Skocz do zawartości
nitz

Geforce 6600 / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

Swoje stoiska mają tam także "normalne" firmy - sprzedajace nowy sprzet udzielaja normalnej gwarancji

1261208[/snapback]

Ja znam takie "normalne firmy", ktore na nastepny dzien nie przyjmuja nic do gwarancji, albo po prostu padaja

 

Edit>W ostatecznosci moglbym tam kupic, choc mam pewne obawy

Edytowane przez MoRoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko co to za firma? =]

1261339[/snapback]

Cytat z jednego z serwisów:

 

Kolejna firma dołącza do grona producentów kart GeForce 6600 GT AGP - tym razem jest to Inno3D. Karty tej firmy jako pierwsze pojawiły się na rynku w wersji AGP w Chinach, o czym wcześniej już informowaliśmy. Tym razem mamy oficjalną prezentację i wprowadzenie do sprzedaży. Co ciekawe już wtedy producent podawał że pamięci taktowane są zegarem 500 MHz (efektywnie 1000MHz) a nie 450 MHz jak w większości kart w wersji AGP, teraz dodatkowo reklamuje posiadanie przez kartę pamięci GDDR3 o czasie dostępu 1,6ns. Oznaczało by to możliwość pracy tych pamięci z zegarem podkręconym do 625MHz (efektywnie 1250MHz) - jeśli informacja ta potwierdzi się mielibyśmy bardzo ciekawą kartę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ciekawe czy jakbym zamowil tego winfasta 6600 ze znak.pl ktory ma w opisie 500/900 jak GT a przyslali by zwyklego z 300/500 to chyba moge bez problemu odeslac i prosic o zwrot kasy powolujac sie na niezgodnosc towaru z opisem lub na mozliwosc oddanie sprzetu w ciagu 10dni bez podania przyczyny? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do gwarancji do kart kupowanych na gieldzie w K-ce: kupuje tam czesci od 6 lat jak nie wiecej poskladalem tam kompy calej rodzinie i 3/4 kupli!! i jeszcze nigdy nie mialem problemow z gwarancja!! NIGDY!! raz nawet zdarzylo sie ze firma splajtowala, a kupilem u nich nagrywarke LG, i co ciekawe mily pan ze stoiska (szukalem firmy ktorej juz nie bylo) zaproponowal mi ze wysle mia karte na gwaracji u producenta to w koncu on daje gwaracje) po tyg pojechalem na gielde i nowa nagrywarka juz czekala wiec nie widze problemu!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do gwarancji do kart kupowanych na gieldzie w K-ce: kupuje tam czesci od 6 lat jak nie wiecej poskladalem tam kompy calej rodzinie i 3/4 kupli!! i jeszcze nigdy nie mialem problemow z gwarancja!! NIGDY!! raz nawet zdarzylo sie ze firma splajtowala, a kupilem u nich nagrywarke LG, i co ciekawe mily pan ze stoiska (szukalem firmy ktorej juz nie bylo) zaproponowal mi ze wysle mia karte na gwaracji u producenta to w koncu on daje gwaracje) po tyg pojechalem na gielde i nowa nagrywarka juz czekala wiec nie widze problemu!!!

1261578[/snapback]

Ok, dzieki, pojade. A ta gielda jest tylko w soboty otwarta? :>

Jeszcze tylko pytanko: jest tam taniej niz w sklepach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gielda jest otwarta w soboty i niedziele! Czesci sa sporo tansze dla przykladu to co w sklepach internetowych kupisz za okolo 1000zl na gieldzie za 900zl! a w porownaniu do sklapow ceny sa nizsze okolo 50zl!! A do tego polecam sie targowac, zawsze mozna na kilka piw uskubac !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noohoo MoRoN widze że masz takiego samego avatarka jak ja jeszcze zupełnie niedawno ;)

1261850[/snapback]

Hehe, nie bylo to swiadomie i z premedytacja ;)

 

gielda jest otwarta w soboty i niedziele! Czesci sa sporo tansze dla przykladu to co w sklepach internetowych kupisz za okolo 1000zl na gieldzie za 900zl! a w porownaniu do sklapow ceny sa nizsze okolo 50zl!! A do tego polecam sie targowac, zawsze mozna na kilka piw uskubac !!

1262080[/snapback]

A juz liczylem, ze bedzie do srody :( A tak wogole to w Prolinie w nastepnym tygodniu ma byc, ale znowu na pewno beda problemy z dostepnoscia towaru w Katowicach. Tak czy inaczej wielkie dzieki...

 

PS> W sklepach tez da sie pare zl. utargowac

 

Edit> Hmm... A co brac Sparkle czy Leadtek?

Edytowane przez MoRoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem leadtka na gieldzie za 850zl kiedy w proline byl 50 albo nawet wiecej zl drozszy!!(mowa o 6600gt) Wiec jesli chcesz kupic w proline najpierw zajrzyj na gielde pewnie bedzie taniej!

Edytowane przez Jajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuuuuuhuhu ja rozumiem że GDDR3 są drogie i podnoszą cenę karty ale to juz lekka przesada, za te piniądze to można miec pełnego GT

1262719[/snapback]

Nie są aż tak drogie, skoro wersja PCI kosztuje 660 zł i to jest cena akceptowalna.

Kurde, a ja już się ucieszyłem że uzupełnili cały cennik.

Edytowane przez nitz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee... mimo wszystko chyba jednak lepiej dołożyć do "pełnego" 6600 GT...

 

Ja mam takie pytanko - na ile idą (średnio) pamiątki na Sparkle 6600, bez zakładania jakichkolwiek radiatorów i czy jest wogóle sens bawienia się w zakładanie takowych (różnice w max taktowaniu bez i z radiatorami)

 

6600 w drodze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie , (nie przytaczam opisow kart bo zapewne sa wielu z was znane), moje pytanie brzmi:

 

ktora z ponizszych kart jest bardziej godna uwagi

obydwie maja identycznie taktowania 300/500 typowa dla 6600 agp (non-gt)

z tym ze winfast ma pamieci bga ( obydwie karty to 3,6ns)

 

czy ktoras z nich ma jakies lepsze predyspozycje do podkrecania?

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie  , (nie przytaczam opisow kart bo zapewne  sa wielu z was znane), moje pytanie brzmi:

 

z tym ze winfast ma pamieci bga ( obydwie karty to 3,6ns)

 

Dołączona grafika

1263140[/snapback]

 

Winfast ma pamieci TSOP :) Zobacz dokladniej :)

 

A ktorego wybrac - trudno powiedziec - o Leadtek malo wiadomo jak narazie a Sparkle kreci sie bardzo dobrze... cena obu kart jest troche wysoka - moze poczekaj az spadna i pojawi sie w Polsce wiecej kart 6600 AGP - Pcprojeskt oferuje MSI ale co i jak z ta karta to pewnie malo kto wie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm jak sie przyjrzec to faktycznie mozliwe , zmylily mnie mniejsze odleglosci , heh, kiedys mialem winfasta 2mx krecil sie jak szatan ogolnie niezle karty z nich byly (z winfastow hehe;) ) , zobaczymy co tam dalej bedzie

 

taka prosba do odwiedziajacych , jesli zauwazycie w sklepach internetowych jakies nowe modele gf6600 a zwlaszcza non-gt lub tez interesujace ceny to wrzucajcie linki do tematu - napewno kazdy zainteresowany na tym skorzysta.

Edytowane przez pyrko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6600 non-GT

niezła cena:) karta też spoczko. fakt, do kręcenia chłodzenie lepsze trzeba, ale ogólnie godna polecenia.

 

6600 GT

a ta karta się fajnie kręci:) również godna polecenia.

Edytowane przez peseq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pyrko - na dniach powinienem mieć w końcu kartę Leadteka więc wtedy będę mógł coś powiedzieć o jej podkręcalności, która mam nadzieję że będzie wyśmienita B) - mowa oczywiście o zwykłym 6600 na AGP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam na twoja odpowiedz , leadtec wydaje sie miec lepsze chlodzenie od sparkle - ps przyjrzyj sie karcie czy ma opisana jakas rewizje itp , musimy sie rozpoznac w nowym temacie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że topic się rozkręcił troche pod moj nieobecność. Przez ten czas byłem chory. I jak zmieniliście zdanie?? Ladatec rządzi??

 

Ma ktś tego 6600 Ladateca i co jak się kręci?? Jak kitowo to nie zmieniam grafy :)

 

 

A nawiązują do tego Sparkla to podkusiłem kumpla żeby zmienił grafe i zmienia bierze Sparkla bo cichy ale to inny nie ten co miał z ta firma problemy to inny. Zobaczymy jak mu będzie chodził i się @ jak nieźle to może ale to może ja zainwestuje w to.

Edytowane przez model3100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze zaczniemy chwalic sie ile kto podrecił swoje 6600, ja swojego Sparkla 6600 agp wykreciłem bez dodatkowego chłodzenia 500MHz rdzen i 620MHz pamieci, wydaje mi sie ze jeszcze mozna te karte podkrecic ale nie chce jej męczyc

aha i jeszcze mam pytanie czy zaglądał ktos pod radiator na tej karcie, posmarowali chociaz jakąs pasta???

Edytowane przez kisiel02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety sprawy potoczyły się inaczej niż miały i nie będę miał tego GF 6600 Leadtek'a - przynajmniej jeszcze nie teraz :( (ale napewno go sobie sprawię w późniejszym terminie, bo te karty mi się bardzo spodobały :D :twisted2: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...