Skocz do zawartości
nitz

Geforce 6600 / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

No co tu gadać.. Nie jestem żadnym obrońcą leadteków i innych:) po prostu wiem z doświadczenia, że GF6600 GT jest kartą świetną, i gdybym miał teraz wybierać między Radkiem 9800pro a gf6600GT to wybrałbym tą drugą ze względu na nowszą technologie że tak można sie wyrazić.. Radek9800pro jest również świetny! To kto jaką karte wybierze, to już jego sprawa prywatna.. ja od czasów rivy TNT 2 miałem już tylko Radki.. Potem sie tak stało że mialem radka9700pro i moj no-name go spalił (zasilacz), kupilem radka 9200.. potrzymalem go rok i zmiana po BAAARDZO długim zastanowieniu poszło na GF6800GT.. i jestem bardzo zadowolony:D

Pozdro!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sirius.pl zakupów nie robię

POPIERAM !!!!!!! :)

I TAK SAMO RADZE NIE KUPOWAĆ W SIRIUS A SZCZEGÓLNIE DROGICH REZECZY!!!!!

 

dałem R9700P na serwis to po 3tyg odesłali inny model .... ale do :mad: :mad: tego uzywany i uszkodzony!!!!!!!

lepiej kupic gdzie indziej i doplaci kilka zł lub kilka nascie zł i mieć pewny i porządny serwis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam kupiłem Sparkla 6600 i jestem bardzo zadowolony z niego, wczesniej miałem radka 9600XT i był o wiele gorszy mimo ze kosztował wiecej niz ten GF6600. Rdzen podkreciłem na 400MHz, a pamieci na 620MHz i wynik w 3Dmarku 2003 mam 6000pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

testował juz ktos może 6600 z gigabyte bo ta firma jak narazie nie sprawiała mi problemów i ma dobre chłodzenie przynajmniej w wersji PCIe

Edytowane przez wałek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ediee

wiem ze ggiabyte gf 6600 ma identyczne chłdozenie jak pciexpress tylko obrucone :-P u mnie juz na pólce lezy gigabye nf4 i gigabyte gf 6600 ale dupsko rąbane, prcoa ni ma :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

!exec masz dostep do sparkla i leadteka weż zrób jakies testy na twojim kompie np zobaczymy czy sa jakies różnice i zakończymy spór która karta jest lepsza bo mnie juz to powoli denerwuje "sparkle jest do [gluteus maximus] bo kumpel miał i mu sie sypała"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

!exec masz dostep do sparkla i leadteka weż zrób jakies testy na twojim kompie np zobaczymy czy sa jakies różnice i zakończymy spór która karta jest lepsza bo mnie juz to powoli denerwuje "sparkle jest do [gluteus maximus] bo kumpel miał i mu sie sypała"

1256790[/snapback]

Ale co ci po testach skoro ja mam 6600gt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proline też miał swojego czasu wpadki - jednak coś "drgnęło". Ostatnio jak na karcie zaczeły mi piszczeć kondensatory to wymienili mi od ręki na inną. Po prostu zaczęli dbać o klienta.

1256388[/snapback]

moze pytanie zabrzmi głupio ale co to sa kondensatory na karcie graf. ?

Edytowane przez dvie1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Cherry_Coke

co wy na to udało sie zmodowa 6200@6600 AGP jednak dali rade  :D

1257202[/snapback]

taaa tylko ze juz sa artefakty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak na serio jest z tą głośnością Sparkle`a??? Naprawdę jest taki głośny, bo mój Radek 8500 wyje, że aż sąsiadów budzi w nocy :)

trzeba by go wymienić na coś cichszego (oczywiście chodzi o GeForce`a 6600)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Cherry_Coke

a jak na serio jest z tą głośnością Sparkle`a??? Naprawdę jest taki głośny, bo mój Radek 8500 wyje, że aż sąsiadów budzi w nocy  :)

trzeba by go wymienić na coś cichszego (oczywiście chodzi o GeForce`a 6600)

1257491[/snapback]

niektorzy mowia ze jest cichutki niektorzy ze glosny nie dowiesz sie dopoki sam nie posluchasz:) na takie tematy zawsze zdania beda podzielone bo niektorzy sa glusi :mrgreen: co do 8500 znam ten bol te wiatraczki czesto sie rozpiepszaja:) musialem papsta za 5 zl wkrecac niby 16-18db a i tak go slychac to byl model bodajze 414s... Edytowane przez Cherry_Coke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos moze po co w karcie sparkla 6600 podpina sie dodatkowe zasilanie, bo przez przypadek po dwóch dniach zauważyłem ze nie podpiełem tego zasilania i karta chodziła dobrze w kompie. Pamietam jak do radeona 9500 nie dałem zasilania komp nie wstawał, a tu działał bez problemu.

Co do głosnosci tej karty to potwierdzam ze jest niesłyszalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ediee

wiesz co zrób, zobacz jakie masz teraz maks oc, a sprawdz z podłączonym zasilanmiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ModeCom ATX-350GTF 350W da rade pociagnac tego GFa?

 

Aha i gdzie mozna na Górnym Slasku dostac te karte Sparkla lub Leadteka?

Edytowane przez MoRoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ediee

spokojnei ja pociagnie, qmpel ma 6800@ 16potoków 6vs i mu na tym modecomie spox chodzi, nawet jabys miał feel modecom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziala wam tv-out?

 

Czym podkręcacie? RivaTuner nie chce mnie puścić powyżej 360 MHZ na rdzen bo twierdzi ze sterowniki nie pozwalają, a Powerstrip ma zakres tylko do 400...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziala wam tv-out?

 

Czym podkręcacie? RivaTuner nie chce mnie puścić powyżej 360 MHZ na rdzen bo twierdzi ze sterowniki nie pozwalają, a Powerstrip ma zakres tylko do 400...

1258777[/snapback]

słuchaj ja jeszcze tv-out-a nie sprawdzałem ale co do o/c to powiem tak: ściągnij sobie z guru3D programik "nvHardPage" przy jego pomocy można aktywować "coolbits" uaktywniające zakładkę we właściwiościach karty "częstotliwości taktowania"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawie w sterowniku (po odblokowaniu tej cholernej opcji) 351 MHz na rdzeń to mi pisze że "Testu nie udało sie uruchomic dla wybranych częstotliwości zegara. Obniż ustawienia i spróbuj ponownie."

Edytowane przez wiewi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ekhem każda z Sparkli które testowałem miały umiarkowany poziom hałasu tak poniżej 30 decybeli :wink: aczkolwiek niektórym to może przeszkadzać , ale wiecie jak sie nie dmucha to sie nie kręci : ]

 

P.S do obrońcy Leadteka :> samemu miałem z conajmniej 3 karty tej firmy i każda była ok ale jak już wyżej pisałem nie pisze o czymś czego nie testowałem i tak miałem Sparkle to piszę co wiem o nich z doświadczenia, jak na razie Leadteka 6600 nie testowałem to się nie wypowiadam, staram się jednak ukazać to iż nie ma jedynej słusznej firmy i modelu tak jak w przypadku koloru Forda -T

 

Peace :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam kupiłem Sparkla 6600 i jestem bardzo zadowolony z niego, wczesniej miałem radka 9600XT i był o wiele gorszy mimo ze kosztował wiecej niz ten GF6600. Rdzen podkreciłem na 400MHz, a pamieci na 620MHz i wynik w 3Dmarku 2003 mam 6000pkt.

1256723[/snapback]

Był owiele gorszy w 3dsmarku czy w grach też bo z testów porównując 6600 na expresie z X600XT w grach nie zauważyłem dużej różnicy w wydajności?? jak to jest naprawde czy gra warta swieczki tz. przesiadki?? :) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)staram się jednak ukazać to iż nie ma jedynej słusznej firmy i modelu tak jak w przypadku koloru Forda -T

 

Peace  :wink:

1259021[/snapback]

I chwala Bogu ze nie ;)

 

Windows jaki jest kazdy widzi :P (to tak a propos jedynej slusznej firmy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh...

 

mam Panowie takie pytanie - w tym tygodniu zakupuję (wreszcie) 6600... Jest sens dokładania jakiejś kasy na 256 MB Ram ?? Dodam tylko tyle że nie grywam w rozdziałkach większych niż 1024x768 (że o AA nie wspomnę).

Pytam, bo po prostu nie wiem czy jest jakiś sens w to iść...a nie miałem okazji porównać.

 

 

Dodam tylko, że ta karta ma mi wystarczyć na ok rok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

ehhh...

 

mam Panowie takie pytanie - w tym tygodniu zakupuję (wreszcie) 6600... Jest sens dokładania jakiejś kasy na 256 MB Ram ?? Dodam tylko tyle że nie grywam w rozdziałkach większych niż 1024x768 (że o AA nie wspomnę).

Pytam, bo po prostu nie wiem czy jest jakiś sens w to iść...a nie miałem okazji porównać.

Dodam tylko, że ta karta ma mi wystarczyć na ok rok...

1259065[/snapback]

Nie kupuj 256mb, stara kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...