Skocz do zawartości
nitz

Geforce 6600 / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar kupić sobie nową karte na PCI-E i zdecydowałem się już na GF 6600 GT. Jaką marke polecacie?? Zastanawiałem sie nad MSI 6600GT 128/128 ale może macie jakieś "ale" do niej. Piszcie jaką wg was się najbardziej opłaca kupić za nieduże pieniądze (max 500zł) aby miała niezłe osiągi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest GT tylko podkrecone 6600:P

to jest GT tyle ze z zanizonymi taktowaniami, pcb identyczne co GT pamieci tak samo, no i mozna podkrecic na GT ale i o wiele więcej. Wiec prosze sie nie odzywać, jak sie nie jest do konca pewnym tego co ma się do napisania........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Lemon-Cola

to jest GT tyle ze z zanizonymi taktowaniami, pcb identyczne co GT pamieci tak samo, no i mozna podkrecic na GT ale i o wiele więcej. Wiec prosze sie nie odzywać, jak sie nie jest do konca pewnym tego co ma się do napisania........

wiem co pisze chlopaczku nie poczuczaj mnie bo w czape dostaniesz

 

to odrzut a nie GT tak jak sempron po venice thorton po bartonie albo 9800se po 9800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem co pisze chlopaczku nie poczuczaj mnie bo w czape dostaniesz

 

to odrzut a nie GT tak jak sempron po venice thorton po bartonie albo 9800se po 9800

Akurat "grzesiu" ma racje-i to w 100% rzekłbym.

Co do reszty wypowiedzi-ty masz racje.

Nie zmienia to FUCKtu ,ze jesteś tu nowy-i przynajmniej wypada żebyś się rozejrzał,zanim zabierzesz głos.

 

I poczytaj regulamin(tak jest coś takiego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Lemon-Cola

Akurat "grzesiu" ma racje-i to w 100% rzekłbym.

Co do reszty wypowiedzi-ty masz racje.

Nie zmienia to FUCKtu ,ze jesteś tu nowy-i przynajmniej wypada żebyś się rozejrzał,zanim zabierzesz głos.

 

I poczytaj regulamin(tak jest coś takiego).

jak by to bylo gt sprzedawali by to jako gt 150 zl drozej... a dlaczego nie sprzedaja? bo to odrzut... tak samo bylo z 9800se ktos mial farta i odblokowal/podkrecil a drugi ch*j nie oplaca im sie tego wypi*** bo nie idzie iles mhz wyzej to sprzedaja na tym samym pcb zmieniaja nazwe na super du*er galaxy ediotion i juz... trzeba teraz zrobic sonde kto ma racje :lol2:

 

ja nowy taa dobre sobie:> :mrgreen: graham tez jest pewnie "nowy" bo i konto swiezo zalozone co jakis czas :lol2: ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest to pełne GT z zaniżonymi taktowaniami na GPU i RAM??

Opłaca się to brać czy raczej poszukać pełnej wersji??? (oczywiscie chodzi o nominalne taktowania).

Chyba nastąpiła mała pomyłka bo tamta wersja jest na AGP, raczej chodzi mi o tą wersje:

http://www.allegro.pl/item90647847_galaxy_...wawa_sklep.html

 

Sorry za błąd ale dopiero teraz zobaczyłem jak się zdjeciu przyjrzałem.

Edytowane przez BassMan-SND

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem co pisze chlopaczku nie poczuczaj mnie bo w czape dostaniesz

 

to odrzut a nie GT tak jak sempron po venice thorton po bartonie albo 9800se po 9800

buhahahah, z takimi textami to sobie do kolegów z podwórka wyskakuj, a nie do mnie;

 

jak by to bylo gt sprzedawali by to jako gt 150 zl drozej... a dlaczego nie sprzedaja? bo to odrzut... tak samo bylo z 9800se ktos mial farta i odblokowal/podkrecil a drugi ch*j nie oplaca im sie tego wypi*** bo nie idzie iles mhz wyzej to sprzedaja na tym samym pcb zmieniaja nazwe na super du*er galaxy ediotion i juz... trzeba teraz zrobic sonde kto ma racje :lol2:

 

ja nowy taa dobre sobie:> :mrgreen: graham tez jest pewnie "nowy" bo i konto swiezo zalozone co jakis czas :lol2: ...

kultura Twoich postów jest na zenującym poziomie;

 

 

Czyli jest to pełne GT z zaniżonymi taktowaniami na GPU i RAM??

Opłaca się to brać czy raczej poszukać pełnej wersji??? (oczywiscie chodzi o nominalne taktowania).

Chyba nastąpiła mała pomyłka bo tamta wersja jest na AGP, raczej chodzi mi o tą wersje:

http://www.allegro.pl/item90647847_galaxy_...wawa_sklep.html

 

Sorry za błąd ale dopiero teraz zobaczyłem jak się zdjeciu przyjrzałem.

Tak to jest pełne GT tyle ze zanizone taktowania bo pewnie jakis testów w fabryce nie przeszło, ale kręci sie ładnie, 550/1150 na seryjnym chłodzeniu da rade zrobić :) mam taką kartę więc wiem co mówię :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lemoncośtam

Człowieku -BEŁKOCZESZ/MAJACZYSZ -odłuż to co brałeś przed napisaniem tego posta -bo wyraźnie Ci nie służy.

Ale z wrodzoną uprzejmością wyjaśnie Ci "osochodzi" z tymi GE.

1.PCB wer GE ma identyczne jak GT,podobnie jak MSI 6600 DIAMOND który ze zwykłym 6600 ma niewiele wspólnego(porównaj PCB zwykłego 6600 i tych kart oraz wer.GT-ale wcześniej niczego nie bierz...).

2. czasem te rzekome ODRZUTY kręcą się lepiej niż oryginalne GT(niezłe te odrzuty).

3..to że ich cena jest niższa wynika wlasnie z potrzeb rynku-jest zapotrzebowanie na karty tańsze od 6600GT ale lepsze nieco i droższe od zwykłej 6600 ,to się je robi.PRZYKŁAD->GF6600 z pamięciami G-DDR2

Edytowane przez BezbronnyPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:dontfeedtrolls:

Lemon-Cola jest dzis szczesliwcem. Wygrywa dwutygodniowy urlop od wlasnego konta. Dlaczego ma szczescie? Bo powiedzialem sobie ze dzisiaj bede bardziej subtelny. Takto bym zbanowal za debilizm wtorny.

Mozecie juz wrocic do tematu wiodacego tzn 6600/gt? Dziekuje.

 

A moglem zabic... eeeh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na PCI-E to przydrogo IMHO.

No to chyba dobrze ze PCI-E, prawda??? Myślisz ze taniej można znaleść??? Będe w sobote na giełdzie komputerowej i poszukam tam, moze coś leprzego wylookam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:dontfeedtrolls:

Lemon-Cola jest dzis szczesliwcem. Wygrywa dwutygodniowy urlop od wlasnego konta. Dlaczego ma szczescie? Bo powiedzialem sobie ze dzisiaj bede bardziej subtelny. Takto bym zbanowal za debilizm wtorny.

Mozecie juz wrocic do tematu wiodacego tzn 6600/gt? Dziekuje.

 

A moglem zabic... eeeh

nie byłem świadom jakiego spoko mamy moda na tweaku :wink: Jakoś nie trafiałem za często na tematy gdzie wchodziłeś do akcji :cry: Musze przeglądać twoje posty- raczej jest ciekaweie, zabawnie i zabójczo skutecznie...

Masz u mnie dobrego browca za eliminacje trolli- One shot one kill :lol:

 

 

Acha sorry za offtopa- prosze bez banana :lol:

 

 

@PiJey88 PL

widziałem w proline galaxy 6600ge za 455zl agp i 409 pci-e..,jak są to są lepszym wyborem od tego msi...

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam sprzet sempron 2800+ socket A 2X512 kongstona msi k7n2 delta platynum prolink 6600GT ile na tej karcie powinienem miec w 3dmarku 03???? Obeznie mam 7240 czy to nie przy malo???? Co uwazacie???karta jest taktowana 500/900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ona sie kreci ??? Naprawde mam pamiatki 1,6ns ??? Ile w niej wyciagacie smarkow w 3dm1 (on mowi ze prawie 24k(??? Gosc mowi ze ma zmienione chlodzenie, wy tez takie macie - czy on sciemnia ???

 

Dajcie jakis namiar gdzie najtaniej mozna kupic ta karte.

 

Ps. Do czego sluzy te podlaczenie na gorze PCB karty ???

Edytowane przez lfanek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ona sie kreci ??? Naprawde mam pamiatki 1,6ns ??? Ile w niej wyciagacie smarkow w 3dm1 (on mowi ze prawie 24k(??? Gosc mowi ze ma zmienione chlodzenie, wy tez takie macie - czy on sciemnia ???

 

Dajcie jakis namiar gdzie najtaniej mozna kupic ta karte.

 

Ps. Do czego sluzy te podlaczenie na gorze PCB karty ???

Kręci się...dobrze ;] ma pamięci 1.6ns, tez mam tą karte i ma takie pamięci bo zdejmowałem radiatory. Smarków 2001se sie nie liczy, bo wynik zalezy bardzo od reszty sprzetu, mierzy sie w 03/05. W 03 na 555/1155 mam 9500pkt, a z nadmuchem robi 575/1200mhz bez artów. Tazke kręci sie ok. A podłaczenie słuzy do połaczenia karty w SLi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech jakiś fachowiec odpowie mi czy wszystko jest ok!

Mam kiepską kartę winfast a6600le i zalmala 700cu. Pamiąki 4 ns i doszły mi tylko do 590. Czy da się coś zrobić zeby poszły dalej. Martwi mnie jeszcze jedna rzecz: mam 1,3 v na rdzeniu, a gpu już mi idzie na 465 (ze standardowych 300).Czy mogę spalić kartę jak dalej będę kręcił na 1,3 V? A temperatury ok. 44 w stresie, a bez obciążenia 34, a zalman na razie idzie na 5V.

Dla ciekawskich napiszę, że pierwszy test w 3dmarku2005 1474(300/500 i 4 potoki), teraz 2808(465/590 i 8 potoków) [/size]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temperature czytasz ze sterownikow czy jakims innym softem?

Karty nie pali sie tak szybko [; Musialbys sie troche nameczyc z o/c i w ktoryms momencie popelnic blad :wink: Dla pamieci 4 ns 590 moga byc ostateczna granica ze wzgledu na niedowoltowanie. Moglbys jeszcze edytowac bios karty zmieniajac timingi. 2808 to dobry wynik [; Sam mam taki na 500/680 <_< Wlasnie przeczytalem taktowania Twoje i moje... [ciach!]a ! Jak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...