Skocz do zawartości
nitz

Geforce 6600 / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Cherry_Coke

Wiem wlasnie widzialem w tym isastore ale kurde 540 to juz nie to samo co 455;) na allegro sa radki 9800pro msi pefnie z niemiec za 599zl na samsungach 2.8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaj PC action to w zimie będziesz po dworze w kapciach biegał icon_wink2.gif

podobnie ma się z Chipem

No to dzięki, bo się załamałem juz :-P Czyli różnica między wersją PCI-E a AGP jest mała albo w ogóle jej niema?

Edytowane przez _q_b_a_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaj PC action to w zimie będziesz po dworze w kapciach biegał ;)

 

podobnie ma się z Chipem

1270309[/snapback]

Hehe, mowil cd-action, a to chyba jeszcze gorzej bo oni pisza o grach, a o sprzecie to jedna strone na miesiac na doczepke walna :-P

A swoja droga jak kapcie cieple to ze smieciami mozna skoczyc szczegolnie jak mamy taka zime jak w tym roku :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Cherry_Coke

No to dzięki, bo się załamałem juz :-P  Czyli różnica między wersją PCI-E a AGP jest mała albo w ogóle jej niema?

1270312[/snapback]

jest minimalna zobacz inne testy niz te w cda zreszta co za roznica 45/60 fps? widzisz miedzy tym roznice golym okiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podałem tylko taki przykład, analogicznie jeśli będzie 30 FPS to by ba AGP było już tylko 20FPS, a tu rożnicę już porządnie widać...

Dzięki w każdym razie za pomoc, jeszcze się o jedną rzecz spytam: mam :( Celerona :( 2600 (wiem, straszny procesor) i czy jak kupię taką kartę to on mi będzie aż taki straszliwie spowalniac wszystko, że nie będzie różnice czy karta będzie GF6600GT czy Radeon 9700 Pro (moja obecna), czy będzie spowalniać ale nie tak aż tak bardzo ? Zamierzam go i tak wymienić na A64 za jakieś kilka miesięcy, ale tymczasem chciałbym również korzystać z dobrodziejstw karty...

Edytowane przez _q_b_a_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podałem tylko taki przykład, analogicznie jeśli będzie 30 FPS to by ba AGP było już tylko 20FPS, a tu rożnicę już porządnie widać...

Dzięki w każdym razie za pomoc, jeszcze się o jedną rzecz spytam: mam :( Celerona :( 2600 (wiem, straszny procesor) i czy jak kupię taką kartę to on mi będzie aż taki straszliwie spowalniac wszystko, że nie będzie różnice czy karta będzie GF6600GT czy Radeon 9700 Pro (moja obecna), czy będzie spowalniać ale nie tak aż tak bardzo ? Zamierzam go i tak wymienić na A64 za jakieś kilka miesięcy, ale tymczasem chciałbym również korzystać z dobrodziejstw karty...

1270325[/snapback]

Po pierwsze to jesttemat 6600 zwykłe, na GT jest osobny.

Po drugie, nVidia troche manipuluje wynikami, bo specjalnie zmniejszają taktowanie pamięci z 500 na 450 MHz (1000 na 900) po ta, aby karta PCI w testach miała więcej punktów.

Ale ponieważ tak karta, którą pokazałeś ma pamiątki 2ns, to spokojnie powinna pracować na 500 MHz (1000 MHz) a nawet więcej.

Jeżeli to jest Celek Northwood'a to nie pograsz sobie na wysokich rozdzielczościach na wysokich detalach, zapomnij. Może i lepiej poczekać te pare miesięcy z kupnem karty, pewnie będzie stówke tańsza :), no i przy przesiadce na A64 będziesz miał karte na AGP, ciekawe co z nią zrobisz??

Bo inwestycja w soket 754 to średni interes.

Edytowane przez nitz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz mam swojego i zaraz zobacze na co go B) stac

 

niewiem co sie dzieje ustawiam w rivatunerze core 400 pamiec 700 i zapuszczam smarka 2k3 a tu tylko ok 4900 pkt patrzy wyniki w exelu a tu wyskakuje ze core jest na 300 aa pamiec 700. Co sie dzieje?

Edytowane przez Kozax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W komputroniku zmniejszyli cenę o 50 zł za Leadteka... - szkoda że dwa dni po moim zakupie tej karty u nich... no ale cóż... ja już nie mogłem czekać (2 miesiące na 2MB karcie na PCI nonE :D)

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=16052

 

kozax - a zmieniasz w profilu 2D czy 3D? - powinieneś w 3D :D

Edytowane przez krzych650

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to jesttemat 6600 zwykłe, na GT jest osobny.

Po drugie, nVidia troche manipuluje wynikami, bo specjalnie zmniejszają taktowanie pamięci z 500 na 450 MHz (1000 na 900) po ta, aby karta PCI w testach miała więcej punktów.

Ale ponieważ tak karta, którą pokazałeś ma pamiątki 2ns, to spokojnie powinna pracować na 500 MHz (1000 MHz) a nawet więcej.

Jeżeli to jest Celek Northwood'a to nie pograsz sobie na wysokich rozdzielczościach na wysokich detalach, zapomnij. Może i  lepiej poczekać te pare miesięcy z kupnem karty, pewnie będzie stówke tańsza :), no i przy przesiadce na A64 będziesz miał karte na AGP, ciekawe co z nią zrobisz??

Bo inwestycja w soket 754 to średni interes.

1270347[/snapback]

W wysokiej rozdzielczosci na tym celeronie powinien sobie pograc tak samo jak w niskiej bo prockowi to bez roznicy jaka jest rozdzialka im wyzsza tym karta graficzna sie bardziej meczy a nie procek (dlatego mierzy sie wydajnosc procesora w grach w niskich rozdzielczosciach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, dzięki za informacje czyli na 1024 x 800 wszystko na max. i np. malutkim AA mógłbym sobie pograć w FC albo HL2? Bo do jakichś super gier, które jeszcze nie wyszły mam nadzieje, że kupie sobie już ten procek... A ktoś u góry coś wspominał o płycie pod A64, przecież płyty nawet do Socet 939 są też z AGP?

PS Przeprzaszam za OT, nie zauważyłem tematu o 6600GT, myślałem że wszystko jest tutaj :oops: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mnie osobiście krew zaczęła zalewać...:|

 

Odpowiedź w sklepie (przed chwilą wróciłem) - "Nie ma - będzie w przyszłym tygodniu..."

 

Do jasnej ciasnej w żadnym sklepie w Rzeszowie nie ma 6600 AGP ??

 

Zaczynam myśleć o 6600GT - nie ma problemów z kupnem a i szybsza jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, dzięki za informacje czyli na 1024 x 800 wszystko na max. i np. malutkim AA mógłbym sobie pograć w FC albo HL2? Bo do jakichś super gier, które jeszcze nie wyszły mam nadzieje, że kupie sobie już ten procek... A ktoś u góry coś wspominał o płycie pod A64, przecież płyty nawet do Socet 939 są też z AGP?

PS Przeprzaszam za OT, nie zauważyłem tematu o 6600GT, myślałem że wszystko jest tutaj  :oops:  :mur:

1270593[/snapback]

No ja nie jestem tego taki pewien. Miałem Celka 2.5 GHz i podkręcony do 3 GHz czasami nie dawał sobie rady na 800x600 w średnich detalach w Far Cry z tym Radkiem, którego mam.

A co do chipsetu, to niby najlepszy jest nForce4, ale pamiętaj też, że za rok czy dwa będą problemy z kupnem karty graficznej! I będziesz znowu

Edytowane przez nitz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kłopoty byly ale sie skonczyly. Wiec tak rdzen idzie na 440 (przy 450 wiesza sie sprzet) zato pamieci spokojnie smigaja na 700 B) i chyba majaochote na wiecej..... ale bez radiatorkow dalej nie jade. Przy tych ustawieniach 3d2k3 - 6173. Wiec jest OK.

Edytowane przez Kozax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam dylemat i nie wiem co brac

Winfast 6600 256mb 585zl czy sparkle 6600 128mb 575zl

 

a moze wie ktos gdzie mozna kupic te karty taniej???

 

ps. w tym sklepie dostawa sparkle bedzie w poniedzialek :)

1270940[/snapback]

W 256 MB się nie baw. A Sparkla już kupisz za 540 zł w pcprojekt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow fajna cena jak za PixelView 6600GT 128/128 i pamięci 2ns

a te taktowania

Taktowanie rdzenia: 500MHz

Taktowanie pamięci: 900MHz

to są normalne jak w GT czy jakieś zaniżone ?

 

http://www.bitcomputer.pl/product.php?id=1...52ca7599802b011

 

za miesiąc góra dwa tą kartę kupię w cenie dzisiejszego 6600 non GT :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kartę stopniowo przez 3 dni podkręcałem aż doszło do 440 na rdzeniu i 699 na pamięciach a potem po 3 dniach poszedł sobie dymek i mały ogień z modułu nad złączem dodatkowego zasilania, za kartę dostałem kasę spowrotem i nigdy więcej nie kupuję taniego szitu ; \ biorę 6800GT albo X800XXX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha no tak, ja dziś kupiłem sobie Sparkla i normalnie jak zobaczyłem o mnie to rozwaliło, to dokładnie ta sama karta co a apollo po 450 pudełko wszytsko to samo tylko że 90zł więcej, w apollo chyba sie mocno pomylili... tylko jednego nie moge rozkminić MA KTOŚ TEGO SPARKLA? bo normalnie ani Everest ani Aida32 nie pokazują mi informacji o karcie, nie chcą pokazywać, a Rivatuner pokazuje normalnie potoki, i wszytsko co jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha no tak, ja dziś kupiłem sobie Sparkla i normalnie jak zobaczyłem o mnie to rozwaliło, to dokładnie ta sama karta co a apollo po 450 pudełko wszytsko to samo tylko że 90zł więcej, w apollo chyba sie mocno pomylili... tylko jednego nie moge rozkminić MA KTOŚ TEGO SPARKLA? bo normalnie ani Everest ani Aida32 nie pokazują mi informacji o karcie, nie chcą pokazywać, a Rivatuner pokazuje normalnie potoki, i wszytsko co jest?

1271037[/snapback]

To jest ta karta z allegro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie nie sprawdzałem, aide mam wersje 3.8 a everesta ściągnełem ze strony producenta i nie ma szczegółów karty, kto ma sparkla?

1271091[/snapback]

A po co Ci to?? Pudełka z napisem nie dostałeś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...