wypowiedzi innych, KZI twierdzi, ze na 66gt nie da sie grac. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie cos skipione ze sterami. gra ma male wymagania i nie wyobrazam sobie jak moze sie wlec na gf6600gt itp. skoro u mnie jest duzo klatek i gdyby nie ram to chodziloby bardzo dobrze

gra ma jakiegos bug'a po prostu ;p looknij na screena - http://img130.imageshack.us/my.php?image=h...040621312xn.jpg :P a64@2.7ghz 2gb ramu i x850xt pe ;) w lewym gornym rogu jest pomiar z frapsa - 4 fps :lol: , ale imho to jakis problem z zaciemnieniem mapy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie, dziwna sprawa, u mnie na 1024 i srednich detalach jest sporo klatek=plynnosc tylko troche docina, no i spada fps jak patrze w strone nieodkrytej czesci mapy, musza to jakos poprawic. ale w custom game nie ma tego buga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byl link strone czy dwie wczesniej do gamershell.com

 

Ja mam z tym demem dziwny problem - instaluje i uruchamia sie normalnie, ale jak wybieram sobie custom game, to w polowie loadingu wywala mnie na pulpit :(

 

Podejrzewam karte graficzna (zintegrowany Intel GMA900) lub za stare stery, ale IMHO troche dziwne, ze menu w 3D dziala, a gra sie wywala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ten spadek fps jak sie da kamere pod skosem na nieodkryty teren to musi byc jakis bug bo u mnie tez jak tak zrobie to sie robi 5-6fps...

Pozatym gierka chodzi bardzo fajnie 1280x960 4xaa wsztstko max.

Co do samej gry to napewno to bardzo poprawili od bety. Gra sie calkiem fajnie ale zeby mozna bylo cos wiecej powiedziec to trzeba jednak troche dluzej pograc.

Edytowane przez nowayout

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie odczuwam żandych spadków FPS ;) rodziałka 1280x1024 wszystko na full AA AF też.

Gierka jest super, w końcu będzie w co pograć :D

Edytowane przez Greg_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie odczuwam żandych spadków FPS ;) rodziałka 1280x1024 wszystko na full AA AF też.

Gierka jest super, w końcu będzie w co pograć :D

a umiesz obracac mape? :lol: to sprobuj wykrecic tak, zeby bylo widac z gorki 3/4 mapy i daj screena z frapsem =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...