Skocz do zawartości
nitz

Geforce 6600 / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

kochani nie bijcie i nie krzyczcie ale musze zapytac.

 

przeczytalem caly watek ale nie znalazlem w nim odpowiedzi na swoje pytanie wiec pytam teraz.

 

do gf 6600 gigabyta 128 RAM, 128 bit (gpu 400 Mhz i pamiec 500 Mhz) jaki nalezy wgrac bios aby podwyzszyc napiecie na 1,4 V ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Czy GeForce 6600 jest szybszy od Radeona 9500 Pro ???????

1577088[/snapback]

W Open Glu jest szybszy nawet niz 9700 pro ale w D3D jest mw predkosci 9500 pro a w 3dm 2001SE to wolniejszy i to o jakies 1000 pkt przynajmniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Open Glu jest szybszy nawet niz 9700 pro ale w D3D jest mw predkosci 9500 pro a w 3dm 2001SE to wolniejszy i to o jakies 1000 pkt przynajmniej

1577091[/snapback]

3dmark 2001 to są same testy dx7 , tylko jeden dx8 przywoływanie 3dmarka 2001 nie ma sensu najlepsze porównanie to jak wychodzą w grach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

3dmark 2001 to są same testy dx7  , tylko jeden dx8  przywoływanie  3dmarka 2001 nie ma sensu  najlepsze porównanie to jak wychodzą w grach

1577094[/snapback]

Dla scislosci - 4 testy Dx8 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

ale ogolnie masz 4.Fakt,wystarcza same gry by podsumowac efekty 3dm ale wynik default to default czyli wlaczasz test odrazu po uruchomieniu 3dm.Odznaczenie testow to jest wg mnie oszustwo,chyba ze jest domyslnie odrzucone przez program.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Open Glu jest szybszy nawet niz 9700 pro ale w D3D jest mw predkosci 9500 pro a w 3dm 2001SE to wolniejszy i to o jakies 1000 pkt przynajmniej

1577091[/snapback]

co ty znow pindolisz?Oo

rusz swoje leniwe 4litery na orba i sprawdz a potem bełkocz te swoje herezje :mur:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

co ty znow pindolisz?Oo

rusz swoje leniwe 4litery  na orba i sprawdz a potem bełkocz te swoje herezje  :mur:

1577147[/snapback]

Jakiego znowu orba ?? Sam przestan belkotac bo mnie zwyczajnie denerwujesz jak malo kto :? Testy sa sprawdzone i te aplikacje co wymienilem oraz gtry mowia same za siebie.Mialem obie karty to wiem jak dzialaja wiec stary,skoncz prosze Cie bo nie lubie sie klocic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego znowu orba ?? Sam przestan belkotac bo mnie zwyczajnie denerwujesz jak malo kto  :? Testy sa sprawdzone i te aplikacje co wymienilem oraz gtry mowia same za siebie.Mialem obie karty to wiem jak dzialaja wiec stary,skoncz prosze Cie bo nie lubie sie klocic

1577168[/snapback]

człowieku to daj dowody

dociera

DOWODY

napisze wyraźniej

 

DOWODY

 

i przestan smierdziec w kazdym mozliwym temacie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2
http://service.futuremark.com/servlet/Inde.../projectmanager <--- tu masz moje wyniki .Dowod jest bo zarejestrowane i mialem tkaie rok czasu w podpisie zreszta.Teraz zobacz u siebie.Popatrz jakie masz taktowanie karty a jakie jest domyslnie.Masz tylko kilka mhz mniej (Ty 2160 ja 2224),ale taktowanie nadrabia sporo.I porownaj nasze punkty,wiec sam przestan smierdziec w mozliwie kazdym temacie?Czy ja Cie obrazsam? Stary wyluzuj bo przeginasz :? :angry: Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nei wiem czy jestes na tyle intelygentny zeby zrozumiec ze swoje wyniki mozesz ogladac tylko ty.... :mur:

 

a jezeli znow smierdzisz o 2k1 to prosze bardzo... http://service.futuremark.com/compare?2k1=8621183

 

dociera ze zeby miec ponad 17k na tej karcie wystarczy pogrzebac w odswierzaniu?Oo

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 3Dmarku 01 nie ma az tak wielkiej roznicy w puntkach miedzy 6600 a 9600 +-1000pkt ale duzo wieksza roznica jest juz w 3D marku 03 gdzie bardzo podkrecony 9600 ma max 4000pkt a 6600 ok~6000-7500pkt to samo w 3d 05, jednym slowem 9600XT<6600 ale dopiero 6600gt > R9800PRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JedrzeJ dokladnie

 

Ale ostro krecony 6600 non GT rozwala r9800 pro w nowych grach gdzie duzo sie uzywa shaderow. R9800 ma szybsza szyne (256 bit) i w testach Fill rate wygrywa, mozna by tak bez konca ale ja i tak wole GeFORCE :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

nei wiem czy jestes na tyle intelygentny zeby zrozumiec ze swoje wyniki mozesz ogladac tylko ty.... :mur:

 

a jezeli znow smierdzisz o 2k1 to prosze bardzo... 1577975[/snapback]

Taki wynik osiagnales dzieki zegarowi? Co ty porownujesz 2700 do 2200mhz i to jeszcze z takim taktowaniem ? Ja moge Cie zapewnic,ze to sa ustawienia degfaultowe.Wlaczsam 3dmarka i odrazu wlaczal sie test.Po co mialbym oszukiwac samego siebie ? Po mojemu nawet zaznaczenie tylko samych gier,ktore podsumowuja wyniki to uszustwo.Test default to taki,ktory odfpalam odrazu po uruchomieniu i w nim mialem tyle pkt.Na takim zegarze jak tam pewnie bym osiagnal z 23K przynajmniej.Nie mam co robic tylko bawic sie w odswierzanie.Ten link co Ty dales jest dokladnie porownaniem mojego defaulta z Twoim i wez juz skoncz te klotnie bo naprawde tylko to potrafisz Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem sobie wątek . .. .. Wiem już którego kupuje , dostanę go na dniach . ... . Ale mam w sumie tylko jedno pytanie . .. .. . Czy w przypadku kart z Wnfasta istnieje coś takiego jak rev . ... ?? Bo w przypadku Ge Cuba jesty coś takiego i karty różnią się częstotliwościami . .. .. Oby Winfast był luźny . .. .

 

I jeszcze jedno ciężko się flaszuje i odblokowuje Hardware Monit . .. ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Kupiłem niedawno karte graficzna: Gigabyte GF 6600, 400/500 , hynix 4ns, agp. Moj konfig to: p4 2,4 , 512 ram (333 mhz), modecom 300W, mobo - shuttle av41+.

Karta słabo sie kreci - rdzen nie trzyma nawet 430 mhz, pamieci lepiej. Mam w związku z tym kilka pytań:

 

1) Jaki jest najlepszy bios dla tej karty zeby moc ja lepiej podkrecic ?

 

2) Problem z 3d markami - w 01se test 17 (point sprites) powoduje wywalenie do windowsa z bledem (nv4_disp spowodowal blad), albo restet kompa, w 03 przy drugim tescie wystepuje to samo. Czego to moze wina ?

 

THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

od wczoraj tez jestem szczescliwym (poki co ;) posiadaczem gf 6600 (winfasta 128) na razie wykrecilem go na 440/688 co dalo mi 6428 3dsmarkow '03 (bez OC mialem 4952 - wszystko na starym systemie, przesiadka z gigabyte 9550)... i nie zanosi sie chyba na wiecej... a radiator i pamiatki nie sa za bardzo cieple nawet... zastanawiam sie czy podnoszenie napiecia agp w biosie cos pomoze? a jak nie to chyba flasz biosu... pozyjemy zobaczymy

 

d-boy co do twoich problemow:

2) Problem z 3d markami - w 01se test 17 (point sprites) powoduje wywalenie do windowsa z bledem (nv4_disp spowodowal blad), albo restet kompa, w 03 przy drugim tescie wystepuje to samo. Czego to moze wina ?

to musisz obnizyc taktowanie, ja mialem te same problemy ale w okolicach 450/700 :]

 

aha, i dziwna rzecz - odkad wlozylem tego gf to mi zaczel szwankowac SBLive :/

niby karta jest zainstaowana ale dzwieku nie ma - pomaga reinstalka sterow (mam kx) ale to dziala max. do nastepnego restaru... - mial ktos cos podobnego? troche eni chce mi sie windy reinstalowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja takie pytanko Która z tych dwóch lepiej wziąć:?

Czy ma ktoś tą MSI i wie jak może się kręcic?? czy może lepiej nie ryzykowac dołozyć to 35zł i wziąć bardziej pewna na zrobienie na GT??

Oto dwie karty:

http://www.esc.pl/product_info.php?manufac...roducts_id=2339

i druga:

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=18306

 

Jak sądzicie którą lepiej wziąć?? MSI czy Gigabyte?? :blink:

Edytowane przez wincento101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie pytanko falsh winfoxem odbywa sie z poziomu windows?? bo niestety flop u mnie padł . .. :/ ,... .. . Shit happends .. .. .  .. ... wiec standardowy flash odpada. . ...

 

Flashowanie winFoxem odbywa się w winie, ale lepiej wyposaż sie we flopa bo jak bios nie będzie ci się podobał albo nie daj bóg pójdzie coś nie tak to będziesz maił problem.

 

P. S. Nie byłem na forum jakiś tydzień i przeczytałem ostatnie posty. Płakać sie chce jak się czyta te głupoty, ten temat zchodzi na psy, ludzie co wy piszecie! Zamiast zająć się jakimiś istotnymi rzeczami jak np. doświadczenia z nowym edytorem biosu to pier....... glupoty i zaśmiecacie temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malkstons dobrze mowi, temat sie strasznie rozrosl i ciezko znalezc teraz cos sensownego...

 

Ja swoja droga mam pytanie: ma ktos opis vmoda albo namiary na biosa biosa z vmodem? bo jakies wzmianki o biosie na 1.4V znalazlem w ale braklo mi cierpliwoasci zeby wertowac ponad 100 stron tego tematu (z czego ponad polowa to bzdety) zeby znalezc dokladny opis. Vmod moze sie przydac zeby wycisnac cos sensownego z tej grafy. Moj max wynik w '03 to 6732, ale podkrecilem proca na 11*206 (wczesniej ze wzgledu na upaly smigal defaultowo) AGP puscilem na 70 MHz a grafa poszla 438/688 (poszla troche wiecej ale przycielo i wywalilo mega arta na shaderowanym słoniu - juz myslalem ze sie zwiesil... :)

 

Vmod chyba bedzie konieczny zeby osiagnac 7000 w '03

 

PS. moja propzycja: na poczatku tematu mozna by w 1. posice zebrac najwazniejsze info o karcie, np. jakie model sie najlepiej kreca, czego sie wystrzegac, gdzie mozna dobrze kupic, ewentualny link do opisu vmoda albo biosow do tej karty, tabelke z najlepszymi wynikami oc/3dmarkami

kto jest za?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leborg nie zgodzę się z tobą ja mam kartę tej firmy i kręci się b.dobrze.

1583416[/snapback]

:blink:

no pewnie, nawet galaxy by sie krecilo bardzo dobrze na ddr3 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...