Skocz do zawartości
P1T3RR0

Heroes of Might and Magic V

Rekomendowane odpowiedzi

Bo i nie ma o czym pisać.... Dodatek jak dla mnie nudny - gram z lenistwa na normalu nauczony doświadczeniami z podstawki - i jest za łatwo - jestem w połowie ostatniej, 3iej kampanii... Jedynie pod koniec drugiej się zdziwiłem niepomiernie, gdy w ostatniej misji prawie zostałem rozjechany przez kompa :lol: ... Miasto krasnoludów wygląda świetnie, tylko w akcji sprawuje się jak dla mnie cienko. Niby wprowadzono jakieś runy dające kopa jednostkom, ale nawet nie chce mi się wnikać jak to działa. A jednostki krasnali są po prostu bez tych wzmocnień cienkie jak barszcz - to ma być rasa twardych wojowników? Hahahaha.... Dzięki Bogu że bohatera ich kampanii podszkoliłem w magii ofensywnej, inaczej byłby płacz i zgrzytanie zębów :? Plusem jest generator plansz (w końcu!). Mam też wrażenie że mapy/savy ładują się szybciej niż w podstawce. Generalnie gram tylko z rozpędu żeby skończyć - to nie jest HoMM3 Shadow of Death czy Armageddon's Blade, które przebijały grywalnością grę-matkę B-)

Edytowane przez Myszaqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzis doszlo, ale na razie nie mialem okazji na dluzej przysiasc. Ale mam takie pytanie: zeby zainstalowac dodatek musialem zainstalowac od nowa podstawke. Ale jest ona bez patchy, tak wiec czy patche do podstawki maja jakis wplyw na gre w dodatek? Chodzi mi o wszystko, nie tylko o SP.

pzdr

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzis doszlo, ale na razie nie mialem okazji na dluzej przysiasc. Ale mam takie pytanie: zeby zainstalowac dodatek musialem zainstalowac od nowa podstawke. Ale jest ona bez patchy, tak wiec czy patche do podstawki maja jakis wplyw na gre w dodatek? Chodzi mi o wszystko, nie tylko o SP.

pzdr

Dodatek i tak się odpala z osobnego exe - raczej nie ma wpływu na podstawkę. Ja patchowałem ją najpierw, potem exp. B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka mam problemik z 3 misja zamku forest ( tzn nie wiem jak sie nazywa ale przypomina duze drzewo) w misji tej mam bronic miasta i uwolnic 2 bohaterow ... i tak tez zrobilem , rozjechalem takze komputer i .... [gluteus maximus] nic :|:| co dalej mam zrobic <confused>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cele:

1 Odzyskaj Syris Thalla

2 obroń misto przed atakiem wroga

3 uwolnij Talanara i Diarela

4 przygotuj garnizon w Syris Thella

5 Findan musi przeżyć

 

Dziwi mnie że zaszedłes tak daleko :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nosz k.... przeciez mowie ze zrobilem te zadania :|

1.Syris Thala caly czas nalezy do mnie i nie trzeba odzyskac bo trzeba je bronic przez cala gre

2.jak sie straci miasto to game over - wiec raczej dalej jest w moim posiadaniu

3.uwolnilem jak napisalem wyzej

4.przygotowalem garnizon - to jest zaznaczone ze wykonalem

5.oczywiste

 

wiec nie dziw sie , tylko albo mi sie cos zje...lo i zacielo albo nie wiem co jest kurna grane :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak :) przeczytac 1000 postow zeby dowiedziec sie ze pewnie mam buga w grze :) swietny pomysl

 

ps moze ktos podesle sejwa do nastepnej misji czyli 4 misja 5 kampania (najlepiej na hardzie )

Edytowane przez guru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co nie wiem czy wy umiecie pomagac i czytac czy nie :| ten link co mi podales to jest to co w grze jest , ja w miare rozumiem angielski i wydaje mi sie ze wszystko zrobilem co trzeba bylo ale powtorze jeszcze raz zeby nie bylo niedomowien :|

 

1.zrobione - to trzeba na samym poczatku gry

2.to przez caly czas trwania mapy sie robi poprostu obrona zamku

3.chyba oczywiste :)

4.uwolnilem 2 bohaterow

5.tego nie musze tlumaczyc

 

zrobilem wszystkie zadania i nie ma mission complete , czy ja wyraznie nie pisze :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Zmienilem system na viste.Zainstalowalem gre,odpalam...wszystko ok.Wybieram sobie kampanie,misja 1 i...po tym jak ja wybieram nic sie nie dzieje :) Widze ten filmik ktory leci w tle (zadnego load, zadnego wait).Ktos moze mial podobny problem na viscie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że ja na przykład takiego problemu nie miałem. W ogóle nie spotkałem się z żadnym bugiem, który uniemożliwiałby dalszą grę.

 

Poza tym gdzie znajdziesz więcej informacji jak nie na oficjalnym forum gry albo forum poświęconym głównie Heroesom?

 

Poczytaj wcześniejsze posty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku masz cele misji jeśli czegoś nie zrobiłeś dalej nie pójdziesz, ale jeśli wszystko masz zrobione i nie zalicza Ci misji to jest tzw. bug i nie pozostaje nic innego jak rozpocząć misje od nowa. Jeśli problem będzie sie utrzymywał pozostaje Ci tylko użyć kodu żaby zaliczyć tą misję <_<

Takie trudne do zrozumienia? :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś może mi pomóc

 

nie wiem jak przejść w kampanii The Ranger misję The Defense, odbiłem z więzienia dwóch typów, zamek jest pilnowany zawodnik teal pokonany i co jeszcze mam zrobić żeby przejść dalej?? Może ktoś z Was ma poradnik do HOMMV będę wdzięczny.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, mam ciezki problem z wydajnoscia HOMMV na laptopie u znajomego.

 

Komp: Celeron M 430 1.86 GHz, 1 GB RAM, Ati Xpress200M (do 256 MB), system Vista Home Basic.

 

W grze jest 0-1 fps, mimo 1024x768 i minimalnych ustawien :blink: na moim acerze z Pentium M 1.6 GHz, 512MB RAM i Intelem GMA900 dalo sie spokojnie grac, a tu kupa kompletna :? Czyzby problemem byla Vista? Everest pokazuje, ze jest DX9.0c...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...