Skocz do zawartości
nitz

Geforce 6600 / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

a ja wykręciłem bez żadnych problemów pamiątki na 650 a znów na filrate były już minimalne arty parwie nie zauważalne co może świadczyć o rdzeniu, a była częstotliwość 370 ide testować dalej zobacze co da się zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze dziwne ...

w gre ktora dostalem do karty Prince Of persia nie da sie grac... intro chodzi z predkoscia 0 fps .. :o tnie nie milosiernie :o

gra sie juz swobodnie przy 800x600 32bit all high lub on ale co chwile jakies wstawki i znowu sie zaczyna o_O

tylko u mnie tak jest ?

1273379[/snapback]

Z ciekawości zainstalowałem gierę i u mnie chodzi ok, przynajmniej intro i kawałek pierwszej mapki (górny pokład statku i kawałek dolnego) ustawienia 1024x768 i wszystko na max - mój sprzęt masz w linku w podpisie - oczywiście podana tam grafa jest już nieaktualna :D

 

P.S. Jako że nie gustuję w grach typu Prince of Persia: Worrior Within to... chyba ją sprzedam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no koniec na dziś zabawy :) skończyłem na 425/650 i wynik 5926 ale na mocno scharatanym systemie i sterach, niedługo przeinstaluje system narazie jeszcze poszukam fajnych sterów i znów zrobie 3d marka powinno być wtedy z min 300 punktow więcej :) chociaż teraz jak bym zrestartował kompa bym miał więcej troszke ale juz nie chciało mi się :) zastanawiam się jeszcze czy nie szarpnąć rdzenia o około jeszcze 25 i pamiątek o 10, c@lina ile miałeś max ustawienia bez radiatorów i jakie radiatoki masz?

Edytowane przez milan655

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie jeszcze poszukam fajnych sterów i

1273526[/snapback]

jak znajdziesz jakies fajne i najlepiej z zakladka do zmieniania odswiezania w grach openGL to pochwal sie ... bo ja juz nie mam nerw0f i sily :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo kurde taka jest sprawa że jest mało jeszcze sterowników dobrze dopracowanych do tej karty, 66.93 wogóle nie chciały chodzić z nią jedynie jakie ruszyły do 71.24 i 25 nic więcej narazie bo innych w góre nie testowałem bo tylko są te 71.80 a nie chce mi się bawić, chociaż może jutro sprawdze może pare pkt w marku się znajdzie na tym moim systemie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo kurde taka jest sprawa że jest mało jeszcze sterowników dobrze dopracowanych do tej karty, 66.93 wogóle nie chciały chodzić z nią jedynie jakie ruszyły do 71.24 i 25 nic więcej narazie bo innych w góre nie testowałem bo tylko są te 71.80 a nie chce mi się bawić, chociaż może jutro sprawdze może pare pkt w marku się znajdzie na tym moim systemie :)

1273572[/snapback]

http://www.au-ja.org/review-forceware7180-1.phtml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milan655 masz moze mozliwosc przetestowania swojej grafy w call of duty ? Mam podobny sprzet a gram w te gre na multi wiec testy bardzo by mi pomogly przy wyborze grafy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm jak bym miał więcej czasu to bym mógł to sprawdzić ale to musiał bym jakiegoś time złapać a pozatym dobry i pożyteczny byłby format :)

 

EDIT

nie powstrzymałem się :D 450/650 6085 marków, musze koniecznie sterów poszukać i formata bo to musi podskoczyć chociaż mówie że jeszcze będe biedną karte katował ale nie dziś już

Edytowane przez milan655

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT

nie powstrzymałem się :D 450/650 6085 marków, musze koniecznie sterów poszukać i formata bo to musi podskoczyć chociaż mówie że jeszcze będe biedną karte katował ale nie dziś już

1273614[/snapback]

ladnie ladnie ale i tak cos malo tych markow

default to 300/550 ? w twojej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Cherry_Coke

Dołączona grafika

 

Point of View GeForce 6600

Graphics Engine NVIDIA 6600 GPU

Video Memory 128 / 256 MB

Core Clock 300 Mhz

Memory Clock 550 / 500 Mhz

Interface AGP 8x

RAMDAC Dual 400 Mhz

D-Sub Yes

DVI-I Yes

TV-Out Yes

Video-In No

 

Wyposażenie:

Instrukcja, 1x płyta CD i 3x płyta DVD z oprogramowaniem i sterownikami, przejściówka DVI->VGA, przejściówka S-Video->RCA(chinch), rozgałęźnik zasilania molex

 

Dołączone oprogramowanie:

WinDVD, DirectX 9, Acrobat Reader, Overclock Tool, gry: Prince of Persia - Warrior Within, Hitman - Contracts, Thief - Deadly Shadows

 

Cena w $iriusie 580zl

 

Dołączona grafika

 

Core clock: 345MHz

Memory clock: 550MHz

Memory Interface: 128-bit

Pixels per clock (peak): 8

RAMDACs (MHz): 400

 

w pudełku riddick/demka i kabelki;)

 

cena ?

Edytowane przez Cherry_Coke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MoRoN - no właśnie format powinien pomóc...

 

Zaczyna się coraz ciekawiej robić - coraz więcej tych 6600...

 

Fajnie się ten POV prezentuje - wypaśne gierki :)

Tylko ciekawe jak z O/C...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no koniec na dziś zabawy :) skończyłem na 425/650 i wynik 5926 ale na mocno scharatanym systemie i sterach, niedługo przeinstaluje system narazie jeszcze poszukam fajnych sterów i znów zrobie 3d marka powinno być wtedy z min 300 punktow więcej :) chociaż teraz jak bym zrestartował kompa bym miał więcej troszke ale juz nie chciało mi się :) zastanawiam się jeszcze czy nie szarpnąć rdzenia o około jeszcze 25 i pamiątek o 10, c@lina ile miałeś max ustawienia bez radiatorów i jakie radiatoki masz?

1273526[/snapback]

bez radiatorków poszły na 630 stabilnie, ale przechodziły smarka03 przy 640 - zwiechy były przy game1 w 03

 

a o radiatorkach też pisałem, założyłem stare od pentiuma, przecięte na dwoje, powyginane żeberka i ponacinane tu i ówdzie tak by nie dotykały coolerka GPU, w palanch miałem założenie revolteców, ale bez zmiany chłodzienia GPU to nie wypali bo są wysokie,a w moim Sparklu radiator na GPU odchyla się na boki ku górze, więc dałem sobie na razie spokój, tym bardziej że powiedziano mi że najprwadopodobniej mam niedovoltowane memki, tak więc póki co poczekam na innych lub na nowe chłodzenia na GPU.

 

BTW, czy ktoś sie nie orientuje czy nowy orb zalmana na grafę nie pasowałby, bo na stronce zalmana piszą że wchodzi na wersje GT, a chyba nie ma aż tak znaczących różnic pomiędzy płytką GT a non GT

a żeby było wiadomo o czym mowa to myslałem o tym: http://www.zalmanusa.com/product/cooler/VF...6600GT_eng.html

Edytowane przez _c@lina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalman wejdzie tylko będzie potrzebny ten radiator na mostek HSI, a pozatym ta cena, mnie ida pamięci na 650, C@lina a ile rdzeń max? ja narazie stanełem na 450 bo więcej nie robiłem i ile punktow w marku na jakich ustawieniach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rdzeń poszedł na 530 stabilnie, ale raz czy dwa przeszedł na 535, raz uruchomił się na 540 ale nie przeszedł nawet 10s w game1 w 03.

 

max co wyciągnałem bez radiatorków:

530/315(630) - 6572

 

z radaitorkami na pamięciach:

530/337,5(675) - 6801 - tylko 1 raz

530/335(670) - 6758

 

potem puściłem CPU na 2100 i max wynik podskoczył do:

CPU 10,5*200, GPU 530/335(670) - 6827

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=42200315 :mur: chyba padne, karta jest na pci ale zobaczcie ta cena :lol:

ten pov jest super, fajnie sie kreci, super wyposazenia, duzo gier, aha i to jest podobno asus, na tej karcie działa zarówna stery od asusa, jak i wszystkie programy, do oc, kontrolowania wiatraków itp, wiec ciekawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalman wejdzie tylko będzie potrzebny ten radiator na mostek HSI, a pozatym ta cena, mnie ida pamięci na 650, C@lina a ile rdzeń max? ja narazie stanełem na 450 bo więcej nie robiłem i ile punktow w marku na jakich ustawieniach?

1274226[/snapback]

żaden zalman z serii 80XX nie wejdzie na GF6600 pod AGP z racji po[ciach!]ego HIS i niezbędnego radiatora na nim ; \ a 6000 z hakiem punktów w smarku 2003 to normalka dla tych kart , z tym że jak sobie porównam do 9800 radzia to wolę radzia bo ma lepsze poczucie płynności, jednak 6600 to nie to :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm zamowielm wlasnie winfasta 6600 z arestu za 535 zl nie wiem czy dobrze zrobilem ale juz za pozno. Swoja droga ciekawe czym jest to spowodowane ze karta na pcie kreci sie tak wysmienicie PCLAB a na AGP juz nie :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że NVidia celowo niedowoltowała układy na AGP...no ale powiem Wam że jeśli u siebie wyciągnę tak ok 530 rdzeń i 650 pamiątki to mi to wystarczy...:)

 

Ten POV faktycznie prezentuje się świetnie, czekam na opinie kogoś kto go zakupił...

 

Ciekawie się prezentuje też ten MSI - rdzeń defaultowo o 45 MHz więcej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie :) jak bym mial wydac na chlodzenie 170zl to juz bym wolal kupic 6600GT :)

 

Tu jest test kart. testowany jest tez winfat 6600 oc 550/650

http://www.hardwareluxx.de/cms/artikel.php...ion=show&id=111

 

Wlasnie przegladam ten test i karta Winfasta jest pokazana tylko w overclocking i Marki :(

Edytowane przez Jeffrey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Rozbieral ktos juz z was winfasta na czesci 1sze ? i jak wyglada sytuacja pod radiatorem? jest to jakas guma jak w przypadku (epoxow 8rda+) czy jest cos przypominajacego srebrna paste ? Bo uchylajac troche radiator to nie wyglada to nie za ciekawie i na moje oko jest to cos w rodzaju gumy termo przewodzacej i przez to tak slabo w winfascie sie kreci rdzen porownujac do sparkla : )

 

2.Jak lepiej krecic karte ? dzwigajac co 5-10 rdzen/pamiec czy najpierw rdzen np do 400 i jak juz przy 410 beda krzaki zjechac do defautla i krecic pamieciami np do 700 i jak przy 710 beda krzaki zjechac na default ustawic rdzen pamiec na 350/650 i krecic co 5 ? :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że NVidia celowo niedowoltowała układy na AGP...no ale powiem Wam że jeśli u siebie wyciągnę tak ok 530 rdzeń i 650 pamiątki to mi to wystarczy...:)

1274450[/snapback]

ja też uważam, że z tym niedovoltowaniem to jest jednak smutna prawda, skoro w wersji PCI rdzeń idzie do 560-580Mhz, natomiast co do pamiatek to tu już chyba zależy tylko i wyłącznie od producenta, bo dlaczego skoro na Sparklu i Leadteku wyniki są tak różne, a przecież oba mają hyniks-y 3,6, trzeba czekać na jakiegoś prostego vModa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj cos mnie tu dawno nie bylo.wlasnie ogladalem allegro i wrescie zauwazylem jakies chlodzenia o ktorych byla mowa dawno . Zalmanik ALCU kosztuje 110 zl a CU 160 zl . Tylko jak to jest z tym radiatem na HSI , trzeba jakies swojego wyskropac ze starego radiata?widze ze teraz moda przyszla na 6600 non GT :)

Pozdro dla fanow 6600-tek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Rozbieral ktos juz z was winfasta na czesci 1sze ? i jak wyglada sytuacja pod radiatorem? jest to jakas guma jak w przypadku (epoxow 8rda+) czy jest cos przypominajacego srebrna paste ? Bo uchylajac troche radiator to nie wyglada to nie za ciekawie i na moje oko jest to cos w rodzaju gumy termo przewodzacej i przez to tak slabo w winfascie sie kreci rdzen porownujac do sparkla : )

1274563[/snapback]

To raczej nie przez to... w czasie marków i testów w grach cały radiator jest zimny i tył karty pod rdzeniem też jest conajwyżej lekko ciepły, więc wątpię żeby to było przyczyną... nawet zacząłem się zastanawiać nad spowolnieniem tego wentyla na grafie, bo jednak po dłuższym używaniu kompa (zwłaszcza w nocy) słyszę ten wentylator...

Jeśli komuś za mało te 440MHz na rdzeniu, to musi kupić albo sparkla, albo czekać na Vmoda... a inaczej patrząc w Winfaście lepiej kręcą się pamięci niż w Sparklu i wyniki w markach są porównywalne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...