Skocz do zawartości
nitz

Geforce 6600 / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

Też bym brał 6600...nawet jeśli by się coś zwaliło (odpukać) to nie będziesz miał żadnych problemów...

 

6600 i tyle....

 

Testował ktoś z Was 6600 w Painkillerze Battle Out Of Hell ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra ludziki dzis zakupilem Leadteka 6600 TD.

Standardowo zegary 300/550 ja podkrecilem narazie karte nieznacznie:

325/600.

Wyniki:

3dmark 2001se = 13450

3dmark 2003 = 5230.

 

System bez reinstalki stery usunolem drive cleanerem.

Jesli ktos posiada ta grafe niech zapoda swoje wyniki w o/c oraz z markoff ciekawi mnie na ile ja wykreciliscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<w[ciach!]... na maxa>

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=4...82+wys%C5%82any

 

Zajebisty koles co prowadzil ta aukcje.

 

Wygrywam aukcje, cene 435zl.

 

Zostalo jakies 10-15 sekund do konca i koles wycofal aukcje bo 'za niska cena' jak nei bylo minimum

 

Zamierzam powiadomic allegro... bo przez ciecia stracilem troche czasu :mur:

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw napisz do niego ze dasz mu tyle ile wylicytowałes, a jak nie to napiszesz do allegro i mu konto ciach :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System bez reinstalki stery usunolem drive cleanerem.

Jesli ktos posiada ta grafe niech zapoda swoje wyniki w o/c oraz z markoff ciekawi mnie na ile ja wykreciliscie

1278306[/snapback]

To tak przed chwilą podkręciłem swoją na 300@400 rdzeń i 275@325 i :

-03- 6091

-05- 2408

 

Temperatura zaraz po zakończeniu testów w -05- wynosiła 52'C.

Radiator już całkiem ciepły, nie gorący ale ciepły. Pamięci też już sie sporo nagrzały ale w porównaniu do FX5700 tak samo wykręconego (też 3,6ns ale samsunga miał) to jeszcze nic. Tam to wręcz parzyły, a artów ani tym podobnych nie było na ekranie.

Aha w czasie 3dMarków wyłaczajcie FRAPS'a, bo powoduje znaczny spadek wydajności (przynajmniej u mnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas mi ta aukcja nie pasowała (też ją obserwowałem)...no ale gdyby wszyscy sprzedawcy na allegro byli fair w stosunku do kupujących to było zbyt pięknie...

 

A ja już QR.....no wiecie czego dostaję czekając na tego mojego 6600....

 

Pytanie do posiadaczy Sparkla - o ile więcej poszły wam pamiątki po założeniu radiatorów ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kozax odkrec procka, chocby na fsb 133, czyli ponizej i sprubuj wtedy, ale troszke juz za duzo chcesz, 740 na pamieci 3.6ns to duzo, ja bym sie podwyzszeniem v w takim programie, czekaj omniextremeedit czy jakos tak.

raven_88 z tego co czytałem to o jakies 30mhz :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załozyłem radiatorki na pamieci na kleju zalmana ale jak narazie nie chca isc wyzej niz 740 bo sa arty. Czy moze tobyc wina zasilacza ---->FEEL 300W?

1278648[/snapback]

To może być wina kresu pamięci. Zważ na to, że to memorki 3,6 ns - a nie 2,5 BGA ;)

 

i tak wysoko ci poszły - powinny biegać wg specyfikacji na 555 MHz - tak więc 190 MHz powyżej spec. to już coś. Wyżej mogą ci się tylko zjarać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw napisz do niego ze dasz mu tyle ile wylicytowałes, a jak nie to napiszesz do allegro i mu konto ciach :lol:

1278639[/snapback]

Napisalem mu ze albo wystawi karte na kup teraz o okreslonej godzinie zeby lacznie bylo karta + przesylka 470zl albo mu konto ciach :lol:

 

BTW. Nie moja wina ze allegro na BCM jest tak skonstruowane ze jak dasz nawet 450zl a osoba pod toba dala 250 to w licytacji jest kwota 255 :mur: a nie tyle ile dales...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha w czasie 3dMarków wyłaczajcie FRAPS'a, bo powoduje znaczny spadek wydajności (przynajmniej u mnie).

1278641[/snapback]

co to FRAP's i jak to wylaczyc ? :)

 

Załozyłem radiatorki na pamieci na kleju zalmana ale jak narazie nie chca isc wyzej niz 740 bo sa arty. Czy moze tobyc wina zasilacza ---->FEEL 300W?

1278648[/snapback]

to i tak duzo u mnie na codegenie 300W juz przy 350/600 wychodzilo z 3D albo nie konczylo testu w rivie ... "_"

 

ale i tak mam cos zjeb... z kompem :/ malo pkt w 3D markach ...

 

300/500@410/690

2k1-11500

2k3-5550

2k5-1600

wczoraj mialem wieksze wyniki o okolo 300 pkt np na zegarach 380/650 w 3D marku 2k5 mialem 1800 pkt a dzisiaj na 410/690-1600 :/

dziwne :-(

co moge miec nie tak ? komp jak w podpisie + AA i AF x0

stery 71.25

temp procka - 41 C

 

moze za malo ramu ? :-(

Edytowane przez JedrzeJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to FRAP's i jak to wylaczyc ? :)

1278680[/snapback]

FRAPS to programik to pomiaru fps'ów w grach. Żeby go włączyć to najpierw trzeba go ściągnąć :) .

np. http://www.fraps.com/download.htm

Przed pomiarem w 3dMarku powyłaczaj wszystko co niepotrzebne, może to pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

415/690 to chyba max mojej karty -_- riva tuner ani stery nie chca mi przejsc testu

czy jest to juz naprawde max czy da sie wycisnac wiecej po zrobieniu "czegos" ?

Edytowane przez JedrzeJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość apacz18

Napisalem mu ze albo wystawi karte na kup teraz o okreslonej godzinie zeby lacznie bylo karta + przesylka 470zl albo mu konto ciach  :lol:

 

BTW. Nie moja wina ze allegro na BCM jest tak skonstruowane ze jak dasz nawet 450zl a osoba pod toba dala 250 to w licytacji jest kwota 255  :mur:  a nie tyle ile dales...

1278678[/snapback]

 

470 za karte za która dałem 575 :lol: min za jaka bym sptrzedał to 520 a co do ceny minimalnej to zapomniałem zaznaczyc :-| a potem nie mozna był zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

470 za karte za która dałem 575  :lol:

1278737[/snapback]

wystawiłeś BCM to poniosłeś tego konsekwencje i tyle. Nikogo nie obchodzi ile dałeś za tą kartę

 

  min za jaka bym sptrzedał to 520 a co do ceny minimalnej to zapomniałem zaznaczyc  :-| a potem nie mozna był zmienić.

a kiedy się o tym dowiedziałeś ? jak już aukcja się kończyła ? bo do momentu zlożenia pierwszej oferty można to zmienić... potem cóż - nie uważałeś, płać za błedy. Sad but true

 

Jeśli nie chcesz by przypięto ci etykietkę "nieuczciwego sprzedawcy" powinieneś ją jeszcze raz wystawić, tym razem nie zapominając o cenie minimalnej (na mój gust celowo "zapomniałeś" o tej opcji - ponieważ zwiększa to trochę koszty aukcji; potem jednak myślałeś że karta się sprzeda za tyle ile chcesz - jak się nie sprzedała to po prostu bezczelnie wywaliłeś licytujących... naraziłeś ich tym samym na różnego rodzaju koszty i powinieneś za to beknąć. Zresztą na podstawie art 66 z ind 1 Kodeksu Cywilnego gość który wygrał aukcję może domagać się od ciebie sprzedaży tej karty w cenie jaką ona osiągnęła - może czynić to nawet na drodze sądowej, a allegro zapewne ma twoje dane osobowe; mogę naturalnie się mylić co do twojego postępowania... ale raczej w tym momencie tak o tym nie myślę).

 

Na razie twoje zachowanie było dość dyskusyjne, a co najmniej sprzeczne z regulaminem allegro, tak więc gdyby ci usunęli konto, to sobie na to zasłużyłeś

Edytowane przez wojwar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość apacz18

wystawiłeś BCM to poniosłeś tego konsekwencje i tyle. Nikogo nie obchodzi ile dałeś za tą kartę

a kiedy się o tym dowiedziałeś ? jak już aukcja się kończyła ? bo do momentu zlożenia pierwszej oferty można to zmienić... potem cóż - nie uważałeś, płać za błedy. Sad but true

 

Jeśli nie chcesz by przypięto ci etykietkę "nieuczciwego sprzedawcy" powinieneś ją jeszcze raz wystawić, tym razem nie zapominając o cenie minimalnej (na mój gust celowo "zapomniałeś" o tej opcji - ponieważ zwiększa to trochę koszty aukcji; mogę naturalnie się mylić... ale raczej w tym momencie tak o tym nie myślę).

 

Na razie twoje postępowanie było dość dyskusyjne, a co najmniej sprzeczne z regulaminem allegro, tak więc gdyby ci usunęli konto, to sobie na to zasłużyłeś

1278759[/snapback]

No przyznam sie mój błąd :mur: ale karty raczej juz tak szybko nie wystawie. Równie dobrze mogłem napisac tak jak inni że "uszkodziła sie", "karta sie spaliła" a ja przynajmniej nie sciemniałem. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=37728173 albo tak http://www.allegro.pl/show_item.php?item=40515154

Edytowane przez apacz18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przyznam sie mój błąd :mur: ale karty raczej juz tak szybko nie wystawie. Równie dobrze mogłem napisac tak jak inni że "uszkodziła sie", "karta sie spaliła" a ja przynajmniej nie sciemniałem.

1278776[/snapback]

 

Gdybyś tak napisał to ... cóż uszłoby ci to płazem

 

Co jest dowodem na to, że uczciwość się baaardzo opłaca B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok juz dosc .. starczy! to nie jest topic do gadania o allegro i auckjach ...

idzccie z tym na irc lub czaterie :)

teraz mozna ciagnac w nieskonczonosc kto ma racje ...

licytacja nie zostala ukonczona wiec nie moze sie ktos domagac tej karty bo ja prakctycznie nie kupil ... a czy zostala aukcja zakonczona 19 dni przed koncem czy tez 11sekund to nie zmienia faktu :F

 

ja podobnie zostalem wydymany z pyro i jego R9550XT ale moge mu tylko dziekowac ze jej nie kupilem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie upiekloby sie mu bo wycofal bezczelnie aukcje 10 sekund przed jej koncem.

 

Masz szczescie ze pomimo tego ze cala rodzina prawnikow i ja tez w przyszlosci (hope so :D ) to nie jestem jakims cfaniakiem :D

Nie podam Cie do sadu :lol:

 

Nie powinienes poza tym tak cfaniakowac na mailu <_<

to nie napisalbym formularza do allegro. Jak ktos ma ludzie gleboko w (_o_) to powinien sie liczyc z tym ze inni nie beda poblazliwi.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli różnica jest dość znaczna...

 

Mam nadzieję że najpóźniej w czwartek karta będzie już w kompie (bo z tym radkiem już wytrzymać nie mogę) i wezmę się za testy.

 

Będą tylko jaja jak nie przyjdzie Sparkle a coś innego (bo znając gości z tego sklepu to nie wykluczam takiego obrotu spraw). Jeszcze mi przyjdzie jakiś MSI...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ja tez bym się nie pogniewał ale znów ta wersja Diamond niewiadomo ile z niej można jeszcze wycisnąć czy wogóle się jeszcze cos da :) ale i tak by mi taki styknał by :) ale z tej też jestem zadowolony, dobrze że przeżuciłem się z kiszastego FX :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ja tez bym się nie pogniewał ale znów ta wersja Diamond niewiadomo ile z niej można jeszcze wycisnąć czy wogóle się jeszcze cos da :) ale i tak by mi taki styknał by :) ale z tej też jestem zadowolony, dobrze że przeżuciłem się z kiszastego FX :)

1278924[/snapback]

 

Ten diamond by MSI to odpad 6600GT, który nie wyrabiał na default, co nie zmienia faktu, że pewnikiem 450 na rdzeniu i jakieś 800-850 na pamięciach jest do osiągnięcia, ale cena .... hm - w jego cenie można nabyć już pełnosprawnego 6600GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale bym nie był zadowolony gdyby Diamond przyszedł....zamiast tych 560zł chcieli by z 750 :)

 

Jutro się do nich przejdę i im powiem co o nich sądzę :)

 

MoRoN - wielkiego przyśpieszenia bym się nie spodziewał....chodź kto ich tam wie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...