Skocz do zawartości
P1T3RR0

Heroes of Might and Magic V

Rekomendowane odpowiedzi

Pogramy w finalna wersje to się przekonamy z jak to się trawi.

Strasznie mnie zmaczyło czytanie na początku postów wyższości 3 nad 4, każda ma swój urok. Trójka mi sie podobała ale 4-ki nie określiłbym jako totelnego dna. Równie dobrze mi się przy niej siedziało jak przy 3-czce. Może dla niektórych niektóre zmiany były zbyt radykalne. Nie wiem. Wszystko się zmienia.

A pozatym o gustach sie nie dyskutuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jzu nie moge sie doczekac aby pograc kurcze jest to najlpesz w jaka kiedykolwiek gralem i spedzilem tyle czasu wciaz giercuje w 3 i 4:) heheh nie ma lepszych gier! berta mi sie podobala wiec full bedzie jeszce lepsze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gralem w bete jakies 5miechów temu , i gra na tym co mam w sygnaturce bardzo ladnie chodzila . Niewiem w jakiej rozdzialce bo byly tylko ustawienia tekstur(gralem na high) . A optymalizacji pewnie w tej becie malo kto myslal więc w Full da sie pewnie grac i na tych słabiutkich kompach ( geforce 2 itp..)Kiedy premiera? bo niebardzo sie orientuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam i usuwam zagalopowałem sie.

 

Pozatym jeszcze troszeczke poltora miesiace niecałe i bedziemy mieli juz Herosów w sklepach.

 

Do marca do marca.

Edytowane przez zuczek83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sie co podniecac - Subscriber-only event. Jak ktos ma wykupiony abonament na fileplanet to pogra...

Dzisiaj jest dla szlachty (platne), w czwartek dla chlopow (free4all).

 

Pewnie na torrencie sie kiedys ta beta pojawi.

I tak trzeba miec cdkey, wiec nic po grze.

Poczekajcie do czwartku i tyle.

Info poczytajcie na gram.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMFG :E jak ma być 6 zamkow to ja nawet patykiem nie dotykam :e :kijem: . 1 glanc 2 spox 3 to była najlepsza część Herosów :E 9 zamkow wraz z AB a tutaj mamy zaledwie 6 czyli kolejny krok wstecz ;/ (nie licząc 4 bo przeciez to badziew)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem kilka razy w nowa bete (narazie dostepna wersja multiplayer i 2 plansze). Gra sie calkiem przyjemnie. Jest ciagle kilka bledów (wywalilo mnie ze 3 razy do windy).

Musza jeszcze wyrównac sile oddzialów poszczególnych zamków bo narazie zauwazylem ze nekromanci zadza na poczatku.

 

Maniosz przypomnij sobie regulamin. // Moderator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz kumam!

friko cos taki nie mily?

czekam do czwartku i bede sciagal bete

 

Ja niemily? No moze troche, ale na tym forum tak juz jest :). Postaram sie poprawic.

 

A co do gry to 6 zamkow jak najbardziej mi starczy. Dodatki bankowo dadza nam wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

costi o to sie nie martw tak mi sie wydaje

heroesy nigdy nie byly takie wymagajace choc ten to jest taka mala rewolucja i moze miec jakies wymagania ale 6600GT to jets maszyna:) sam mam taka i tej samej firmy

 

mysle ze athlonik 2500+ (barton) 512mb ramu DVD 16x:) haha no i grafa na poziomie 6600 i x700 128mb ale posiadacze 9500PRO tez nie beda chyba mieli wiekszych prblemow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...