Skocz do zawartości
nitz

Geforce 6600 / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchaj - były z tym straszne ceregiele (potwierdzenie było, były telefony od apollo itd itd).

 

Zobaczymy czy się dziad sprzeda. wystawiłem go na allegro za 455 zł na 3 dni. Mam 10 dni na odesłanie karty - i jeśli się nie sprzeda to tak właśnie zrobię.

 

Ech .. pierwszy raz kupiłem coś przez net. będzie to mój raz OSTATNI !

1280929[/snapback]

 

Hmm, ale zamawiales jako agp i placiles 455 ? To nie lepiej bedzie odeslac i domagac sie agp ? Jak ja sprzedasz w allegro to zeby kupic agp bedziesz musial dolozyc, bo przeciez nigdzie nie dostaniesz ponizej 500, a tu mialbys za 455 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos z posiadaczy gf6600 na agp , mieszka w niedalekich okolicach częstochowy ?? moza by za kilka dni przeprowadzic bezpośrednią konfontacje z radeonem 9800pro i wtedy mozna by rozwiac wszelkie wiątpliwości odnosnie tego kto tu rządzi... z checią sam bym sie dowiedział co lepsze <_< ... jeśli jest ktoś chętny na mały test przekrojowy to ja sie na to pisze :D

 

 

tylko niech mi wreszcie moja karta przyjdzie :mur:

 

 

aha żeby nikt sie nie czepiał ze wstawiam tu cosik o radeonie , poprostu śledziłem ten wątek od początku , jednak nie przekonał mnie na tyle aby wyrac gf 6600 , no i teraz z chęcią sie dowiem czy "dałem ciała" czy moze "trafnie wybałem" <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Cherry_Coke

co do przewodzenia pasty srebrner sproboj jej napchac w jakas szczeline na pcb:) a te radki medion-msi niemoga byc z ash takich zlych podzespolow bo sa robione do zestawow komp/ a tam musi byc cos zywotnego innaczej by zbankrutowali na wymienianiu ich;) acena tych radkow na allegro to straszny zdzier..... na ebay.de sa w podobnej /500zl/ cenie sa z pamieciami 2.2:) z przesylka wyszlo by wyszlo pewnie gdzies tyle co za 6600:) gozej z gwara ale kto trzyma karte w kompie 3 lata?:)

Edytowane przez Cherry_Coke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i fajnie wreszcie Everest widzi moją kochaną karte :) my w spakrlu nie mamy czujnika temperatury dlatego ja zamówie sobie taki elektroniczny i wsadze go miedzy rdzeń a wiatrak i wtedy będe miał tą nieszczęsną temperature

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Czy ktoś z was ma kartę graficzną:

 

GeForce 6600GT Gigabyte GV-N66T128D 128MB TV/DVI BOX (AGP) ?

 

Jesli tak to proszę o podzielenie się wynikami i obserwacjami.

 

Noszę się z zamiarem zmiany karty graficznej z GeF4 4200 na GeF6600GT. Co sądzicie o takiej wymianie?

 

Powyższą kartę można już nabyć za 800 zł. Czy jest to dobra cena za ten model? Czy za tą cenę możecie polecić coś lepszego?

 

Pozdrowienia!

 

P.S.

 

Jakie są NAPRAWDĘ taktowania tej karty 500/900 czy 500/1000?

 

Dla purystów: 500/450 czy 500/500?

Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do przewodzenia pasty srebrner sproboj jej napchac w jakas szczeline na pcb:) a te radki medion-msi niemoga byc z ash takich zlych podzespolow bo sa robione do zestawow komp/ a tam musi byc cos zywotnego innaczej by zbankrutowali na wymienianiu ich;) acena tych radkow na allegro to straszny zdzier..... na ebay.de sa w podobnej /500zl/ cenie sa z pamieciami 2.2:) z przesylka wyszlo by wyszlo pewnie gdzies tyle co za 6600:) gozej z gwara ale kto trzyma karte w kompie 3 lata?:)

1281283[/snapback]

zdzierstwo zdzierstwem :lol: ale ją włąsnie za 500zł wyrwałem , jak sie dobrze zagada to za 500zl mozna miec taką karte , a co do jakosci wykonania to licze na to zebys miał racje :razz: .... no i taka cena mylśle ze moze konkurować z gf6600 :) ,a co do wydajności sie okaże , niech sie do mnie tylko zgłości ktoś z bliskich mi okolic z gf6600 agp ... rozwiejemy wątpliwości tłumu B)

 

 

 

tomaszpaweł -> nie ten temat amigo , zmykaj do tematu o gf6600gt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupował ktoś w icomp-ie bo chce tam kupic sparkla ale niewiem czy sie opłaca za 579zł

1281642[/snapback]

ja kupowałem w iCompie, nie żałuję tych dodatkowych kilkudziesięciu zł, bo ładnie się kręci 530/335(670), no i poza tym mam do nich blisko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie gracie na gf w farcry na patchu 1.3? wszystko ladnie smiga sm3.0 itp , do momentu gdy wlacze HDR , nie chodzi mi o spadek wydajnosci bo o oczywiste ale o okropne przeklamania w grafice, poziom wody jakby sie podnosi , obiekty znikaja , pojawiaja sie itp , postaram sie o screeny , zmienialem sterowniki , od 6 iles do 71.81 czy cos takiego i zadnej zmiany - kompletna reinstalka directx itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BaretP --> a jak masz to podlączone do telewizorka, podaj całe połączenie, kabelki, przejściówki ewentualnie...

1281112[/snapback]

Podlaczenie normalne, kupiony kabel w sklepie komputerowym s-video --> euro i tak to podlaczone, zadnych przejsciowek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie  gracie na  gf  w farcry na  patchu  1.3? wszystko ladnie smiga  sm3.0 itp  , do momentu gdy wlacze HDR

1281782[/snapback]

A co to to HDR?

 

PS> Wam tez tak w Kronikach Riddica strasznie woooolno chodzi, jak macie ustawiony PS2.0++ ?

Edytowane przez MoRoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ale zamawiales jako agp i placiles 455 ? To nie lepiej bedzie odeslac i domagac sie agp ? Jak ja sprzedasz w allegro to zeby kupic agp bedziesz musial dolozyc, bo przeciez nigdzie nie dostaniesz ponizej 500, a tu mialbys za 455  :)

1281210[/snapback]

Tak, zamawiałem AGP i mieli je (czyli AGP w tej własnie cenie).

 

Właśnie próbuję się skontaktować z apollo - zobaczymy co z tego wyniknie

 

(w tej chwili zastanawiam się czy nie byłoby złym wyjściem kupić takiej karty np w pcprojekt - cóż ... czas pokaże jak to wszystko zostanie rozwiązane, nie omieszkam was o tym poinformować, mam jednak nadzieję (jeszcze ją mam), że apollo stanie na wysokości zadania i będzie OK)

Edytowane przez wojwar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojwar - nie zrażaj się...trzeba kupować w dobrych sklepach po prostu (niby Apollo nie jest złe ale kilku moich znajomych się na nim przejechało)...

 

Leborg - napisałem chyba bo tak wynika z mojego doświadczenia. Może Ty masz większe...

 

P.S.

Gdzie te bzdury....??

 

EDIT:

 

MoRoN - popatrz tu - artykuł o HDR:

 

http://www.xbitlabs.com/articles/video/display/farcry13.html

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem, tylko az tak to wygladzanie cieni zwalnia? Na karcie tej klasy? :D

1282030[/snapback]

Nie wiem dlaczego Cię to dziwi, gdybyś miał 6800 Ultra to można by mieć o to pretensje, ale 6600 nie jest żadnym demonem prędkości. Ot niezła karta za przyzwoitą cenę i nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojwar - nie zrażaj się...trzeba kupować w dobrych sklepach po prostu (niby Apollo nie jest złe ale kilku moich znajomych się na nim przejechało)...

Mam pytanie - jak tamte sprawy zostały "rozwiązane" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajmy na to - Radeon 9600 Pro mojego kumpla - zamówił go za bodajże 560 zł (kilka miesięcy temu) - przysłali jak gdyby nic 9600 Advantage...Kumpel się wqrzył i zadzwonił do nich - olali go. Zaczęli go zwodzić, kombinować - a to że nie ma a to cośtam. Wymienili mu kartę dopiero gdy się u nich osobiście zjawił (w Rzeszowie) - pojechał tam z ojcem. Cały cyrk trwał coś ok miesiąca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego Cię to dziwi, gdybyś miał 6800 Ultra to można by mieć o to pretensje, ale 6600 nie jest żadnym demonem prędkości. Ot niezła karta za przyzwoitą cenę i nic więcej.

1282078[/snapback]

przyzwoitą cenę ?????

najgorsza jak do tej pory karta z 6 serii (chociaż 6200agp chyba niedługo będą w sklepach)

to badziewie 530-600zł

 

to nie jest przyzwoita cena!!!!

 

Przyzwoita cena to dałem kiedyś w sklepie 240zł za GF 2 Titanium i sość długo sobie na tym pograłem,

nawet do niedawna gierki przyzwoicie chodziły...

A teraz zamiast znów wydać 250zł na nową to muszę wywalić ok 600 - ZDZIERSTWO - i to jeszzce żadna rewelacyjan karta :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kinio --> Wiesz, na razie wszystkie gry (oprocz tej) chodza mi na max plynnie (>20fps) [oprocz textur, bo ram zwalnia :/ ]

 

ghost_mode --> Ja na GF2Ti w 2002 roku wydalem 400zl... I juz wtedy nie bylo tak calkiem idealnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz zamiast znów wydać 250zł na nową to muszę wywalić ok 600 - ZDZIERSTWO - i to jeszzce żadna rewelacyjan karta :/

1282259[/snapback]

Kup radka 9550 i spokojnie pograsz w przyzwoitej cenie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyzwoitą cenę ?????

najgorsza jak do tej pory karta z 6 serii (chociaż 6200agp chyba niedługo będą w sklepach)

to badziewie 530-600zł

 

to nie jest przyzwoita cena!!!!

 

Przyzwoita cena to dałem kiedyś w sklepie 240zł za GF 2 Titanium i sość długo sobie na tym pograłem,

nawet do niedawna gierki przyzwoicie chodziły...

A teraz zamiast znów wydać 250zł na nową to muszę wywalić ok 600 - ZDZIERSTWO - i to jeszzce żadna rewelacyjan karta :/

1282259[/snapback]

:-P Żyjemy w Polsce więc się do tego przyzwyczaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyzwoitą cenę ?????

najgorsza jak do tej pory karta z 6 serii (chociaż 6200agp chyba niedługo będą w sklepach)

to badziewie 530-600zł

 

to nie jest przyzwoita cena!!!!

 

Przyzwoita cena to dałem kiedyś w sklepie 240zł za GF 2 Titanium i sość długo sobie na tym pograłem,

nawet do niedawna gierki przyzwoicie chodziły...

A teraz zamiast znów wydać 250zł na nową to muszę wywalić ok 600 - ZDZIERSTWO - i to jeszzce żadna rewelacyjan karta :/

1282259[/snapback]

 

Wiesz... jak GF2 Ti miała cenę 250 zł to na 100% nie była już "przyzwoitą" kartą.

 

wtedy 3Ti kosztowała jakieś 350-400 zł, a 4Ti - 600-1000 (i 4Ti była przyzwoita).

 

W tej chwili za 250 zł kupisz R9550, która jest tak samo przyzwoita - jak wtedy 2Ti (jak 2Ti była uznawana za bardzo dobrą kartę - to kosztowała 1000-1500 zł). Na 9550 jeszcze dłuugi czas pograsz sobie w różne gierki (co prawda nie w 1600x1200 z AA i AF - ale w 1024 na bank)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...