Skocz do zawartości
P1T3RR0

Heroes of Might and Magic V

Rekomendowane odpowiedzi

cześc mam pytanie grał ktoś na zwykłej mapce (nie w dualu) dłużej niż trzy tury, bo ja grałem z pięć razy i zawsze albo ktoś ma disconecta albo wywala mnie do windy. Jeżeli będziecie grali w jakieś rozgrywki to tylko na mapie czy też w dualu.

Edytowane przez Jointer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis zajerestrowany dzis sciagniete 2 godzinki czekania teraz tylko trzeba kogos znaleźć na serwerze i popykać.

 

Edit:

 

No wiec gireka ladnie wyglada, czasem coś się zacina, ale miło pograć z kimś po sieci w Herosów. Widać ze jeszcze muszą popracować, jestem ciekaw czy wyrobią się do marca.

 

I chętnie bym z kimś potłukł po sieci w Homma 5, a nie ma z kim bo cześćwlai disconnecty i strasznie denerwuje. Pozatym nie wiem kto wymyslił czas tury na np 1 minute to nie starcza prawie na nic. Jak dla mnie przyzwoity min to 3 min.

Edytowane przez zuczek83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zuczek83

 

gdzie ona ładnie wygląda?? chyba mamy inne ver. dema ;)

gra wygląda nie ciekawie pod względem grafy i jeszcze do tego ma kosmiczne wymagania!!!

Grywalność nie powiem wielka ale jakoś wolał bym jeszcze tą piątą cześć w 2D.

Poza tym żeby zagrać z kimś trzeba siedzieć z 20min aż wszystko załapie. praktycznie gra na 4 osoby jest nie możliwa bo server jest tak przeciążony że wywala ludzi przy wczytywaniu mapki :(

gra ma naprawdę sporo błędów, które aż rażą w oczy.

a co do czasu tury to można sobie zwiększyć przy zakładaniu pokoju.

I jeszcze jedno dziwi mnie dlaczego podczas walki nie można ruszać kamerą.

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja wiem ze przy zakładani można zwiekszyć czas tury tylk odlaczego no domyslnie jest 1 minuta, i czesc ludzi tak zaklada gry. No nie wiem ja gralem w 2 i jest bylo calkiem ok. Fakt turówka ma to do sieei ze trzeba czekać na swoja kolej ale taka juz jest. A co do bledów przeciez po to jest beta, zeby przetestować na wiekszej ilości publiki gierke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra na dzien dzisiejszy to koszmar. Rozumiem ze w 2006 roku wymagania sa duze ale nie w grze w ktorej w sumie niema nic tak wymagajacego zeby ledwo co to chodzilo na moim kompie !! Wejscie do zamku, kupienie czegos i wyjscie to ladne pare min zwiechy. Normalnie zenada. Beta betą ale ktos mogl to troche bardziej zoptymalizowac zwlaszcza ze grafa wyglada....kiepsko.

Druga sprawa ze zanim sie z kim udalo polaczyc to minelo sporo czasu. Jesli gra bedzi wygladac i dzilac podobnie w full to ja podziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pociesze Was...

Beta testerzy, ktorzy testuja full wersje pisali, ze do naszych rak trafil najlepszy i najbardziej dopracowany fragment gry. :lol: x 10

Ta public beta tylko sie osmieszyli na skale swiatowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do ciekawej sytuacji doszło po otwarciu dla publiczności wersji beta nadchodzącej strategii turowej Heroes of Might and Magic V. W dosyć szybkim czasie od startu testów rozpoczęły się narzekania zagorzałych fanów serii, iż produkt nie spełnia ich oczekiwań i mówiąc wprost - rozczarowuje. Rezultat jest prosty – Ubisoft wysłuchał głosów i petycji, czego efektem jest przesunięcie debiutu gry na późniejszy termin niż dotychczas zapowiadano! Przypominamy, że do tej pory jako termin debiutu podawano marzec tego roku.

gry.wp.pl

 

a jednak ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta widzialem juz to na gamershell.com, jest nawet w 'przyklejonych' newsach. :D

Czy autorzy gry mysleli, ze takie scierwo przejdzie, ze kazdy fan przymknie oko i ucieszy sie po prostu z faktu, ze doczekal sie nowej odslony hom&m ?

Ubisoft gratulujemy poczucia humoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurde.... Gra któa wygląda jak WarcraftIII ma większe wymagania co do ramu na wery lov niż Far Cry na High... Mała przesada.. ale kodeży to chyba są w tej firmie tylko do podawania kawy.. hmhmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nice trick found by xManiaCCCx from Official Game forum to play the game off-line:

copy this :

bind show_console '`'

into input.cfg and in the game press ` and write to the console

advmap m1 or advmap s4

 

W pliku input.cfg (katalok homm5\profiles\default\) wpisz powyzsza linijke. Odpal gre, wcisnij ` wpisz powyzsze i graj na jednej z 2 map offilne

:D

 

wam tez dzwiek w herosach trzeszczy??

i dlaczego nie mozna zmienić opcji dźwięku.

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak niestety trzeszczy dlatego mam włączonego winampa i troche tłumi, a raczej nie dźwięk trzeszczy a muzyka, ponieważ odglosy świata są OK. No beta to nadal tylko beta.

 

Ale jest na to sposob w catalogu z gra w profiles\defaults\ jest plik user otwieracie w notatniku i szukacie linijki setvar sound_musicvolume = 0 i dajnecie ta wartosc na 0 [siedzi tam 0,75 chyba]. Problem muzyki rozwiazuje sie sam.

 

I pare obrazków.

 

http://img53.imageshack.us/img53/6641/scrn...062225190tb.jpg

 

http://img371.imageshack.us/my.php?image=s...062258579ti.jpg

Edytowane przez zuczek83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos mi jeszcze powie czy sa jakies dodatkowe atrybty z ktorymi mozna uruchomi single player z konsoli, na chodzi mi np o miasto na mapce w ktorym startuje, i nacje. Chcialbym Academy. Bo jest cholerne random i nie wiem za ktorym razem trafilem w koncu na academy.

 

W kazdym bac razie na singlu gierka lazi miodzio, zadnych zacinek itd.

Edytowane przez zuczek83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos mi jeszcze powie czy sa jakies dodatkowe atrybty z ktorymi mozna uruchomi single player z konsoli, na chodzi mi np o miasto na mapce w ktorym startuje, i nacje. Chcialbym Academy. Bo jest cholerne random i nie wiem za ktorym razem trafilem w koncu na academy.

 

W kazdym bac razie na singlu gierka lazi miodzio, zadnych zacinek itd.

 

Czy na singlu da sie grac z kompem, czy tylko polazic sobie po mapie?

Edytowane przez costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wam tez pierdza/trzeszcza niektore efekty dzwiekowe (szczegolnie wiatr)? Do tego mam wrazenie, ze niektorych po prostu brakuje (heros atakuje bezglosnie).

 

Popykalem chwile w singlu i tak:

- wyglada spoko, choc mapa glowna jest straszna - czesto trzeba robic zooma, zeby cos zobaczyc (stworki sa male i skutecznie sie kamufluja w otoczeniu)

- miasta to tragedia - wyglada to moze i fajnie, ale korzystanie z tego to na dluzsza mete meka (wszystkiego trzeba szukac, masa klikania)

- walka jest spoko. Kwadraty nie przeszkadzaja, widac kolejnosc dzialania stworow, wiec mozna skuteczniej planowac ataki. Zdziwilo mnie troche, ze heros moze atakowac - wedlug zapowiedzi mialo tego nie byc.

 

Ogolnie gra moze byc fajna, ale musza zoptymalizowac engine - tak jak to dziaal w tej chwili to porazka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

costi

 

co do dźwięku patrz wyżej :)

pograłem chwilkę w bete sp no i giera nie jest zła, ale zauważyłem że tak samo jak 4 zamula się gra z biegiem czasu ;). z 40klatek po h grania pojawia się 15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum Ubi softu pojawil sie mod menu dzieki ktoremu mozna grac po LANie i poprzez HotSeata.

Tutaj jest dokładny opis i link do moda.

Dla niekumatych:

1. Nalezy sciagnac i rozpakowac plik z pierwszego postu

2. W <katalog heroesa5>\data\ utworzyc katalog ui i wrzucic tam rozpakowany katalog mainmenu2

3. Wlaczyc hirka i mozna juz grac po lanie i na hotseacie :D

Dzieki temu beta nabiera wiekszego sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety na singlu jest tylko opcja polazenia po mapie bo pozostali bohaterowie nie sa sterowanie przez kopma, wslanie chciałbym jak ktoś wykompinuje jakies parametry go konsoli co by to mozna jakos sensowanie odpalić.

 

Zreszta jak ktoś tam sie pytał o dzieki trzeba tylko popatrzeć i mozna pare innyhc rzeczy w configu pozmieniać.

 

A ta gre po lanie chętnie sprawdze.

Edytowane przez zuczek83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wam tez pierdza/trzeszcza niektore efekty dzwiekowe (szczegolnie wiatr)? Do tego mam wrazenie, ze niektorych po prostu brakuje (heros atakuje bezglosnie).

 

Popykalem chwile w singlu i tak:

- wyglada spoko, choc mapa glowna jest straszna - czesto trzeba robic zooma, zeby cos zobaczyc (stworki sa male i skutecznie sie kamufluja w otoczeniu)

- miasta to tragedia - wyglada to moze i fajnie, ale korzystanie z tego to na dluzsza mete meka (wszystkiego trzeba szukac, masa klikania)

- walka jest spoko. Kwadraty nie przeszkadzaja, widac kolejnosc dzialania stworow, wiec mozna skuteczniej planowac ataki. Zdziwilo mnie troche, ze heros moze atakowac - wedlug zapowiedzi mialo tego nie byc.

 

Ogolnie gra moze byc fajna, ale musza zoptymalizowac engine - tak jak to dziaal w tej chwili to porazka.

Widze ze gra sie zapowiada fajnie, to o czym piszesz zapewne poprawia, miejmy nadzieje, ja tylko sie bojego tego zoom'a o ktorym pisales, to moze byc drazniace na dluzsza mete, przynajmniej dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...