Skocz do zawartości
nitz

Geforce 6600 / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

witam albo dobry wieczór

posiadam WinFastaPX6600TD (czyli ten najzwykleszy)

i mam prośbę ponieważ chciałem zflashować BIOS grafy ale na stronie leadek'a żaden z zamieszczonych tam flash'y nie "pasuje"

Czy ma ktoś moze udostępnić mi swój BIOS do tej karty?

moja wersja BIOSu jest z 10.12.2004

thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem z chłodzeniem tego drania

http://img499.imageshack.us/img499/2046/photon66t128dbig7ny.jpg

moze juz za późno ale moze ..

 

Dołączona grafika

 

dziwna ta grafa jest .. mam ja juz .... 4 miechy (nie wiem dokładnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadszedł czas na zmiany

 

w koncu sie przesiadam z soc. A na s 754

 

procesor juz kupilem (semp 2600)

 

reszte zakupów robie w znaku

 

no i wybralem

dfi infinity nf4x

a-data 512MB

i karta taka do max 380-410zł

 

przegladam gf-y 6600

 

i mam dylemat ktora karte ktorego producenta wybrac, ktora sie najlepiej kreci, ktora ma jakie pamieci, i wogole ktora jest godna uwagi

 

w znaku mają:

ASUS

GAINWARD

GIGABYTE TURBO FORCE

MSI

LEADTEK

 

ewentualnie jakas inna grafa w tej cenie na pci-e

 

najlepiej nowa, choc moze by uzywana z gwarancją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bobekk

jezeli karta chodzi na domysnych ustawieniach to CIebie nie powinno nic interesowac ... producent daje takie chlodzenie ktore powinno dawac rade w nawet slabo wentylowanej obudowie (nikt CI nie kaze kupowac 5 wiatrakow i obudowy za 400zeta)

temperatury masz faktycznie troche wysokie ... sprawdz karte w innym kompie i jak bedzie to samo to albo wymien paste pod radiatorem albo odaj karte do serwisu

jezeli chodzi o HSI to ten typ tak ma ... grzeje sie niemilosiernie ale przynajmniej u mnie nie ma to wplywu na stabilnosc ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cool dzieki za odp teraz pytanie co do wymiany pasty..otóz nie "skrobałem" całej tylko srodek tak aby nie było widac ze cos grzebałem i tu wychodzi pytanie jak wyczyszcze cały radiator z firmowej pasty (zwanego dalej shit'em) to co z gwarancją? i 2 pytanie (dosyc trudno to znależć w tylu postach wiec nie bijcie :) ) jak usnunąć ten klej z radiatora od mosta HSI i czy AS5 z powodzeniem go zastąpi (o klej chodzi :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie z góry sorki za takie pytanie w tym temacie, wiem ze gdybym przeczytał cały topic to pewnie gdzieś bym znalazł odpowiedź ale martwią mnie moje osiągi na swojej karcie. Otóż w 3dmarku 2003 na standardowych zegarach mam zaledwie 4789marków, czy to aby troche nie za mało jak na tej klasy sprzęt? Szczerze mowiac spodziewałem sie po tej karcie czegos wiecej. Czy taki wynik jest normalny? Udało mi sie podkrecic tę karte na 430/700 stabilnie i wynik to 6286marków. Dodam jeszcze ze mam kumpla który ma tę samą karte i jego wyniki to około 8000pkt bez podkręty czy to możliwe?? Moje pytanie brzmi: czy moje wyniki są w porządku? Bo jeśli nie to bede zmuszony reklamować tę karte. Z góry dzieki za odpowiedz i sorki za to w sumie lamerskie pytanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie z góry sorki za takie pytanie w tym temacie, wiem ze gdybym przeczytał cały topic to pewnie gdzieś bym znalazł odpowiedź ale martwią mnie moje osiągi na swojej karcie. Otóż w 3dmarku 2003 na standardowych zegarach mam zaledwie 4789marków, czy to aby troche nie za mało jak na tej klasy sprzęt? Szczerze mowiac spodziewałem sie po tej karcie czegos wiecej. Czy taki wynik jest normalny? Udało mi sie podkrecic tę karte na 430/700 stabilnie i wynik to 6286marków. Dodam jeszcze ze mam kumpla który ma tę samą karte i jego wyniki to około 8000pkt bez podkręty czy to możliwe?? Moje pytanie brzmi: czy moje wyniki są w porządku? Bo jeśli nie to bede zmuszony reklamować tę karte. Z góry dzieki za odpowiedz i sorki za to w sumie lamerskie pytanie ;)

 

twoje wyniki są ok, bo ty masz winfasta 6600td, a twój kumpel ma bewnie 6600 gt, czyli z lepszymi kościami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę wielkie dzięki za odpowiedź. Uff no to mi ulżyło. Dzieki za porady jeśli chodzi o o/c tej karty ale mnie naprawde wiecej nie potrzeba do szczescia. A kumpel pewnie jakies farmazony walił :P Martwi mnie tylko to ze takie gry jak F.E.A.R. czy NFS:MW już nie chodzą płynnie na tej karcie no ale widać technika idzie do przodu heh. Jak kupowalem tą karte za 500zł wydawalo mi sie ze to bedzie niewiadomo co, szczerze mówiąc troszkę sie zawiodłem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę wielkie dzięki za odpowiedź. Uff no to mi ulżyło. Dzieki za porady jeśli chodzi o o/c tej karty ale mnie naprawde wiecej nie potrzeba do szczescia. A kumpel pewnie jakies farmazony walił :P Martwi mnie tylko to ze takie gry jak F.E.A.R. czy NFS:MW już nie chodzą płynnie na tej karcie no ale widać technika idzie do przodu heh. Jak kupowalem tą karte za 500zł wydawalo mi sie ze to bedzie niewiadomo co, szczerze mówiąc troszkę sie zawiodłem :(

mi nfs:mw chodzi nawet calkiem calkiem (1024x768, wszytko na maxa, wylaczone cienie i odbicie w jedni i jeszcze mam jakis suwak o jeden w dol zmniejszony,) ale te przycinki :mur: spowodowane sa tym ze non-stop cos z dysku doczytuje mam 512RAMU

Edytowane przez nerc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7k przy 500/600 mowisz? Chyba na tweakerach ;] WHQL 8198 i 6565 markow na 500/680 :?

J mam przy 500/600 ploc 7% mod P4 6820pkt z palcem w d....... moge troszke podkręcić i na luzie 7000 tyś mam moj rekord 7020 i nie na max kręcone normalnie mam ustawione jak wyżej na codzień ai napisałem że około ! a nie że musi miec a co do ramu to na dziś mnimun 1g musi być co najmniej to i przycinek nie będzie przed chwilą wstawiłem drugą kostke ramu i posdzło w dual 3d 03 7020pkt Edytowane przez Malinabend

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej nie wiem jakim sposobem z rdzenia wam sie udaje wycisnąć 500Mhz. Ja już na 450 mam takie kszaki ze dramat. Nic dziwnego ze na takich zegarach masz prawie 7 tysiakow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej nie wiem jakim sposobem z rdzenia wam sie udaje wycisnąć 500Mhz. Ja już na 450 mam takie kszaki ze dramat. Nic dziwnego ze na takich zegarach masz prawie 7 tysiakow ;)

hehe volty!! wiecej voltów :-]]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej nie wiem jakim sposobem z rdzenia wam sie udaje wycisnąć 500Mhz. Ja już na 450 mam takie kszaki ze dramat. Nic dziwnego ze na takich zegarach masz prawie 7 tysiakow ;)

Wgrywasz zmodowany BIOS 1.4v i masz ~550mhz rdzen...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi caly czas sie wiesz komputer, pogram chwilke i zwiecha :mur:

mam asusa bios 1.4, FW wylaczony zegary 500/660 na pamieciach domowej roboty radiatory aluminowe. na rdzeniu WC 55 stopni w stresie, wiec to chyba nie wina temperatury. nie mam zielonego pojecia co to moze byc :sad:

a mam pytanie jeszcze bo ten czujnik ktory zostal aktywowany w nowym biosie pokazuje inna temeprature niz ten program od asusa orginalny?! ktoremu wierzyc?! ten we wlasciwosciach pokazuje caly czas w stresie okolo 70stopni i nawet po zmianie chlodzenia na WC nic sie nie zmienilo?! :?

Edytowane przez nerc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czujnik w sterach jest, delikatnie mowiac, dziwny :arrow: 42 a 24 stanowi drobna roznice :lol: W innych programach wszedzie ta sama temperaturka.

 

jarifari moglbys umiescic link do orb'a? Chce zobaczyc wydajnosc tych 7k smarkow ;]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jarifari moglbys umiescic link do orb'a? Chce zobaczyc wydajnosc tych 7k smarkow ;]]

akurat nie mam orba do 3d smarka 03 ale mam do 05 - niecale 3k (2928 :) ) ale to bylo tylko 1,4V biosem na gpu, teraz mam vmody (potencjometry) na gpu i ramy zrobione WC + miedziane duze radiatory na pamieci, tylko nie zdazylem wycisnac siodmych (i dalszych ;) ) potow z grafy bo mobo padlo :(

tu link do orba:

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1710836

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

U mnie 460/710 full stable. Nie daje rady nawet 465/700 dac... adam ktory z tych biosow na edysku to 1.4? Bo pelno tych do winfasta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na e giełdzie masz pikne biosy 1,5v piknie latją +opisy ful max podawałem 5 razy link więcewj nie dam czytać posty hoh po co kręcić ramy na 700 bezpieczniej 600 ew 650 a przyrost nie wielki tu trza ploca grafy podniesc na 500 o to je przyrost

Edytowane przez Malinabend

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na e giełdzie masz pikne biosy 1,5v piknie latją +opisy ful max podawałem 5 razy link więcewj nie dam czytać posty hoh po co kręcić ramy na 700 bezpieczniej 600 ew 650 a przyrost nie wielki tu trza ploca grafy podniesc na 500 o to je przyrost

podkrecanie gpu bez podkrecania ramu tez niewiele daje, w koncu w czym tkwi sila GT? ma lepsze (szybsze) ramy, bo ramy blokuja potencjal gpu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...