Skocz do zawartości
nitz

Geforce 6600 / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

o lol sa - http://www.proline.pl/shop.php?prodid=5241...44f52595f52414d

wystarcza zwykle na kosci ram a ja szukam specjalne pod karty graficzne >_<

niestety nie ma ich (co zresztą widać w ikonach dostępności). Byłem wczoraj w Proline - miły pan powiedział: nie ma już ... pewnie nie będzie. Tak więc zostaje allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie ma ich (co zresztą widać w ikonach dostępności). Byłem wczoraj w Proline - miły pan powiedział: nie ma już ... pewnie nie będzie. Tak więc zostaje allegro.

1271724[/snapback]

W katowicach jest ich bardzo duzo i na wystawie i w magazynie pewnie juz nie mowiac o gieldzie komputerowej gdzie co 2gi stolik jest ich pare

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wylacz Odswiezanie pionowe (Vsync) tez w zaawansowanyc sterownikach karty graficznej :> wtedy bedziesz mial 85Hz/xxxx <--- ilosc fpsow, ile komp wytrzymie

1271713[/snapback]

W Doom 3 nie chodzi o Vsync - nigdy nie będzie więcej niż 60fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj wynik w 3dmarku 2001se to ok. 6800pkt. Troszke malo co? Moze to wina sterow, albo wina zasmieconego? [jutro format]

1271985[/snapback]

No fakt - wynik jest ok 2x za mały - ja na default miałem 12649 a po oc 14571

Zainstaluj nowe stery (ja korzystam z 71.25) a jeśli to nic nie da, to pewnie reinstall...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono

Slyszal ktos moze cosik o tej firmie, bo cena atrakcyjna jak na razie :-P 

Gdzie jest haczyk  <_<

 

Jak to dobrze zauważyłeś - to cena jest atrakcyjna jak na razie. Do końca aukcji pozostały 3 dni. Sądzę że za około 500 zł pójdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt - wynik jest ok 2x za mały - ja na default miałem 12649 a po oc 14571

Zainstaluj nowe stery (ja korzystam z 71.25) a jeśli to nic nie da, to pewnie reinstall...

1272107[/snapback]

Hmm... A sciagnac referencyjne od nVidii? Na stronie nie maja 71.xx, wiec skad Ty sciagasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ja dolaczylem do grona posiadaczy 6600 :)

mialem do wyboru : Sparkle z gieldy za 580zl i nie wiem jak z gwara ale raczej by nie bylo problemow lub WinFast z proline w Katowicach .. i wybralem ?! WinFasta bo co proline to proline :) na necie niby nie ma a na miejscu dostalem :)

 

WinFast Leadtek A6600TD 128DDR 128BIT Agp8x (pewnie 8 potokow) 300/550 :) Hyniks 3,6 ns - 539zł

po zainstalowaniu sterow nie z plytki z guru3d 72.XX cos tam artefakty w 3d2k1 na dzien dobry o_O wiec juz widze siebie stojacego w proline z reklamacja ale zainstalowalem z plyty dolaczonej do grafy i narazie jest git...

ustawie zeby mi chodzilo na 100Hz nie na 60Hz i zapuszcze 3Dsmarka jeszcze raz i napisze jakie mialem wyniki ...

Edytowane przez JedrzeJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG UMARLEM :x

na tych z guru3d 72.XX mialem artefakty i ok 11k a na tych sterownikach dostarczonych do karty graficznej 7800 o_O

nie kumam :/ cos tu chyba mam skopane :/

jakie sa zalecane sterowniki do tej karty grafiki ? :/

Edytowane przez JedrzeJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no na moiom Sparklu mam 71,24 z CD-ka z BOX-a i jest ok no o/c ~ 4900 w 03. nie robiłem 01 daj sobie z nim spokój, to test dx8, spróbuj w 03

1272445[/snapback]

ale sam fakt ze tak duzy spadek pkt przez glupie sterowniki rozumie 200-400 pkt ale prawie 3000 ? o_O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę na TYCH sterownikach (71.25) i na tych robiłem testy do których linka podawałem niedawno. Nie wiem czy są one najlepsze... bo to moja pierwsza karta z NV od czasów GF 2 MX200 :D, ale nie sprawiają żadnych problemów typu arty, kropki, kreski itp... tylko jedna rzecz... - zielona woda w HL2...

:blink: - która w sumie lepiej nawet pasuje do tamtych klimatów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze sprobujecie te stery 1272532[/snapback]

próbowałem zainstalować te 71.80 ale u mnie nie poszły, wyskakiwał komunikat, że nie sa poprawną aplikacją systemu 32bit, sam nie wiem co to znaczy, kalabanga zainstalował je i u niego chodziły, ale miał własnie problemy ze smarkami, ciagle te same wyniki, pomimo podkręcania. Co prawda te co podałeś to DNA, a nie referencyjne więc może być inaczej, ja w każdym razie jadę na 71.24 z płytki i czekam na wypowiedzi innych tweakowiczów jak u nich wygląda ze sterami.

pozdro ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JedrzeJ moze sprawdz karte u jakiegos kolegi albo cos bo mi to śmierdzi zasilaczem :)pozdro

1272538[/snapback]

niestety wiekoszosc moich kumpli ma 250-300W w pracy same kompy z HiperMarketow (NTT,Perfektus) i codegeny 300W wiec odpada ...

kurcze oby nie :/ do tygodnia czasu bede kupowac NeoTec 380W i powinien starczyc na bank no ale fakt ze to Merkury ale zeby 400W nie wytrzymywalo ? na sterach do karty chodzi ale jak instaluje 72.14 i 72.15 to kreski podczas testow a nawet podczas przejscia z testu do testu tam gdzie sie wyswietla np 3/17 itp itd...

na tych 72.14 / 72.15 mam 10.5k wiec na nie krecony 6600 w sam raz no ale te kreski :/

teraz sciagnolem oficjalne 66.93_win2kxp_international wiec dam update jak by co ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 3Dmarku 2k3 3300 pkt ...

tez slabo ... zainstaluje takie stery jak ty masz 71.24 i obadam :( ale mialem 71.25 i pelno kresek ..

1272517[/snapback]

Mam WinFasta 6600 i tez mam kreski w 3Dmarkach :sad: Nawet jak gram w NFSU2 sa lekkie arty :sad: (jakies czarne place, kwadraty na drodze, na szczescie rzadko :wink: ) no ale ja mam zasilacz 300W no name :mur:

W 3Dmarku 2k3 mialem 4500 pkt, to chyba dobrze jak na AXP 2000+ i 256MB no name?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...