Skocz do zawartości
nitz

Geforce 6600 / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

W ICOMPIE pojawiły się Leadteki 6600 AGP. Tylko trochę cena wygórowana... 599 zł + przesyłka...

Leadtek 6600

 

Ja czekam na swojego Leadteka, zamówiłem za 566 zł w Sirius.pl... :) Mam nadzieję, ze się nie zawiodę... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii zakupów na giełdzie komputerowej w Katowicach to z gwarancją nie ma problemów bo zdecydowana większość sprzedających prowadzi "zwykłe" sklepy komputerowe ale nie liczyłbym na to, że będzie tam GF 6600. Bardzo popularny wentylator Arctic Fan Pro TC był tylko na jednym stoisku i to jeszcze w cenie 20zł! (Allegro.pl - 9zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze zaczniemy chwalic sie ile kto podrecił swoje 6600, ja swojego Sparkla 6600 agp wykreciłem bez dodatkowego chłodzenia 500MHz rdzen i 620MHz pamieci, wydaje mi sie ze jeszcze mozna te karte podkrecic ale nie chce jej męczyc

aha i jeszcze mam pytanie czy zaglądał ktos pod radiator na tej karcie, posmarowali chociaz jakąs pasta???

1264117[/snapback]

mój poszedł na 538/320, ale najlepszy wynik miałem na 535/310 6516 w 03 i 2931 w 05. niestety nie mam linków do futuremarka, bo mi w tym czasie operator radiówki poprostu ją wyłączył (kur...ca mnie bierze bo dzieje sie tak coraz częściej). planuję jednak założyć radiatorki na memorki, nie wiem tylko jeszcze jakie.

 

w zwiazku z moimi wynikami, a pw niemożliwością ich udokumentowania, prosze nie traktować ich jako pewne odzwierciedlenie karty i jej możliwości o/c.

Edytowane przez _c@lina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie liczyłbym na to, że będzie tam GF 6600.

1264309[/snapback]

Hmm... A moze ktos ja na tej gieldzie widzial?

 

A jakie firmy na niej sa godne uwagi?

Edytowane przez MoRoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marka to "no name" nic więcej sprzedawca nie powiedział więc kij wie co to jest. Sklep ma cennik internetowy niestety nie pamiętam, ale google "AND+Nowy Targ załatwi sprawę"

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marka to "no name" nic więcej sprzedawca nie powiedział więc kij wie co to jest. Sklep ma cennik internetowy...............

1264753[/snapback]

No niestety w cenniku www nie mają nic ciekawego;(

(bo chyba chodzi o http://www.andcomputers.pl/kontakt.html )

Może chociaż wiesz jaki kolor laminatu był (może jakoś się zidentyfikuje;))? bo za tą cenę to ciekawa karta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie:

Interesuje mnie jakosc obrazu w 3d, a dokladniej z wlaczonym AA, poprzednie GF mialy gorsza jakosc do kart ATI

moze przeginam ale mam wrazenie ze wygladzanie AA w FX-ach x4 bylo takie jak w ATI x2, czy w GF serii 6 jest to juz poprawione?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak z AA bo nie gram z tym i nie ma mnie przy komputerze z gf6600 aktualnie, ale jak pisałem wcześniej ( na drugi raz czytajcie posty ) obraz jest dla mnie idealny, niczym się nie różni ( mam na myślii ujemne pkt ) w stosunku do markowego gf4ti, który jak wiecie obraz 3d i 2d jak i kolory miał rewelacyjne! i tak samo jest w przypadku gf6600 . pozdro

Edytowane przez kalabanga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cholera wie co to za noname bo jak bylem to nie mieli zadnej na stanie cobym polukał, a zamawiac nie mam zamiaru jesli nie mam kasy. Ale gorzej niz jakis Prolink, POV czy CLUB3d albo powercolor (2 ostatnie to raczej ati) to byc nie moze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swojego Sparkle'a wykręciłem na 540/340. W 3dmarku03 w tescie 4 są tylko małe kropki na wodzie, w 05 jest sporo <_< . I tu pytanie. Jeśli w markach ma troche artów, a w np. HL2, Far Cry czy Doom 3 nie mam W OGÓLE, to może tak być? Nic sie nie spali?

3dmarka 03 przechodzi bez zwisów na 6635 marków, przy zwiekszeniu rdzeń na 550 mamy zwis :(. Zaznaczam ze chłodzenie fabryczne wszystkie mozliwe ustawienia na default.

 

Tu link do screena http://members.lycos.co.uk/wiewi/6635.jpg

Jakby nie dzialal to powiedzcie

 

A tak na marginesie.... testował ktoś juz tv-out?

 

Zapomniałbym... procek niekrecony 2500+ i pamięci ustawione synchro na 333

 

nie kręce proca bo zasilacz 300W <_<

Edytowane przez wiewi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak z AA bo nie gram z tym i nie ma mnie przy komputerze z gf6600 aktualnie, ale jak pisałem wcześniej ( na drugi raz czytajcie posty )

ta, tyle ze topic przeczytalem caly i jakos o AA nic nikt nie wpominal a o TO mi chodzi

na in4.pl byl taki test kiedys przeprowadzony "jakosc obrazu R9800 vs FX5900" ale teraz strona sie nie laduje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory nie zacytowałem, odnosiłem się do wypowiedzi model3100. Pytał się o jakość obrazu, a pisałem wcześniej o tym, natomiast o AA napisałem, że nie uruchamiałem w tym trybie..

 

P.S. zresztą co ja się będę tłumaczył, jak przeczytasz ze zrozumieniem mojego posta wcześniejszego to jasno wyjaśniłem na początku że z AA nie grałem, później jest "," i

 

"ale jak pisałem wcześniej ( na drugi raz czytajcie posty ) obraz jest dla mnie idealny, niczym się nie różni ( mam na myślii ujemne pkt ) w stosunku do markowego gf4ti, który jak wiecie obraz 3d i 2d jak i kolory miał rewelacyjne! i tak samo jest w przypadku gf6600 "

 

więc dotyczy się to samego obrazu 3d/2d bez AA, o którym pisałem wcześniej. no offence. pozdro

Edytowane przez kalabanga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ICOMPIE pojawiły się Leadteki 6600 AGP. Tylko trochę cena wygórowana... 599 zł + przesyłka...

1264151[/snapback]

w ICOMP.pl sa juz po 569zl :-). a i sklep pewny. ja juz kupilem tam sparkle; kurde mialbym z winfastem gry :unsure: ; choc z drugiej strony moj sparkle ma na starcie 550 Mhz na pamieciach:). poki co dziala na 500/550 Mhz, jak zmienie zasilacz podkrece wiecej:).

 

coz.. gry zawsze mozna sobie zalatwic. no i w koncu DOOM3 zapiernicza az milo; jutro bede mial riddicka:P

Edytowane przez zonepc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie firmy na niej sa godne uwagi?

1264367[/snapback]

Sprzedawców oceniam na podstawie tego jak realizują gwarancje, a tam jeszcze nigdy nie miałem potrzeby tego robić więc trudno coś polecić ale znajomi dobrze mówią o:

SPAT

CEI

PROOF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...I chyba się pojawiły Leadteki w ProLine, nie ma żadnych fotek ani opisów ale to chyba to... Nazwa na to wskazuje... :)

I do tego fajna cena 539 zł.

 

Link do sklepu...

 

Tylko pewnie z dostępnością będzie różnie...

Edytowane przez Rellock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...I chyba się pojawiły Leadteki w ProLine, nie ma żadnych fotek ani opisów ale to chyba to... Nazwa na to wskazuje... :)

I do tego fajna cena 539 zł.

 

1265910[/snapback]

 

No cena super - widzać, że konkurencja dobrze rynkowi kart robi. Ja poczekam na cenę 480 zł - pewnie jakieś 2-3 miechy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...I chyba się pojawiły Leadteki w ProLine, nie ma żadnych fotek ani opisów ale to chyba to... Nazwa na to wskazuje... :)

I do tego fajna cena 539 zł.

 

1265910[/snapback]

A tutaj opis i zdjęcie tej karty:

 

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=16052#

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z głównym serwisem we Wrocku jest ( Proline ), byłem tam kilka razy ale nic nie kupiłem :], mimo iż studiuję tam :>, jednak dokonałem zakupu w jednym z jego oddziałów mianowicie w Wieluniu i miałem Duże nieprzyjemności, zresztą nie tylko ja! ( opisywałem swoje boje w odpowiednim temacie kiedyś, przede wszystkim z serwisem ). Być może to nie wina głównego serwisu tylko tego oddziału. Jednak mam duże opory po tamtych zadrzeniach z wejśćiem do sklepu gdzie widnieje szyld "Proline". pozdro

Edytowane przez kalabanga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś ma tego Leadteka to niech przetestuje i napisze jak się kręci, czy może lepiej niż Sparkle, czy też gorzej,

 

aha i niech napisze jak z głośnością wiatraczka, bo co do Sparkla to nie wiadomo jak z nim jest, ponieważ jedni mówią, że cichutki, a inni, że głośny jak suszarka do włosów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Może warto zaiteresować się tą kartą http://www.allegro.pl/show_item.php?item=41855558 zobaczcie na pamięci ! oczywiście jeśli to zdjęcie jest real

 

Jakoś dziwnie wygląda ta karta. Nie widać ani gniazda zasilania, ani mostka HSI (czyżby pod coolerem). Pamiatki całkiem niezle bo 3.3ns hynixa. Ciekawe jak sie kreci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie Brak MOLEXA i Mostka - dziwi mnie najbardziej ....

BTW nie dajcie sie Zwiesc pamieciami 3,3 ns - Radeony 8500 tez mialy 3,3 ns :D

Moze one jakie nie Dovoltowane sa - czy jak - brak Molexa to zastanawia i nie wrozy dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krecił ktos tego Winfasta bo w siriusie jest bardzo atrakcyjna cena ale niewiem czy lepiej nie kupic sparkla bo juz sprawdzony :)

Edytowane przez wałek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z głównym serwisem we Wrocku jest ( Proline ), byłem tam kilka razy ale nic nie kupiłem :], mimo iż studiuję tam :>, jednak dokonałem zakupu w jednym z jego oddziałów mianowicie w Wieluniu i miałem Duże nieprzyjemności, zresztą nie tylko ja! ( opisywałem swoje boje w odpowiednim temacie kiedyś, przede wszystkim z serwisem ). Być może to nie wina głównego serwisu tylko tego oddziału. Jednak mam duże opory po tamtych zadrzeniach z wejśćiem do sklepu gdzie widnieje szyld "Proline". pozdro

1266041[/snapback]

generalnie z proline czasem są problemy

 

np koledze, który oddał na gwarancję palnik 52x24x52 - oddali po naprawie 52x12x52, dopiero po telefonie do Ponikowskiego (właściciel) serwis wymienił na tą co trzeba, mi zamiast wentyla z Termal Control gość dał zwykły - jak zwróciłem uwagę to dopiero dał właściwy.

 

Trzeba się znać i tyle - i wiedzieć co kupiłeś. Jak jesteś pewny swego to będzie ok. Ot np kupiłem Abita R9550 128 CDT - świszczały na nim kondensatory po OC, na default też troszkę - poszedłem wymienili mi na Gigabyte i oddali różnicę (bez żadnego problemu), kupowałem tam semprona - poprosiłem o możliwośc wybrania z kilku, to gość przyniósł mi 4 szt.

 

Wg mnie sklep jest w miarę OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...