Skocz do zawartości
nitz

Geforce 6600 / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

mam takie pytanko mam karte taka jak w opisie do podkrecania uzywam RivaTuner v2.0 RC 15.8 i sterowniki 81.98 I moj problem (pewnie smieszny no ale coz ja tego nie wiem wiec pytam) polega na tym ze nie moge z niej wiecej wycisnac bo wyskauje jakis alert ze test nie obsluguje takich czestotliwosci. Czy to oznacza ze juz wiecej z niej nie wycisne Czy trzeba jakis program zmienic czy cos ?? O co chodzi ?? Bo nigdy sie z tym nie spotkalem :wink:

wielkie dzieki za odp!!

 

Sory jesli to jest super zalosne pytanie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam kartę ASUS GF 6600 td oto link : http://sklep.benchmark.pl/pelny_17949.html

dodam jeszcze ze pamieci to (z tego co sie orientuje to są to 2 ostatnie cyfry na pamieciach) samsung 3,3

kartę moge krecic: rdzeń 420- 440 dalej nie idzie, a pamięci mam na 325 (650) wiecej nie próbowalem, :P

z tego co czytalem to rdzeń powinien pójść przynajmniej na 500, ale do tego powinienem miec 1,4 v na rdzeniu (aktualnie 1,3), wiec jak podnieść napięcie ? . wszelkie lutowania itp. odpadają, biosa mam chyba niemodowalnego, (nie wiem czy to potrzebne : number of voltage levels - 0) próbowalem wgrywac biosa w którym pomodzilem troche z napięciem ale to nic nie dało, tzn na 100% nie wiem czy nic nie dało, bo nie mam czym mierzyc napiecia, ale dalej podkrecic sie nie dało (jak ktos zna jakis programik, ktorym mołgbym zmierzyc napiecie to bardzo bym prosił o nazwe, mam smartdoctora ale na zmienionym biosie wogóle sie nie odpala) , jakies sugestie jak podniesc napiecie ??? help help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronie http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=371-3 znajdziesz BIOS, który bedzie pasował do twojej karty i zmieni napięcie na 1.4V. Znajdziesz tam też cały artykuł jak i co zmieniać. Stracisz wtedy mozliwosc korzystania ze smartdoctora, ale to żadna strata. Do odczytu napięć najlepiej używać 'EVEREST Ultimate Edition' takie jest moje zdanie. Po zmianie biosu powinno ci się kręcić tak jak mi w podpisie albo i lepiej. Temperatura GPU będzie wynosiła wtedy w okolicach 50 stopni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...