Skocz do zawartości
nitz

Geforce 6600 / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

moj (i tak slaby) wynik w 3D Marku 2003 na zestawie 6600 nonGT + Athlon XP zostal pobity i to znacznie !!

 

moj dotychczasowy wynik wynosil 7430 a koles wykrecil 8260 na sparklu 6600 a rdzen i pamieci wykrecony na (UWAGA!!) 630/842 :o :o :o

 

ja uzyskalem zegary 540/740 i nie byl to MAX ale tez nie bylo to malo bo sypalo artami + byle jakie stery + maly OC CPU ale to i tak by nie za wiele dalo +- 100-200 pkt a tu kolo pobil az o prawie 1000 :o

 

moj futuremark:

http://service.futuremark.com/compare?2k3=3881205

 

nowy rekord na 6600nonGT + Athlon XP:

http://service.futuremark.com/compare?2k3=3956367

 

UPDATE:

 

oooo LOL juz wiem skad ten rekord... skumajcie co on zrobil ze swoja karta graficzna !! :o jakie Vmody jakie chlodzenie o_O!!

 

http://people.overclockers.ru/golos2/record1 RESPECT!

Edytowane przez JedrzeJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

|->nVidia GeForce Gigabyte 6600 400/500@490/720 hynix 4ns !!!

Ta karta tak sie tobie kreci bez zadnych wałków, tzn bez flashowaniu biosa?? Ja nie moge krecic rdzenia...

1463312[/snapback]

Karta mi tak idzie na oryginalnym biosie, tylko sobie czujnik odblokowałem.

Przy 490 czasem mam zwis jak gre odpale, ale 487 to zawsze bez niespodzianek, pamiatki po rozgrzaniu lekko sypia artami na tej czestotliwosci (720), tem. rdzenia teraz (pykam po necie) to 62*C jak gram to do 80*C dochodzi, jak było na dworze chłodno to miałem temp. niższą, teraz jara słońce i tak mo dochodzi. Ale to nic dziwnego mam obudowe z pionowo umieszczonym zasilaczem, który zasłanie wlot powietrza do coolera procesora, nie dosc ze nie ma cyrkulacji powietrza (brak u mnie innych wentyli) to świszczy zasysane powietrze od wentyla procesora który jest zasłonięty. (wentyl chodzi na 6300 RPM a i tak mój duron w spoczynku ma ok 70*C. Jak ktoś do mnie wpadnie to mówi ze mój komp chodzi jak odrzutwiec B) a mi głowa pęka po 1 godz. :angry: Mój gigabyte jest całkowice nie słyszalny bo go zagłusza wentyl proca.

Edytowane przez sbchp250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam te posty to mi sie normalnie wszystko skreca

 

AD1 ja mialem temperature 40 st w Spoczynku i 55 w Stresie na 425/650 i tak mi karta padla nie wiem czemu ale jak przyjdzie spowrotem nowa to ja juz niechce jej miec mam zamiar kupic Galaxy 6600 Gt Standardow2o 525/1050 i pamieci 1,6ns czyli mozna ja podrecic do 550/1200 i bedzie stabilna jak skala bez zmiany biosy i freezowe i ogulnie mniej Jeba..ia.Pozdro dla wszystkich ktorzy maja Winfasta 6600 zebty wam chodzily jak najhdluzej bo na karte z serwisu sie czeka do 28 dni i teraz nawet filmu nie moge obejrzec na tyj mojej obecnej ciach!ow.j

 

Biosy ----------------44 strona

Bezpieczna temp ---Nie ma takiej :) No dobra do 90*c

 

Ps Jak by zwezic ten topik do pytan nie powtazajacych sie to by bylo z 25 stron a nie 95 Ludzie od 45 st jest wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jak uruchomic kompa z dyskietki??

1467088[/snapback]

to tez juz bylo wkladasz dyskietke i sie uruchamia :D a tak na powaznie tu masz opis jak wrzucic biosa i jak utworzyc dysk i linki do programow potrzebnych :)i ustaw sobie boot z dyskietki w biosie

nVidia_BIOS_Flash_Guide.rtf

Edytowane przez kurczak80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

co sądzicie o karcie PixelView GeForce 6600 128DDR ? Z tego co czytałem, podkręca się podobnie jak inne gf, a nie trzeba w nim zmieniać biosu.

 

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy zmieniał ktoś w leadteku pastę pod gpu ? mam jeszcze trochę ceramicue i nie wiem czy warto oryginalną pastę usuwać,na ustawieniach 420/650 temp gpu max 58*, memory ok50*.właśnie dostałem revolteki na ramy zobaczę temp.na ramach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej mnie interesuje jak dokladniej zrobic to w biosie

1470242[/snapback]

ustaw w biosie first boot device fdd chyba prosciej sie nie da :)i jak odpalisz kompa to z dyskietka startowa w srodku Edytowane przez kurczak80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczak, wiem, ze to troszke siara, ale nie moge odblokowac tego czujnika temp... zgralem bios na dyskietke i niemoge znalesc tego ciagu cyfr 04031201. korzystam z HEXtreme

1470619[/snapback]

masz tu linka do programu nibitor v2.1 nim kombinuj z czujnikiem ja osobiscie nie mam odblokowanego ale ten program jest najlepszy http://www.mvktech.net/content/view/1496/ i tak wogole to nie siara hehe ja tez nie wiedzialem nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SNIPER!!! Wgralem sobie, polecanego przez Ciebie biosa(zmodowany od leadteka 1,4) Mam jeden problem, nie moge ustawic dla rdzenia wyzszej czestotliwosci, niz 450!!! Wiecie jak to obejsc?? POMOCY!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mozna kręcic rdzen powyzej 520?? U mni ejest napisane, że sterowniki nie pozwalaja na to... To też na pewno da się obejsc, nie?? Pomoocyy!!!

1471575[/snapback]

U mnie karta kreci sie nawet ladnie GPU=520 Pamieci=705

Nie jest to oszalamiajacy wynik ale mi to wystarcza! Sterowniki najakich mi to wszystko smiga to: ForceWare 76.44, do tego biosik z napieciami 1,5 i wszystko ladnie smiga! Oczywiscie fabryczne chlodzenie zmienione juz przy zakupie karty na ZALMAN-a ZM-VF700Cu :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy są takie wersje tej karty WinFast GF A6600TD128 128MB 128bit AGP (g/m 500/900) odrazu mówie że to 6600 nie 6600gt czy to jakaś ściema czy pomyłka czy może są takie wersje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie GPU ma 64C w idle! - ale się porobiło :rolleyes:

1472586[/snapback]

Heh ja mam teraz 56 stopni w idle a zanim tak goraco sie zrobilo to mialem okolo 45 jak w pokoju chlodno bylo :sad: Zastanawiam sie co zrobic zeby temp zbic <_< Nie chce za bardzo zmieniac chlodzenia na karcie bo boje sie ze cos uszkodze... Moze jakos bude przewietrzyc bo nie mam w niej zadnych wentylatorow :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh ja mam teraz 56 stopni w idle a zanim tak goraco sie zrobilo to mialem okolo 45 jak w pokoju chlodno bylo  :sad:  Zastanawiam sie co zrobic zeby temp zbic  <_< Nie chce za bardzo zmieniac chlodzenia na karcie bo boje sie ze cos uszkodze... Moze jakos bude przewietrzyc bo nie mam w niej zadnych wentylatorow  :?

1472851[/snapback]

to zmieńcie pasty pod gpu,bo ja tak zrobiłem i od razu mniejsza temperatura polecam Arctic cermique

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zacząć wentyl na leadteku świrować, buczy jak wiertarka, a mam go dopiero około miesiąca.

Ciekawy jestem czy u innych posiadaczy winfasta też się tak dzieje.

Możecie polecić coś ciekawego zamiast fabrycznego dziadostwa ?

Zastanawiałem sie nad zalmanem, ale on kosztuje coś koło 100 PLN :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos rzucic link do biosa na ktorym osiaga sie maxymalne o/c? :] miramp obiecywal mi link jak napisze mu na PW ale cos sie nie odzywa :/ nie potrzebuje zadnego Winfox'a, maxymalne o/c i odczyt temp! :) mam jakies biosy z 1.4v ale chyba wyszly z 1.5 ?! :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zacząć wentyl na leadteku świrować, buczy jak wiertarka, a mam go dopiero około miesiąca.

Ciekawy jestem czy u innych posiadaczy winfasta też się tak dzieje.

Możecie polecić coś ciekawego zamiast fabrycznego dziadostwa ?

Zastanawiałem sie nad zalmanem, ale on kosztuje coś koło 100 PLN  :-|

1474350[/snapback]

Ja Maalem to samo najpierrw mi poszedl wiatraczek kupilem zalmana puzniej zaczela grafika sie cos pierd.lic i musialem oddac do serwisu w miedzyczasie kupilem druga karte bo tamta bede mial kolo 20 czerwca dopiero Jak kupiles w ARSET to podejrzewam ze wcisneli im jakas [ciach!]..wa partie tylko mam nadzieje ze ci bedzie dzialac dluzej niz mi bo moja dzialala 2 miesiace Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...