Skocz do zawartości
nitz

Geforce 6600 / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

Przez przypadek lukając na tego palita powyżej natknąłem się na stronę ich sterowników a oto co ujrzałem:

1333402[/snapback]

Do chlodzenia kart WinFast 6600 TD i GT polecam Radiator Zalman ZM-VF700Cu

Moim zdaniem najlepszy jak narazie sposob do zminimalizowania temperatury!!!

http://www.proline.pl/shop.php?prodid=5a414c5f56463730304355

a co do tych sterow od Palita to pierwszy raz sie spotkalem zeby takie stery zajmowaly 211 MB...

Edytowane przez bossdrum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie polecam radiator na mostek polnocny zalman zm-nb32j + maly wentylatorek, trzeba tylko dorobic dluzsze mocowania z racji tego iz rozstaw dziurek na leadteku jest dos spory a temperatura bez zadnych szlifow itp rzeczy to w idle 41 stopni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze to jest takimodel tyle ze z dopiskiem ''GT''

Ale taktowania owszem 800 mhz tyle ze cena jest troche wieksza niz podales... :?

1332371[/snapback]

To napewno nie jest model GT taki naiwnych ludzi to już nie ma :)

Zresztą to jest wersja BOX więc wszystko jest napisane na kartonie.

Taktowania pamięci są takie wysokie dlatego, że karta jest na DDR3.

Kupiłem ją u kolegi w sklepie w Pasłęku w cenie specjalnej, na necie też jest ale o 100 więcej http://www.protcom.pl/index.php?idkategorie=45&id=1427

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problemy z Far Cry? U mnie źle wyświetla tekstury na sterowikach 71.84 próbowałem wgrać 66.93 ale karta nie jest wtedy wykrywana!

1333750[/snapback]

widze ze kolejna osoba ma problemy z niewykrywaniem karty w sterownikach z serii 6xx , ja na 71.84 błedy mam w windowsie nic prawie nie widac w far cry wszystk ok (widocznie tylko w 2 d cos mi sie pierdzieli ) karte odesłałem do sklepu maja wymienic zobaczymy co bedzie byle szybko odesłali . Edytowane przez uki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , mam pytanie.

Posiadam karte WinFast 6600 TD z Biosem Vmod 1.4V taktowanie 300/600Mhz i podczas normalnej pracy kompa (Windows XP SP2 , obróbka zdjęć , załączony NVTUNE , WORD , EXCEL i MACROMEDIA DREMWAR) mam temp.karty ok.50-51st. jak pogram w NFU2 mam ok.53-54 st. powiedzcie mi czy to jest normalna temp.przy tej karcie z tym biosem czy już za wysoka, poprostu czy moge sie obawiać spalenia karty przy tej temp. bo w WinFoxie pokazuje 46 - 47 st. też dziwne.

Proszę o podpowiedż .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , mam pytanie.

Posiadam karte WinFast 6600 TD z Biosem Vmod 1.4V taktowanie 300/600Mhz i podczas normalnej pracy kompa (Windows XP SP2 , obróbka zdjęć , załączony NVTUNE , WORD , EXCEL i MACROMEDIA DREMWAR) mam temp.karty ok.50-51st. jak pogram w NFU2 mam ok.53-54 st. powiedzcie mi czy to jest normalna temp.przy tej karcie z tym biosem czy już za wysoka, poprostu czy moge sie obawiać spalenia karty przy tej temp. bo w WinFoxie pokazuje 46 - 47 st. też dziwne.

Proszę o podpowiedż .

1334007[/snapback]

Sprawdz jakie optymalne ustawienia w 3D system Ci wykrywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problemy z Far Cry? U mnie źle wyświetla tekstury na sterowikach 71.84 próbowałem wgrać 66.93 ale karta nie jest wtedy wykrywana!

1333750[/snapback]

Pwtórzę jeszcze raz - nie ma żadnych problemów ze współdziałaniem Leadteka A6600TD i sterowników 6x.xx !!! Dowód macie na załączniku - właśnie pracuję na sterach o których pisałeś laudini, że nie działają :D

Niekiedy tylko troszkę trzeba się namęczyć żeby je zainstalować.

 

INSTRUKCJA WGRYWANIA STEROWNIKÓW:

1. wybieramy Właściwości z menu ikonki Mój komputer,

2. przechodzimy na zakładkę Sprzęt i wybieramy Menedżer urządzeń

3. Karta graficzna będzie odznaczona jako sprzęt nierozpoznany - klikamy na nią i wybieramy zakładkę Sterownik i wchodzimy w Aktualizuj sterownik

4. W kreatorze gdy system pyta czy ma się łączyć z I-netem wybieramy Nie tym razem

5. Na koleknym oknie - Zainstaluj z listy lub określonej lokalizacji

6. Na kolejnym oknie wybieramy - Nie wyszukuj, wybiorę sterownik do zainstalowania

7. Z tego co pamiętam przerzuci nas do wyboru urządzeń więc wybieramy Kartę graficzną

8. W następnym oknie nie będzie możliwości wyboru sterownika więc klikamy na Z dysku i wskazujemy katalog gdzie rozpakowane są stery od nVidii (domyślenie C:\nVidia\Win2KXP\66.93\)

9. Z listy wybieramy GF6600 i zatwierdzamy instalację (system może się burzyć że stery nie są podpisane cyfrowo)

10. Koniec :D Sterownik powinien być zainstalowany i działać :D

post-108400-1111092759_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się dzieje ale poniżej 1024X768 jak coś odpale to wypiepsza poza skale monitor. Po tym biosie nie dość że monitora mi wykryć nie chce to sam nie potrafi określić bezpiecznych ustawień monitora ( w sterach w zakładce monitor w ogóle mam zablokowane <ukryj tryby których ten monitor nie potrafi wyświetlić> ) i jak patrze jakie tempo poniżej 1024x768 ma w sterach to się nie dziwię wszędzie po 240 ustawione. Zmieniam to a on i tak swoje. Zewnętrzne ustawienia w powerstripie też nic nie dały. O co tu chodzi i co najważniejsze co z tym zrobić?? Pomóżcie bo brothers in arms mi nie odpala.. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się dzieje ale poniżej 1024X768 jak coś odpale to wypiepsza poza skale monitor. Po tym biosie nie dość że monitora mi wykryć nie chce to sam nie potrafi określić bezpiecznych ustawień monitora ( w sterach w zakładce monitor w ogóle mam zablokowane <ukryj  tryby których ten monitor nie potrafi wyświetlić> ) i jak patrze jakie tempo poniżej 1024x768 ma w sterach to się nie dziwię wszędzie po 240 ustawione. Zmieniam to a on i tak swoje. Zewnętrzne ustawienia w powerstripie też nic nie dały. O co tu chodzi i co najważniejsze co z tym zrobić?? Pomóżcie bo brothers in arms mi nie odpala.. :cry:

1334118[/snapback]

Najlepeij do ustawienia odświarzania użyj Refresh Force - strona domowa http://www.pagehosting.co.uk/rf/ .

Plik ściągniesz tutaj http://files4.majorgeeks.com/files/e87152a...deo/reforce.zip

 

Ponadto korzystając z tego programu pozbywasz się problemu z "dziwnymi" zachowaniami się karty w testach i grach. Z tego co czytałem to nVidia sama potwierdziła, że wbudowany w sterownik program regulujący odświarzanie nie spisywał się najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja niestety musialem zrezygnowac z refresh locka na zakladke w sterach do grafy bo jak mam na refresh locku to nie moge wylaczyc akceleracji myszy a w Counter strike jest ona denerwujaca wiec rezygnuje tez z +600 pkt w 3D markach i jade na defautlowych sterach dolaczonych do grafy :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pwtórzę jeszcze raz - nie ma żadnych problemów ze współdziałaniem Leadteka A6600TD i sterowników 6x.xx !!! Dowód macie na załączniku - właśnie pracuję na sterach o których pisałeś laudini, że nie działają :D

Niekiedy tylko troszkę trzeba się namęczyć żeby je zainstalować.

 

INSTRUKCJA WGRYWANIA STEROWNIKÓW:

1. wybieramy Właściwości z menu ikonki Mój komputer,

2. przechodzimy na zakładkę Sprzęt i wybieramy Menedżer urządzeń

3. Karta graficzna będzie odznaczona jako sprzęt nierozpoznany - klikamy na nią i wybieramy zakładkę Sterownik i wchodzimy w Aktualizuj sterownik

4. W kreatorze gdy system pyta czy ma się łączyć z I-netem wybieramy Nie tym razem

5. Na koleknym oknie - Zainstaluj z listy lub określonej lokalizacji

6. Na kolejnym oknie wybieramy - Nie wyszukuj, wybiorę sterownik do zainstalowania

7. Z tego co pamiętam przerzuci nas do wyboru urządzeń więc wybieramy Kartę graficzną

8. W następnym oknie nie będzie możliwości wyboru sterownika więc klikamy na Z dysku i wskazujemy katalog gdzie rozpakowane są stery od nVidii (domyślenie C:\nVidia\Win2KXP\66.93\)

9. Z listy wybieramy GF6600 i zatwierdzamy instalację (system może się burzyć że stery nie są podpisane cyfrowo)

10. Koniec :D Sterownik powinien być zainstalowany i działać :D

1334108[/snapback]

 

hmm no ale własnie to nie jest raczej normalne takie instalowanie bo inni na tym leadteku nie mieli takich problemow ..

 

 

a i działaja ci sterowniki leadteka z płytki albo z ich strony po tym vmodzie ?

Edytowane przez uki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm no ale własnie to nie jest raczej normalne takie instalowanie bo inni na tym leadteku nie mieli takich problemow ..

a i działaja ci sterowniki leadteka z płytki albo z ich strony po tym vmodzie ?

1334190[/snapback]

Z płytki instalacyjnej nie, gdyż instalator wykrywa brak karty Leadteka w systemie, ale staty ze strony bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Optymalne ustawienia w 3D wykrywa następująco 3D-385/685

Miramp i co z tym zrobić , i od czasu do czasu obraz w monitorze i się trzęsie w narożnikach że patrzeć niemożna

1334250[/snapback]

Ja też mam dziwne rzeczy. Optymalne mi pokazywał 375-390 a teraz mi pokazuje 329 nie ważne czy zegary mam 550 czy 300 nie wiem czemu. Obraz wyglada jakby coś go zakłucało. Edytowane przez miramp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj testowalem wstepnie grafe i na 71.84 osiagnalem prawie 7k w 3dmarku =) niezle nawet biorac pod uwage ze procek jeszcze nie podkrecony na maxa i chlodzenie jest OEM'owe bez zmiany pasty nawet. temp w stresie max 60 stopni takze spoko. =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne, że w zakładce Nvidi- AGP settings, w pozycji max AGP rate w kolumnie OS pokazuje X2 a nie X8? System mam XP.

1335794[/snapback]

jaka wersja sterow do plyty glownej ? ja mialem problem z tym ze zainstalowalem ZA NOWE tj pod nF4 gdzie jest PCI i AGP mialem wylaczone i 1000 pkt mnie w 3D markach .. zainstalowalem zalecane do mojej plyty i wykrywa mi agp x8 a moze masz poprostu w biosie ustawione agp x2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm , z tego co jaże to winfast ma na rdzeń standardowo 1.3v , po wgraniu biosa od sparkla , wartość skacze do 1.4 .....

 

a da sie zrobić na sparklu 1.5 albo więcej ?? :razz:

 

i czy ew. są już vmody albo vdimy na sparkla 6600 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

male info:

czy zeby wgrac bios ze sparkla do GF 6600TD wystarczy :

 

Odpalamy NiBitora 2.0a i wchodzimy w Adv.

Info i zmieniamy : Sub Vendor ID z 0000 na 107D , Sub System ID z 0000 na 2A28

,Board ID z 9636 na 0614 i klikamy zapisz. Winfoxem śmiało wgrywamy biosik bez

żadnych problemów.

Cieszymy się taktowaniem rdzenia powyżej 500

 

1327514[/snapback]

UPDATE: ok olewam to narazie.. troche strach mi wgrywac nowego biosa bo nigdy tego nie robilem a po 2gie brak jakiegos dobrego biosa chyba ze sie myle ... link ? :P

Edytowane przez JedrzeJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem dziś swojego Palita w 3DMark 2005 .

Przy nie kręconej karcie 350/ 800, Bartonie 2500 no OC, asusie A7V880 i Kingstonach 512 wynik 2373 jest dobrym wynikiem ?? ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem dziś swojego Palita w 3DMark 2005 .

Przy nie kręconej karcie 350/ 800, Bartonie 2500 no OC, asusie A7V880 i Kingstonach 512 wynik 2373 jest dobrym wynikiem ?? ??

1335986[/snapback]

Niezbyt, moje wyniki na WinFaście przy zegarach: 451/675 były takie:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

am zamiar kupic GeForce 6600 Leadtek A6600-TD 128MB (128-bit) i jestem ciekaw ile mocy pobiera.

Mam zsiłke 300W shido (japońska chyba) dobrze trzyma napięcia.

Duron 1200 Mhz (morgan)

256 DDR (PC2100) 266mhz

mobo shutlle ak32l

karta sieciowa

karta dźwiękowa

3 urządzenia USB

3x 80mm (wentyl)

Western Digital 80gb 800jb 7200 8mb cache

Samsung 5200 10gb

Lg 4800b (palnik cd)

LG gsa (palnik dvd)

 

Aktualnie geForce 2 mx 100/200 32mb

 

Czy psu przy tym configu wyrobi (moge juz nawet bez krecenia sie obyc zarówno procka jak i grafy) ?? Ile Wat mocy potrzeba dla GeForce 6600 non GT (zwykłu nie GT) a ile potrzeba radeonowi 9600Xt ?? Oczywiście chodzi o sprzet na AGP zeby nikt niezczajony nie pomyślał ze chodzi o pci-e

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kepuc - taki wynik przy rdzeniu na 350 jest ok

 

@sbchp250: ale ty zdajesz sobie sprawe ze kupowanie do takiego konfigu 6600 to jak kupowanie nitro do syrenki? nie spodziewasz sie chyba ze po zakupie 6600 nowe gierki ci beda spoko smigac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczą mi tylko średnie detale.

A jak na takim configu chodził by np. doom średnie deatale albo mniejsze 1024x768 ??

 

Mam zamiar zmienic procka na athlona 2300 (ale za pare miesiecy)

A poki co wkurzyłem sie dzisiaj bo Driv3r mi niechodzi, włączam na chwile pokazuje się czarny ekran i wraca do systemu.

Edytowane przez sbchp250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...