Skocz do zawartości
nitz

Geforce 6600 / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

JEST JEST JEST !! WYGRALLLEM!! :D

po tygodniu ciezkich bojow z moja nowa k.graficzna w koncu udalo mi sie !!

 

wina byly nieodpowiednie sterowniki do chipsetu (nforce2)

Ja instalowalem te najnowsze ktore byly robione pod nF4 a jak wiadomo nf4 nie ma AGP tylko PCI-E stad tak dziwnie wykrywalo moja karte zamiast agp x8 to pci-e x0

i chodz na zasyfionym systemie ale odrazu widac roznice ... 2k1 - 14k 2k3 - 6k 2k5 - 2,5 k !!

na lajtowym oc ..!! jestem zadowolony i to bardzo teraz tylko jeszcze 1 format bo po radku pewnie jakis syf zostalo i po paru reinstalacjach sterow i moge zaczac grac w prince of persie i pare innych gierek

 

pamietajcie do nF2 najlepiej wgrywac 5.10 i wtedy widzi normalnie AGP (ktos juz mial tutaj taki problem)

 

UPDATE: Jaka macie temp gpu ? u mnie 31stopni ... i wcale nie prawda jest ze srebrna pasta artica(? no ta za 3zl) nic nie daje... ja na a2500@3200 mam 36-42stopnie z tym ze wiatrak jest pod cd romem i wieje na radiator-grafike :) przynajmniej ja nie nazekam ^^

1284825[/snapback]

Jedzrej juz pare stron wczesniej pisalem ci ze to moze przez sterowniki nforce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wałek

chciałeś troche wyników w grach, teraz troche pogrywam w NFSU2. dla 1280*1024 (najczęściej gram w 1024, lecz przymierzam się do LCD i sprawdzam jak karta się będzie zachowywać w natywnej), przy max detalach, włączonym antywirze, firewalu, frapsie, sofcie od radiówki i Ad Watch mam:

przy taktowaniu 400/300 od 13 do 20 FPS,

....................... 500/325 16-25

wartości FPS-ów podawane dla samej jazdy, wiadomo w menu i przerywnikach więcej, jakby co mogę wkleić log-a z frapsa.

 

zaraz sprawdze dla tych taktowań dla 1024*768 i podam wyniki o ile net bedzie działał - grrr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

c@lina radiówka znam ten ból wstaje i sie mode byle by net chodził a tu .. gg niedostepny :( denerwuje mnie to juz powoli ale niema nic na tym polskim rynku a neo te ograniczenie :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedzrej juz pare stron wczesniej pisalem ci ze to moze przez sterowniki nforce ;)

1285915[/snapback]

 

dokładnie niby naprawisza tyle kompów a nawet nie sprawdziłes czy dobre sa stery szczerze bałbym sie do ciebie kompa oddać wszyscy ci mówili o sterach do chipsetu

1285934[/snapback]

czlowiek uczy sie na wlasnych bledach... za dlugo tez nie siedzialem nad tym (praca,szkola wieczorowa) chodz przyznam ze zezarlo mi to troche nerowow ...

po formacie pojawil sie kolejny problem w aidzie:

 

Właściwości mikroukładu płyty głównej

Problemy i Sugestie

Problem: Ponad połowa pamięci fizycznej jest dostępna dla AGP. To może zmniejszyć wydajność.

Edytowane przez JedrzeJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyniki NFSU2 dla 1024*768, ustawienia jak powyzej:

taktowania: 400/300 17-24

500/325 20-28 do 33

aha bez zmian we właściwościach karty, czyli AA, aniso i synchronizacja pionowa pod kontrolą aplikacji a jakość tekstur na wysoka jakość i of coz całość w 32bit.

 

jakby kto chciał to mogę podac jeszcze wyniki z GTA VC, Morrowind oraz RTCW SP i ET (ale mam niesamowite lagi więc tylko dla sprawdzenia), COD-a już kiedyś podawałem - niestety tylko z singla, multi - no niestetynie :( - sory Gudzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po testach TV-out w Leadteku 6600 i działa, ale... mam czarno-biały obraz i za cholere nie mogę zmienić, żeby był kolorowy...

Podłączałem kable na następujące sposoby:

TV-out --> chinch-chinch --> chinch w TV

TV-out --> chinch-chinch --> EURO

TV-out --> chinch-chinch --> EURO (magnetowid) --> EURO-EURO (TV)

 

Zawsze ten sam problem... black & white :(

 

Jak miałem R9550 wystarczyło podłączyć kabel TV-out --> S-video w TV (tak to się chyba nazywa) i było OK, a tu tak nie mogę sprawdzić, bo Leadtek ma tylko krótkie kable/wyprowadzenia...

 

...powinienem użyć jakiegoś specjalnego programu? (np. TVtool), czy zaopatrzeć się w jakiś lepszy kabel...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przełaczałes PAL NTSc ??Tv tool poprawia jakość przynajmniej tak było w starych sterach Nvidi jak miałem GF2

1286217[/snapback]

Przetestowałem po kolei wszystkie dostępne ustawienia Palx i NTSCx (x-różne literki z alfabetu... :) ) i to nic nie dało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a masz TV Pal czy NTSC ??

1286249[/snapback]

Nie mam pojęcia B) ale jak miałem Radka, to działał zarówno w Pal'u jak i NTSC... tyle że w tym drugim nie było migotania obrazu (PAL wyglądał jak monitor ustawiony na 60Hz :blink: )

 

edit:

a ten TV, który mam to jakić 2X calowy Soniacz Trinitron.

Edytowane przez krzych650

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podlaczam sie do tematu

ja mam Radeona 9550 i tez nie mialem koloru, wszystko sie zmienilo po zakupie przejsciowki kupilem ja w zwyklym sklepie RTV ok 5zl wiem ze na allegro tez byly. Moze to ten sam problem sprubuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@krzych650 - uzywasz tego samego kabelka co miales przy radku, czy tego ktory dostales z karta? Sprobuj tego od radka :)

1286264[/snapback]

Niestety Radka pozbylem się razem z kablem, ale może skołuję takowy od kumpla i potestuję czy pomogło.

 

Vienio -> jaką przejściówkę masz na myśli? - chodzi ci poprostu o cały inny kabel do TV-out?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slabe te wyniki w nfs 2 u - rozumiem ze AA w opcjach gry na maxa i reszta detali tez. Mi na tym co w podpisie ponizej 25 nie spada nigdy - srednio kolo 30-33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slabe te wyniki w nfs 2 u - rozumiem ze AA w opcjach gry na maxa i reszta detali tez. Mi na tym co w podpisie ponizej 25 nie spada nigdy - srednio kolo 30-33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po testach TV-out w Leadteku 6600 i działa, ale... mam czarno-biały obraz i za cholere nie mogę zmienić, żeby był kolorowy...

Podłączałem kable na następujące sposoby:

TV-out --> chinch-chinch --> chinch w TV

TV-out --> chinch-chinch --> EURO

TV-out --> chinch-chinch --> EURO (magnetowid) --> EURO-EURO (TV)

 

Zawsze ten sam problem... black & white :(

 

Jak miałem R9550 wystarczyło podłączyć kabel TV-out --> S-video w TV (tak to się chyba nazywa) i było OK, a tu tak nie mogę sprawdzić, bo Leadtek ma tylko krótkie kable/wyprowadzenia...

 

...powinienem użyć jakiegoś specjalnego programu? (np. TVtool), czy zaopatrzeć się w jakiś lepszy kabel...?

1286192[/snapback]

Wystarczy, że w sterownikach wybierzesz w włąściwościach TV odpowiedni format np. PAL-B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że w sterownikach wybierzesz w włąściwościach TV odpowiedni format np. PAL-B

1286673[/snapback]

Przetestowałem po kolei wszystkie dostępne ustawienia Palx i NTSCx (x-różne literki z alfabetu... :) ) i to nic nie dało...

1286238[/snapback]

:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B)

 

wyniki NFSU2 dla 1024*768, ustawienia jak powyzej:

taktowania: 400/300 17-24

                500/325 20-28 do 33

aha bez zmian we właściwościach karty, czyli AA, aniso i synchronizacja pionowa pod kontrolą aplikacji a jakość tekstur na wysoka jakość i of coz całość w 32bit.

 

jakby kto chciał to mogę podac jeszcze wyniki z GTA VC, Morrowind oraz RTCW SP i ET (ale mam niesamowite lagi więc tylko dla sprawdzenia), COD-a już kiedyś podawałem - niestety tylko z singla, multi - no niestetynie :( - sory Gudzio

1286042[/snapback]

hoho cos kiepskawo , jak dobrze ze wziełem radka 9800xl (medione) , w nfsu przy wszystkim co sie da w nfsu2 na full i 1024x768 srednia wartośc klateczek nie spada ponizej 35 :lol: momentami sa zarywki koło 25pfs ale kazdemu sie zdaża :wink: w 1280x1024 jest ciut gorzej, ale nie wiele dalej mozna przyjemnie grac bez jakis przeszkadzających zarwan i przestojów...

 

 

slabe te wyniki w nfs 2 u - rozumiem ze AA w opcjach gry na maxa i reszta detali tez.  Mi na tym co w podpisie ponizej 25 nie spada nigdy - srednio kolo 30-33

1286647[/snapback]

a tu sytacja kolegi podobna jak u mnie , czyli kolejny + dla radzia , warto dodać ze z tych radków da sie jeszcze wiecej wycisnąc ... :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B)

 

 

 

hoho cos kiepskawo , jak dobrze ze wziełem radka 9800xl (medione) , w nfsu przy wszystkim co sie da w nfsu2 na full i 1024x768  srednia wartośc klateczek nie spada ponizej 35  :lol:  momentami sa zarywki koło 25pfs ale kazdemu sie zdaża  :wink:  w 1280x1024 jest ciut gorzej, ale nie wiele dalej mozna przyjemnie grac bez jakis przeszkadzających zarwan i przestojów...

a tu sytacja kolegi podobna jak u mnie , czyli kolejny + dla radzia , warto dodać ze z tych radków da sie jeszcze wiecej wycisnąc ...  :razz:

1286813[/snapback]

jestem ciekaw jak wypada ten medion w starciu z 6600gt bo cos mi sie zdaje ze wtedy ten radek zostaje ostro w tyle Edytowane przez uki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Cherry_Coke

co do czarno bialego obrazu to jeszcze moze byc taka opcja ze wasz tv nie obsluguje obrazu z s-video ale to sie tyczy raczje tylko s-video=euro:) no te radki 9800xl to dobry wybor w tej cenie tylko czekac az ktos sporwadzi od niemcow 9800xl z pamieciami samsunga 2.2:) szkoda ze tluka na tych radkach taka prowizje dla siebie jakies 130-170zl... od sztk.

Edytowane przez Cherry_Coke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...