Skocz do zawartości
P1T3RR0

Heroes of Might and Magic V

Rekomendowane odpowiedzi

Moja Konfiguracja to :

Celeron 800 Mhz

GF 4 Titanuim 4200 128/128

Seagate 60gb

Modecom Feel 300 W

384 SDR

 

Przy wczytawaniu wyskakuje mi bład

http://img155.imageshack.us/my.php?image=beztytu322usy7.png jak niw chodz to na stronce taki bład

 

CZEGO TO WINA ?? może za mało ramu albo stare sterowniki do karty graficznej .Czytałem że wymaga procesora z Obsługą SSE a mój celek takową posiada

Jak myslicie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Homm V + Hammers of Fate bardzo slabo dziala.

Sprzet:

AMD x2 3800+

2gb Kingston 400

Radeon 4850

Wersja:

Homm V ( podstawka ) 1.5, Hammers of Fate 2.1

 

Grywalna jest rozdzialka 1024x, very low, kamera vertical fixed :( Wszelkie zmiany grafy na lepsza czy rozdzialki skutkuja wcinami :(

 

Sterowniki mam najnowsze (8.7), w innych grach nie ma problemu, pokroju TDU czy BF2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm - mozna powiedziec ze 2000MHz jakie masz to moze byc troche mało. Moze procesor Cie ogranicza. U mnie z o wiele gorsza grafika w 1440x i wszystko na full bez AA chodzi pieknie.

Edytowane przez AnoManiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, procek go nie moze ograniczac. Ja gralem w HV na sprzecie z podpisu ale mialem wtedy jeszcze a64 3000+ (1800mhz) nie podkreconego. I smigalo milo, czasem sie zdarzaly jakies przycinki, lecz sporadycznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją Zehirem, otóż trzeba odprawić rytuał po znalezieniu Łzy Ashy. Łzę oczywiście znalazłem jak również wszystkich magów do tego potrzebnych, i gdy wchodzę w miejsce w którym mam go odprawić to nic się nie dzieje. Wyświetla się jedynie napis że mam wielkie umijętności i coś tam coś i mag mówi że zacznijmy rytuał no i nic się nie dzieje. Ma ktoś pomysł jak to naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, dostałem tą grę a jako że nie grywam w tego typu produkcje to nie ogarniam do końca jednego aspektu (jak na razie).

Co z czarami ?

Za wykonane zadania wybieram sobie możliwości czarowania (już kilka by się zebrało), a w księdze z czarami kompletnie nic nie ma. białe kartki.

Czy czary trzeba jakoś uaktywnić ?

I jaka jest najlepsza metoda rozwoju postaci. Zbroić na potęgę czy raczej iść drogą dyplomaty, rozdawać kasę za punkty doświadczenia ?

 

I czy jak spatciach!ę ją to będę musiał grać od nowa czy savy działają ?

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patche powinny dzialac bez problemu.

 

IMHO lepiej sie zbroic, bo dyplomacja moze Ci sie nie trafic, poza tym nie kazde moby da sie przekupic, a wiekszosc bedzie zadac absurdalnych kwot.

 

A czary zdobywasz budujac w zamku (zamkach) wieze magow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem save z pierwszej kampanii podstawki "Powrót królowej" (grałem bez żadnego patcha), po spatchowaniu save działał ale działy się cuda nie widy (konieczynka wkładana w miejsce tarczy) w dodatku po skończeniu misji , nie dało się ropocząć kolejnej, pomogło tylko ropoczęcie całej misji od nowa. Nie wiem jak z mniejszymi skokami między patchami, bo u mnie był spory (z wersji z releasu do najnowszej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam mały i głupi problem ale nie wiem co zrobić . Co zrobić aby pomniejszać powiększać obraz mapy podczas gry ? Zawsze uruchamia się w trybie powiększonym a jest to trochę denerwujące . Grałem wielokrotnie w heroes wystarczyło pokrętło od myszki a teraz nie działa .

Szukałem na internecie info o sterowaniu w heroes 5 ale nic nie znalazlem

może ktoś mi odświeżyć pamięć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was

 

odwieże temat .Mam taki problem grałem sobie w Heroes V dzikie Hordy ukończyłem już 2 kampanie i podczas wczytania kolejnej misja z Gotajem stwierdziłem że wystarczy grania i wyszedłem z gry . Wracam a tutaj niespodzianka Dołączona grafika wszystkie postepy z kampanii które już ukończyłem skasowały się i co mam teraz zrobić ? Mam nadzieje ze nie musze całych 2 kampanii na nowo zaczynać .

 

zaczałem czytać sporo na internecie i znalazlem save niestety nic nie działa jedne wcale są nie widoczne a inne podczas wczytywania wywala z gry . Bardzo prosze o pomoc moze ktoś mnie podratuje z "działającymi savami "

 

gra lata świetle ma już za sobą ale liczę ze ktoś się znajdzie kto mi doradzi

 

dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...