Skocz do zawartości
nitz

Geforce 6600 / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

krecił ktos tego Winfasta bo w siriusie jest bardzo atrakcyjna cena ale niewiem czy lepiej nie kupic sparkla bo juz sprawdzony :)

1266333[/snapback]

 

Wiesz ... ja raczej wybrałbym 6600 w proline

1. w proline jest tańszy i kosztuje 539 zł

2. po tym co było udziałem sirius.pl na większych forach internetowych (też i tym) omijam sirius z daleka (lub wystrzegam się jak ognia) ... chodziło o reklamację karty R9700 jednego gościa którą załatwiali przez chyba pół roku - wymienili na inną dopiero po nagłośnieniu sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pisalem przez GG z jakims Pracownikiem z Proline

Troche Nieuprzejmy byl - gdy poprosilem go aby powiedizla mi czy ten 6600 to BOX i zeby cos wiecej powiedzial o tej karcie ...

ale coz moze mial zly dzien :P - powiedzial MASZ TELEFON NA MAGAZYN wiec DZWON :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pisalem przez GG z jakims Pracownikiem z Proline

Troche Nieuprzejmy byl - gdy poprosilem go aby powiedizla mi czy ten 6600 to BOX i zeby cos wiecej powiedzial o tej karcie ...

ale coz moze mial zly dzien :P - powiedzial MASZ TELEFON NA MAGAZYN wiec DZWON  :lol:

1266463[/snapback]

 

niezły LOL - jakkolwiek sprzedawcy w proline trochę "niezorientowani są". Pytałem kiedyś gościa (w sklepie) - panie, a ten abit to 128 bit pamięci ... koleś patrzy na mnie - i mówi: 64.

 

poszedłem oglądnąć go do magazynu, bo jednak mi zależalo - 128 bit ;)

 

cóż - nie każdy spędza cały dzień na czytaniu tweaka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale cos dziwna ta cena że niby Winfast tańszy od Sparkla wiem że dobrze ale testy by sie jednak przydały

1266540[/snapback]

 

cena w sumie nie jest dziwna

 

proline.pl = sprzedaż hurtowa i półhurtowa (+ przedstawicielstwa innych firm)

 

icomp.pl = sprzedaż detaliczna

 

proline zawsze miał małe marże, za co go zawsze inni sprzedawcy ganili - podczas gdy inni upadali, proline podwajał zyski ;)

 

cóż - lepiej sprzedać 200 kart graf z marżą 5-10%, niż 20 z marżą 20% - niektórzy jednak tego nie pojmują

Edytowane przez wojwar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co kto ma tego WinFasta?? Jak tam jest z nim jak się @??

 

Kozax------> Powiedziałeś że będziesz już niedługo miał tego Ladateca. Nikt go prawia nie ma . Jak go dostaniesz napisz na forum czy się dobrze kręci ok??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autor: Solo (iCOMP)

Data i czas: 09-02-2005 01:36

8 bo obecna dostawe winfastow sprawdzilismy i rowniez tak sie kreca. dokladniejsze wyniki juz ~jutro. czyli: jakie pamiatki, jakie wyniki z 3dmarka 2003 (tym razem bez przegiec z zastosowanym procesorem :o).

Znalazłem to na stronce icompu czyli prawdopodobnie bedzie dobrze i jeszcze sa gry :)

W tej wersji zestawu, oprócz karty znajdują się jeszcze:

 

- Splinter Cell: Pandoras Tommorow DVD

- Prince of Persia 2 CD

- WinFox II

- Cult 3D

- Coloreal Visual

- Coloreal Bright

- Coloreal Embedded

- DVD Player

ICOMP winfast

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem karte jednak w Prolinie (rodzice nie byli pewni co do tej gieldy). Zobaczymy, czy dojdzie :>. Tez dam znac jak sie kreci...

 

PS> Karta pojdzie na Megabajcie 350W? Czy lepiej nie ryzykowac i kupic Modecoma 350W?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na megabajcie to bym sie bał puszczac GF2 a co dopiero GF6 :) miałem kiedyś megabajta 350W i takie wahania napiecia że głowa boli (na radku 8500 też potrzebuje mocy) kup lepiej jakiegos chiefteca polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile masz kasy na ta zasiłke bo co jak co ale to jest podstawa kompa (a nie jak niektórzy mysla obudowa :D czy klawiatura fajna to i kom fajnie chodzi) lepij zainwestuj w cos dobrego modecoma nigdy nie miałem ale podobno zły nie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos chociaz tak delikatnie SPRÓBUJE odpowiedziec na moje wcześniejsze pytanie :

 

Swojego Sparkle'a wykręciłem na 540/340. W 3dmarku03 w tescie 4 są tylko małe kropki na wodzie, w 05 jest sporo  . I tu pytanie. Jeśli w markach mam troche artów, a w np. HL2, Far Cry czy Doom 3 nie mam W OGÓLE, to może tak być? Nic sie nie spali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos chociaz tak delikatnie SPRÓBUJE odpowiedziec na moje wcześniejsze pytanie :

1267011[/snapback]

Wydaje mi sie, ze jesli pojawiaja sie GDZIEKOLWIEK arty, to lepiej nie ryzykowac. Ale pewny nie jestem, moze to poprostu blad markow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to leadtek, z tym ze zawodowym podkrecaczem nie jestem. Mojego GF2 mam podkreconego 250@275 i 400@450 :>

Ale pojawily sie pewne problemy z zamowieniem, bo zapomnialem tam dac nr zamowienia, wiec nie wiem czy wogole przyjdzie :(

 

Aha i na zasilacz mam do 150zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche drogie sa chieftec'i. Ale Modecom powinien dac rade?

1266977[/snapback]

 

ale chieftec jest troszkę lepszy - tylko nie kupuj 360 DF, bo ostatnio ten model pada jak mucha

 

a ten chief ? 145 zł to tak drogo ?

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=12153

 

no tak - modecom 350W GTF jest tańszy o 25 zł - ale weź pod uwagę to, że wentyl w nim huczy jak silnik odrzutowca, więc czeka cię wymiana na cichy nowy (koszt 15-25 zł) + utrata gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

ale chieftec jest troszkę lepszy - tylko nie kupuj 360 DF, bo ostatnio ten model pada jak mucha

 

a ten chief ? 145 zł to tak drogo ?

1267171[/snapback]

ten jest z wytwórni DELTY, poszukaj coś od Sirteca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HI mam pytanko co bardziej oplaca sie kupic do konfiguracji athlon xp 2500@3200 1024 mb ram 400 cl3 Gainward Gf 6800 http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=13934 , czy Gainward gf 6600gt http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=15311

, ktoora z nich jest lepsza po oc i czy trzeba dokupywac dodatkowe chlodzenie ?mam 1600 zl i nie interesuja mnie ati prosze o pomoc.

 

 

Thx z goory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten jest z wytwórni DELTY, poszukaj coś od Sirteca

1267177[/snapback]

 

napewno jest lepszy od tych chiefów 360 W single/dual fan - które ostatnio padają jak muchy... to już nie te same chiefy są co kiedyś

 

 

No takie pytanko: co to za firma 3Dlink  ???? Cos ze sparkle ma wspolnego? O 6600 od nich ktos slyszal?

Na zachete: 

6600 AGP 3Dlink  za !! 455PLN !!

 

1267187[/snapback]

biorąc pod uwagę to:

http://www.jp.net.pl/sklep,1280,11013968,7...n,147815,0.html

oraz to

http://loop.net.pl/index.php?show=product&id=3976

 

czyli 6600GT 3Dlink=6600GT sparkle

 

 

ten 3Dlink 6600AGP to może być po prostu 6600 AGP OEM Sparkla, bez gier np i dodatkowego software'u

 

jak dla mnie ta karta za 455 zł bez softu to bombowa sprawa

Edytowane przez wojwar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten jest z wytwórni DELTY, poszukaj coś od Sirteca

1267177[/snapback]

o co ci biega?

mam i jest bardzo fajny i cichy- dla próby podpiąlem kumplowi z axp 2500+@2200ghz+

wykręcony 9800 i biegał nawet bez wzrostu obrotów wentyla :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ten chief ? 145 zł to tak drogo ?

1267171[/snapback]

Hmm... Wiec tak: w komputroniku i prolinie go nie ma, a w moim sklepie nie-wysylkowym identyczny model jest po 228zl. Glosnosc wentyla to nie jest dla mnie taki problem, bo reszta kompa tak huczy, ze i tak go zagluszy. Szczegolnie ten dysk szajsunga :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Wiec tak: w komputroniku i prolinie go nie ma, a w moim sklepie nie-wysylkowym identyczny model jest po 228zl. Glosnosc wentyla to nie jest dla mnie taki problem, bo reszta kompa tak huczy, ze i tak go zagluszy. Szczegolnie ten dysk szajsunga :/

1267275[/snapback]

http://www.apollo.pl/do_cmd_win.php?menu=s...detail&id=10674

http://mojepc.pl/shop/product.php?prid=29676

 

możesz zapytać jeszcze w siriusie, ale hm... tego .... sirius .... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro się dowiem dokładnie co z tą kartą - jeśli rzeczywiście to jest Sparkle OEM to będzie gites - może się uda odkręcić wtedy zamówienie z PCProjektu :)

 

Tylko zastanawiam się czy oby ta karta na jakichś gorszych podzespołach nie jest (zwłaszcza się boję że pamiątki dali gorsze...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jest jakaś wskazówka: http://www.computer.istore.pl/

 

KARTY 6600 NA AGP !!!!!!! (2005-02-07)

SPARKLE 3DLINK GF6600 128MB DDR HDTV TV DVI box - 540 PLN

SPARKLE 3DLINK GF6600 256MB DDR HDTV TV DVI box - 599 PLN

Albo w Apollo walnęli się o 100zł, albo to jest to na co czekaliśmy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...