Skocz do zawartości
P1T3RR0

Heroes of Might and Magic V

Rekomendowane odpowiedzi

Grafika w H III to nic specialnego, w H V jest ladna, ale w grach przeciez nie to jest najwazniejsze!

 

1601570[/snapback]

 

No ja się nie dziwie :D Przecież jak można powiedzieć żę taki gryf ma dobrą grafe skoro żadnego się w życiu nie wiedziało :D Oczywiście wiem że on się składa z np. piór które każdy widział czy zadka lwa który można podziwiać na Animal Planet czy cuś :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol

Przeciez nikomu tu o realnosc nie chodzi, tylko o to coś, coś co przyciagnie. Nikt nie mowi o danym stworku czy jest sexi czy nie, lecz o stajlu ktory moze pasowac do danej gry lub nie.

Oczywiscie o pikselozie czy czyms takim nie wspomniam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ide grac w homm3 SOD :>

1601467[/snapback]

Czemu nie w homm3 WOG :?: ;)

 

Grafika w H III to nic specialnego, w H V jest ladna, ale w grach przeciez nie to jest najwazniejsze!

1601570[/snapback]

Moim zdaniem grafika w trzeciej części jest bardzo ładna. Wiadomo, że troszkę się zestarzała, ale w końcu ta gra ma kilka lat :) Porównaj drugą część z trzecią - zmiana grafiki jest bardzo widoczna, jest ona bardziej baśniowa, klimatyczna itp.

Ale tak jak napisałeś - grafika nie jest najważniejsza :)

 

Eh, fajne będzie, zobaczycie ;) Ja czekam z niecierpliwością, a jako, że H4 też bardzo mi się podobało - nie powinienem mieć problemów z "piątką" ;)

1601725[/snapback]

Jeśli podobała Ci się czwarta część, to możesz spróbować zainstalować sobie moda Equilibris. Więcej info w linku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szwagier przyniósł mi dziś betę Heroes V na cd. Nawet fajne, tylko zbyt kolorowe. Tylu kolorow nie widzialem w zadnej innej grze, grafika jak z lego :?

Generalnie nie ma wielu zmian, po prostu heroes 3 na kolorowo :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stara czyli, dawno pojawila sie w necie? Bo nie wydaje mi sie, a jestem na bierzaco z nowosciami ;)

 

Wlasnie skonczylem ta mapke. Bawilem sie na maxa, przeciagalem, i sprawialo mi to radosc. Szczegolnie walka z 1000 mnichow na jakiejsc wysepce.

Wydaje mis ie ze w tej czesci mozna bardziej kombinowac w czasie walki. Ulozyc odpowiednio oddzialy. Czasem blokuja dostep do kusznikow gdy walczysz z 4-miejscową jednostka. Do tego ciekawe czary takie jak szarrza bohatera!!!

Najwiekszy problem to oczywiscie kesz, ktorego ciagle malo bylo, a oddzialy strasznie drogie.

 

Najwieksza bolaczko tej betki jest brak jakiegokolwiek pomyślunku ze strony kompa... on nic nie robi!!! Aha i targ nie dziala :[

 

Gdyby ktos nie wiedzial:

LAlt + F7 -> quicksave

LAlt + F8 -> quickload

Sejw zostaje nawet po wylaczeniu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwole zabrac glos w dyskusji.

Po pierwsze w katalogu ...homm V\profiles\default\user.cfg zedytujcie te opcje na nastepujace:

"setvar gfx_resolution = 800x600"

"setvar gfx_16bit_mode = 1"

"setvar gfx_16bit_textures = 1"

"setvar gfx_anisotropic_filt er = 0"

 

gra mi zaczela chodzic troche lepiej.

 

Po drugie ta beta jest z przed roku czyli ogladacie gre ktora zmienila sie w duzym stopniu.Popatrzcie sobie chocby na interfejs na filmikach z e3 czy innych.Zupelnie inaczej to wyglada.Po co sie czepiacie tej bety ze wam zle chodzi skoro to jest beta i ona ma prawo chodzic zle.

 

Po trzecie mowiac ze 3 byla super a 4 do [gluteus maximus] albo na odwrot potwierdzacie tylko ze lubicie sie klocic i zadnych slow krytyki nie umiecie przyjac.To ktora czesc byla dobra jest rzecza subiektywna i kwestia gustu ktory kazdy ma inny i ma do niego prawo.Wiec przestancie pisac i sie przekomarzac ktora czesc jest lepsza bo od tego nie jest forum tylko jarmark i forum sluzy wymianie info czy pogladow a nie bezsensownym pisaniu "zajebiscie wybudowanych wypowiedzi typu " -3 i tak jest debest albo 3 suxx 4 suuper.

 

 

Po czwarte wiekszosc ludzi uznaje ze 4 byla niewypalem.Wiem sa tacy ktorzy inaczej uwazaja ale ja mowie jak jest w wiekszosci.I Nival ma tego swiadomosc i aby temu zapobiec tworza gre bedac w ciaglym kontakcie z oficjalnymi wortalami poswieconym homm.I mnostwo propozycji wyplynela od samych graczy wiec piszac ze V nie przebije III jest daleko idacym osadem gdyz to wlasnie ludzie jak wy daja propozycje aby ta gra byla na miano III czesci.Sam osobiscie nie moge tego potwierdzic ale czytalem nawet ze czesc ludzi ktora tworzyla Wog-a przeszla do Nival aby wesprzec ich przy tworzeniu V.

 

Po piate zacznijcie sie "czepiac" do V dopiero jak wyjdzie oficjalne demo i czepiajcie sie do rzeczy do ktorych mozna sie czepiac czyli engine, fizyka, model rozgrywki a nie Hud albo ze gierka zrzera ram bo to sa rzeczy ktore sa non stop optymalizowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heroes Of Might and Magic V będzie posiadać zabezpieczenie Starforce :(

1609311[/snapback]

A skad to wiesz? Bedzie jak z GTA SA wszyscy trzesli portami, ze SF i okazalo sie, ze nie. Uwierze (prawie uwierze) jak zobacze linka do oficjalnej strony z tym info...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nowy film z gameplaya z GC w Lipsku.Trwa on 20 min!!!!! i zajmuje kolo 140 mb.Z tym ze jest maly szkopul ze link ten juz nie dziala i nie mozna go nigdzie znalezc.Jedyne co mi sie udalo dorwac to screeny z tego filmiku (1609380[/snapback]

 

tu masz odpowiedz http://forums.ubi.com/groupee/forums/a/tpc.../7781019843/p/1

Edytowane przez Boko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu sie nie kłóci, czy II czy IV jest lepsza, bo nie ma zwolennikow IV :P

Hmmm jesli ta betka taka stara, to bardzo dobrze! Heh niemige sie demka doczekac ;]

Ale troche mi smutno, i bede narzekac przy kazdej okazji, na to iż nie dali takiego rozwoju bohaterow jak w IV, i szkół magii dzialajacych na podobnej zasadzie ;[ Chyba ze sie to rowniez zmienilo, oby.

Jesli nie to V jak dla mnie bedzie krokiem w tyl, choc pozostanie nadal wysmienita gierka.

 

Sejwy mi dzialaja... nie wiem czemu Tobie nie. W configu mozesz zbejrzec reszte skrotow klawiszowych.

 

ps. Toca, Toca... działała ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zaczne się martwić jak bedzie napisane że ten SF będzie prosto z Race Driver 2 bo tam jest nie do obejścia :/

P.S Uwaga bo mod patrzy ;]

1609510[/snapback]

 

ja to bym sie cieszył jak by było takie samo zabezpieczenie jak w Race Driver 2 byle by nie było takie jak w SC:CT :(

 

bako filmik o którym pisałes:

http://s33.yousendit.com/d.aspx?id=0Q3OJHQ...QV11CGSQAW5MLH6

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to bym sie cieszył jak by było takie samo zabezpieczenie jak w Race Driver 2 byle by nie było takie jak w SC:CT

 

 

Which protection will be used for Heroes 5 and why ?

Heroes 5 will be protected with Starforce, developed by the company of the same name.

This protection system is now used in all of the major games released by Ubisoft, such as Splinter Cell 3. Heroes 5, hopefully, belongs to that category.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny filmik z gameplaya.W duzej czesci pokazuje to samo ale pod koniec jest pokazane nieco nowego plus jest o wiele lepszy glos i mozna zrozumiec o czym mowi facet np ze w momencie kiedy lucznicy strzelaja kamera sie na nich zatrzymuje zamiast pokazywac centrum walki prowadzacy mowi ze caly czas takie bledy jak ten sa poprawiane.

 

Oto link do filmu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sobie dziś pobrałem wersje beta, wprowadziłem poprawki o których mówił(pisał) kolega boko. Teraz ją uruchomie. Fajnie mi się gra ale nie wiem jak zapisać i jak wyjść(wychodzę Alt+F4). Mnie się gierka podoba ale grafika jakas taka przestarzała. I tak będe miał orginalna "piatkę". Mój tata napewno ja kupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj poznaliśmy wszystkie 6 miast HOMM:V.Ich nazwy to:Heaven, Inferno, Necropolis, Academy, Dungeon, Sylvan.Na stronie http://www.mightandmagic.com/us/ można zobaczyć nowe screeny w kategorii encyklopedia.Na resztę jednostek poczekajmy cierpliwie:D:D

Edytowane przez Adi_Rybnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwole zabrac glos w dyskusji.

Po pierwsze w katalogu ...homm V\profiles\default\user.cfg zedytujcie te opcje na nastepujace:

"setvar gfx_resolution = 800x600"

"setvar gfx_16bit_mode = 1"

"setvar gfx_16bit_textures = 1"

"setvar gfx_anisotropic_filt er = 0"

1609234[/snapback]

Ja dodalem do tego jeszcze kilka opcji i teraz gierka chodzi rewelacyjnie... B)

 

Podaje mojego konfiga, mozecie sobie zapodac. ;]

 

//============================================================================// generated by the game, please do not modify//============================================================================setvar camera_cinematic = 1setvar editor_camera_move_speed = 2setvar editor_camera_roate_speed = 2setvar game_camerasensitivity = 1setvar game_camerasensitivity_mouse = 1setvar game_invertscrollx = 0setvar game_invertscrollx_mouse = 0setvar game_invertscrolly = 0setvar game_invertscrolly_mouse = 0setvar game_invertturnx = 0setvar game_invertturnx_mouse = 0setvar game_invertturny = 0setvar game_invertturny_mouse = 0setvar game_scrollsensitivity = 1setvar game_scrollsensitivity_mouse = 1setvar gfx_16bit_mode = 1setvar gfx_16bit_textures = 1setvar gfx_anisotropic_filter = 0setvar gfx_depth_tex_resolution = 800setvar gfx_fix_ban_np2 = 0setvar gfx_fix_nv_np2_hack = 0setvar gfx_fog = 0setvar gfx_fsaa = 0setvar gfx_fullscreen = 1setvar gfx_gamma = 1setvar gfx_hsr = 2setvar gfx_lag = 1setvar gfx_lm_calc = 0setvar gfx_nopixelshaders = 1setvar gfx_noshadows = 1setvar gfx_particles = 0setvar gfx_register_resolution = 1setvar gfx_resolution = 800x600setvar gfx_static_nooverwrite = 1setvar gfx_swvertexprocess = 0setvar gfx_texture_mip = 0setvar gfx_texture_usedxt = 0setvar gfx_tnl_mode = 0setvar gfx_vsync = 0setvar ignore_build_checks = 0setvar mission_camera_proj_center_x = 0setvar mission_camera_proj_center_y = 0setvar skip_adventure_ai = 0setvar sound_musicvolume = 0.75setvar sound_sfxvolume = 0.75setvar tooltip_delay = 500setvar ui_showhints = 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...